Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: MauMyHa   
Дата:   19-04-09 09:29

[smilie10]

http://www.youtube.com/watch?v=vVvstlQIQNc&NR=1

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: tnt   
Дата:   19-04-09 09:32

арОгантност... и нека да не е точно днес, моля

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: cicomanco   
Дата:   19-04-09 09:32

Какво е "хон"?

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: MauMyHa   
Дата:   19-04-09 09:37

Моля да ме извините за натиснатите грешни копчета но не съм гледал клавишите докато съм писъл [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: ogimag   
Дата:   19-04-09 09:41

Ами то с такава даскалица млада...
Я да е някой здрав даскал да им изплющи по един завратник- да видиш как ще стоят по чиновете като агънца мирни.

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: tnt   
Дата:   19-04-09 09:42

ако ги изплющи, ще го осъдят и изгонят/уволнят

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: ogimag   
Дата:   19-04-09 09:53

Имахме едно време един даскал по биолотия- Другарят Дряновски.
Някой да приказва в час, някой да дъвчи дъвка, някой да си помисли да прави глупост...
Нещо много криво разбират сега демокрацията. Май не е за всеки тази работа.

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: MauMyHa   
Дата:   19-04-09 10:14

Аз съм потресен, нищо чудно че, има убийства в малките часове пред дискотеките.
И сега какво учителките да влизат в час със охрана ли. Аз бих посетил този клас със бухалка. От видяното ми става лошо [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   19-04-09 11:11

мале-мале - и аз мърморя, че моите били говеда... [smilie10] А те били ангелченца...

За тия добитъци два варианта - или да наемат Принц Албърт да им преподава (за несведущите - това един кечист, педагог по образование, 180 кила мъжага) или (по-евтиният и реалистически вариант) да ги изритат от училище - да вървят да се блъскат по строежите.

В края на краищата, да не е речено всички да завършват средно образование?

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: jivkojj   
Дата:   19-04-09 11:17

Това е старо и до колкото си спомням тея бабаити си понесаха последствията [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Междодругото не мисля, че сега идиотите са повече от преди. Завършил съм основно образование през 91-ва и тикавиа олигфрени на под 14-15год. имаше - не е истина. За някои знам че попаднаха където им е мястото - в затвора.

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: MauMyHa   
Дата:   19-04-09 11:21

Кофти нация сме ей. Човека е мръсно долно животно. надарено с интелект [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: На хона на Светлият ни празник, Нека отделим внимане на подобна аругантност
Автор: ogimag   
Дата:   19-04-09 13:44

Да... животът е един от най-тежките! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.