Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 за предстоящите избори
Автор: Vasil_TP   
Дата:   15-04-09 20:30

Не ми е работа БГ политиката, ама ми е любопитно какво мислите...

Тааа скоро има избори.

По тоя повод разговаряхме с един приятел и се чудехме възможно ли е хората като отидат да гласуват, да се пуска и отрицателен вот. Някой е за партия X, ма е най- против партия Y, та да си пусне и двата вота. Така ще бъде чуто мнението на хората за това кой трябва да управлява и кой със сигурност не трябва. Вярно, че в БГ се купуват гласове, ма ако изключим теоритично това. Някъде по света има ли такова нещо? Дори и данните да са чисто статистически, от тях могат да се вадят разни изводи все пак. Дадена партия която спечели, ще може да разбере с кой не трябва да влиза в коалиция според народа.

[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-09 20:31

Мисля, че ако пак 2 милиона олигофрени гласуват за червено-депесарската мафиотско педалска дружинка, отиваме директно в киреча [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: tnt   
Дата:   15-04-09 20:33

http://www.dnevnik.bg/analizi/2009/04/06/701114_bulgariia_i_es_pred_izbori/

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: tnt   
Дата:   15-04-09 20:34

Тези избори ме интересуват


Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: мара   
Дата:   15-04-09 20:36

амиго, ние отдавна сме в киреча. хубаво е да свиквате с тая мисъл. не нам малко ли ви е сичко, дет се вижда, та чакате и още, за да се убедите. след максимум 50г. приключва българската история.

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: neuromancer   
Дата:   15-04-09 20:37

мисля че няма никъде такова нещо. Ама това "ще може да разбере с кой не трябва да влиза в коалиция според народа." много ми хареса. Мислиш ли че на дадената партия и пука за какво мисли народа? Преди последните избори Симеон се кле че няма да се коалира със социалистите, а те пък се клеха че ще му вземат имотите. Па кво станА...

Сега ББ няма да се коалира със БСП или ДПС, ама след изборите друга песен ще пее. "В името на стабилността и европейското бъдеще..."

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-09 20:39

Червената мафия+ДПС в момента се опитва да направи всичко възможно, за да задържи властта и еврофондовете! Чрез оная хиена Ирена Кръстева, която е купила няколко медии с чии пари обаче, и която ще строи новата сграда на НАП, в момента върви мощна атака срещу ББ, на когото аз не съм никакъв фен, но факт е, че червените дяволи се опитват да отстранят от властта всеки, който може да заплаши новият им мандат. [cool] Кризата с боклука е тяхно дуло. [cool] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: georgi969   
Дата:   15-04-09 20:42

Те повечето кризи май са тяхно дело,ърм.

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: Vasil_TP   
Дата:   15-04-09 20:45

Ами като гласувате за някой, да гласувате и против някой друг. Ако се направи тия с най- много отрицателни да не влизат в управлението, може и да няма фалшиви коалиции.

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: georgi969   
Дата:   15-04-09 20:46

Такова животно май нема никъде.

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-09 20:49

Ирена Кръстева вече владее и ИПК ”Родина”
26 януари 2009 / News.dir.bg


Ирена Кръстева, която притежава пет вестника, ръководи телевизия “ТВ 7“ и електронното издание “Експрес“, вече контролира и Издателско-полиграфически комплекс “Родина“ (ИПК), съобщава в. “Дневник“.
През последната година тя е изкупила дяловете на четири от шестте партньора в консорциума "Обединени български вестници" АД (ОБВ), който приватизира държавната печатница през 2003 г. Кръстева е изпълнителен директор и представляващ ИПК "Родина" от 9 януари 2009 г., сочи търговският регистър.
В съвета на директорите заедно с нея са издателят на "Банкер" Бистра Джагарова и председателят на надзорния съвет на Корпоративна търговска банка Цветан Василев.
В края на миналата седмица издателят на "Стандарт" Тодор Батков за първи път официално спомена, че е продал акциите си в ИПК, и то случайно в интервю за спортното предаване "Гонг". Проверка на "Дневник" за актуалното състояние на ОБВ показа, че Ирена Кръстева е придобила дяловете и на "ПМ проджект", и на "Новинар медиа проджектс" в два последователни дни през ноември 2008 г.
Собственици на ОБВ в момента са пет фирми, след като през май 2008 г. Кръстева купи шестия акционер - издателя на "Меридиан мач". Това са "Си Ди дивелопмънтс", "Стандарт нюз", "Новинар медиа проджектс", "ПМ проджект" и "Проджект Строители на модерна България". Изпълнителен директор на първото дружество е Кръстева. Чрез него тя става 100% собственик на "Новинар медиа проджектс" и "ПМ проджект", които преди са били на издателите на "Новинар" - "Новинар медиа" АД, и на бившия издател на "Дума" Петър Манджуков.
Тодор Батков потвърди за "Дневник", че в края на 2008 г. е продал акциите на "Стандарт нюз" на контролираната от Кръстева "Си Ди дивелопмънтс". "Нашият дял беше една седма, а делът на въпросната фирма - три седми. Нейното ръководство освен това водеше преговори за закупуване на още два други дяла от ОБВ", обясни Батков. Той заяви, че при това положение решил да се раздели със собствеността си в ИПК, като освен това бил привлечен и от предложената му добра оферта. "Не мога да коментирам цената, но парите бяха добри, а и реално ние нямахме възможност да взимаме решения за управлението на дружеството", обясни Батков. Въпреки това "Стандарт" ще запази добри отношения с печатницата, увери той. Така от първоначалната група издатели, които купиха печатницата и притежават 791 хил. от общо 818 хил. акции в ИПК, освен Кръстева собственик остава само фирмата на издателите на "Банкер" Косю и Бистра Джагарови "Проджект Строители на модерна България". Съотношението на собствеността е 6/7 в полза на Кръстева, като през декември на общо събрание на акционерите в ОБВ е взето решение капиталът да се увеличи, което може да позволи на Кръстева да придобие още по-голям дял. Джагарова вчера отказа коментар по темата. По същия начин постъпи и Любен Дилов-син, издател на "Новинар".
Ирена Кръстева три дни не беше открита за коментар дали и как ще развива ИПК и ще използва ли терена на печатницата и за други инвестиционни проекти.
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: ffwd   
Дата:   15-04-09 20:50

Липса на политическа култура прозира във въпроса на питащия. [smilie3] На косъм е от кампанията на Сл. Трифонов - "да накажем лошите политици като не гласуваме за тях".



tnt [smilie24]



Публикацията е редактирана (15-04-09 20:52)

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: мара   
Дата:   15-04-09 20:52

не си хабете пръстите. всичко е загубено. справяйте се в тежки комунистически условия.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: tnt   
Дата:   15-04-09 20:52

Маро, Комунизъмът си отидЕ, поне исторически [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: мара   
Дата:   15-04-09 20:55

добре де, викай му другояче. плутокрация, държавна анихилация...все тая. мене ми е по-лесно да му викам комунизъм[ezik] [smilie21] ще зема да се махам на някое друго място и аз...

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: tnt   
Дата:   15-04-09 20:56

никъде не ни щат. Ние сме европейска държава. Имаш ли някоя скрита хитра причина да станеш бежанка, сподели....

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: Lalinda   
Дата:   15-04-09 21:08

Който е за партия Х, е за партия Х - това е еднозначен вот. Нямаш право на два гласа в един и същи избор.

При рейтингово гласуване, което се практикува в разни организации при избори, примерно, на някакво управително или съвещателно тяло, може да гласуваш и за няколко кандидата едновременно, а за останалите - не, но и това зависи от предварително одобрените правила.

Разбира се, начинът на гласуване се определя от избирателния закон.

Един избирател има право само на един глас в един избор, било то за мажоритарен или независим кандидат или партийна (коалиционна) листа.

За съжаление, у нас често се практикува именно отрицателен вот, тоест избирателят гласува за най-малко омразната му партия или кандидат, ако изобщо е отишъл да гласува.

Из "Государство" на М. Волошин (1922 г.)

А в наши дни, когда необходимо
Всеобщим, равным, тайным и прямым
Избрать достойного -
Единственный критерий
Для выборов:
Искусство кандидата
Оклеветать противника
И доказать
Свою способность к лжи и преступленью.
Поэтому парламентским вождем
Является всегда наинаглейший
И наиадвокатнейший из всех.
Политика есть дело грязное -
Ей надо
Людей практических,
Не брезгающих кровью,
Торговлей трупами
И скупкой нечистот...
Но избиратели доселе верят
В возможность из трех сотен негодяев
Построить честное
Правительство стране.



Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: мара   
Дата:   15-04-09 21:10

няма да ставам бежанка. българка ще си седя. ма ще работя у комшиите някъде. в турция ще ида. или в гърция. не мое, даже и аз се уморих, не мога сама да съм гражданка...вече даже не пущам жалби, не се обаждам на граждански телефини...нищо. ебала съм го

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-09 21:10

Вчера си говорих с представител на една чуждестранна фирма - беше потресен от корупцията, защото лично се е убедил за какво става дума. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: fundamental   
Дата:   15-04-09 21:16

ще гласувам за Иван Костов... и ако комунягите и турците бъдат пак на власт, просто ще си подпиша билета за Австралия. [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: tnt   
Дата:   15-04-09 21:16

разпиши и моя [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: fundamental   
Дата:   15-04-09 21:17

смешно ти е тнт..... мен ми се плаче......

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: stormfx   
Дата:   15-04-09 21:22

Мара, стой си дома и рисувай бре. Де ще ходиш в гръцко, турско [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: neuromancer   
Дата:   15-04-09 21:24

ех, Австралия...

Отговори на това съобщение
 Re: за предстоящите избори
Автор: ffwd   
Дата:   15-04-09 21:39

Костов, Атанасов, Москов, Малинов, и т.н. [smilie24]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/jfeg4020.JPG
http://s2.causes.com/photos/vW/rG/WA/tZ/j6/dm/A0/6bJ.jpg

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.