Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: Amigo   
Дата:   18-04-09 09:48

[smilie8] [smilie8] Мдааа... До вчерашния ден си мислех, че Пловдив е доста по-спокойно място за шофиране от София и с по-възпитани шофьори. [smilie8] Ноооо... този петък разби тази моя делюзия. [smilie5] [smilie5] [smilie2] Беше по-зле отколкото дори в София. [smilie9] Ремонти, задръствания, масово всевъзможни нарушения - влизане на червено на кръстовищата, паркиране и спиране на места, които блокират движението и на които има съответните забрани със знаци, влизане в еднопосочни улици и вскакви мурафети, за които си мислех, че са основно използвани от софийци. [smilie8] А най-големите "майстори" явно излизат вечер след 20 ч. [cool] Последните 2 години съм посещавал Филибето много пъти и съм карал и денем и вечер, и не бях забелязал досега такова поведение или поне не в такива мащаби. [smilie8] Не мога да си предствя пък какво ще стане като направят мола на Гладстон, като знам какво става около Хемус в София. [smilie8] [smilie8] Цялата селяния ще се изсипва с колите си и така... Мдааа, вече като ходя в Пловдив София няма да ми липсва. [smilie8] [smilie5] [smilie5] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: asahi   
Дата:   18-04-09 09:51

И не дават път като в София.
Във Варна нещата се пооправят - наблюдава се толерантност у повече шофьори.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: zhbuts   
Дата:   18-04-09 09:52

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
И кво? Че той народът си е същия. Просто градът е по-малък и по-задушевен в най-добрия смисъл на тази дума.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: zhbuts   
Дата:   18-04-09 09:54

А в Плевен те гледат странно като дадеш път.. и не благодарят. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: ffwd   
Дата:   18-04-09 09:57

Amigo, впечатленията ни се припокриват напълно. За факторите в социалното инженерство там ще бъде неетично да говоря. [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: Amigo   
Дата:   18-04-09 10:00

абе... кво да говорим [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: pmartinov   
Дата:   18-04-09 10:47

Пътък в Пловдив ?


Това е много опасна комбинация [smilie5]

Всички селски джигити са на турне в града [smilie18]


Не е нужно да ходиш на село за да се сблъскаш с тях.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   18-04-09 10:48

хахахахаха [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: djogata   
Дата:   18-04-09 10:50

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: stoyan_5   
Дата:   18-04-09 11:00

Преди 2-3 години един пловдивчанин сподели, че в София шофьорите са много толерантни за разлика от Пловдив.
Това бе може би единствената хубава дума от устата на пловдивчанин, по повод София.

(...дори се учудваше, как търпеливо чакаме по светофарите и си даваме път едни други..)

Аз понеже често имам път къв П-в съм им завиждал на сравнително спокойния трафик в сравнение със С-я.
Ама и там вече не е така спокойно ..., но има надежда да се оправят преди нас!

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: Gruyu   
Дата:   18-04-09 11:06

Един път съм карал в Пловдив преди 7-8г. на път за Пампорово, навръщане се обърках докато изляза от града, нямаше кьорава табела, дано да са сложили някоя през тези години.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: djogata   
Дата:   18-04-09 11:08

Трафика в София е донякъде по-толерантен, защото е толкова натоварен, че ако няма поне някаква толерантност, никой няма да стигне доникъде

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: emovla   
Дата:   18-04-09 11:18

Вчера в София беше някакъв кошмар от гледна точка на толерантност.
Явно всичкото селяне е наизлезло и е тръгнало да си ходи, защото на места, където преди се минаваше без особен проблем, сега се чакаше с часове и никой не даваше път.
Отделно два селски джигита ми се намърдаха отпред, задръстваки кръстовището пред Стадиона, много учудени защо им свиркам и гледам злобно [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: kote   
Дата:   18-04-09 11:47

който знае не излиза с колата в определени дни и часове[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: exile   
Дата:   18-04-09 12:23

проблемът е, че в момента в Пловдив има блокирани две важни артерии заради ремонти... Прелезът на 6-ти септември е съответно копривщица са затворени, също руски е затворен наполовина - мазалото е пълно.
иначе е по-спокойно.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: DjOgAtA   
Дата:   18-04-09 13:35

Така е, като всички се юркат да живеят в големите градове ...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: Lalinda   
Дата:   18-04-09 15:24

Общо взето, в София най-често са ми давали път (като на пешеходец) таксита и джипове.

Миналата седмица направих един дълъг тегел през Долни и Горни Лозенец (от сградата на БНР нагоре по Смирненски и после по Баучер и нататък) и ми направи впечатление, че шофьорите са по-толерантни, отколкото из други квартали. На Раковски също винаги дават път на пешеходците на пешеходна пътека, и в най-натовареното време...

Виж, в Дружба мепесетата редовно си минават на червено... Може би смятат, че пешеходците не са част от движението!?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   18-04-09 16:50

Ха ха! [smilie18] [smilie18] [smilie18] Ела в Пазарджик да видиш какво е. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече имам една делюзия по-малко...
Автор: ksuhorukov   
Дата:   18-04-09 17:00

Пък като добавим в целия пейзаж и тук таме няколко бургаски шофьори, къде щъкаме по булевардите.. картинката става доста динамична [smilie7] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.