Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: J0R0   
Дата:   12-04-09 22:11

Ето какво се случи днес, Цветница, хубаво време, не се стои вкъщи, рекох да се поразходя из планината.
Бръмкам си към Мальовица, пуснал съм си музика в купето, любувам се на гледки... и баш в центъра на Говедарци - ПРАААССС!!! Жесток удар.
За секунда помислих, ето така се разпадат бричките на пътя, как не я видях тая дупка.
В следващата част от секундата виждам с периферното зрение човешко тяло прелита покрай лявата страна на колата и тогава вече се уплаших. Викам си, май сгазих човек, сигурно съм заспал за да не го видя.
Набивам спирачки и излизам от колата, обаче некви чичковци и лелки от съседната къща са по-бързи и вече са излезли на улицата.
Оня се разпльокал като жаба на асфалта, обаче става, отупва се, гледам зад колата ми мотор, мощен, поне 200-250 кубика.
Яко омачкан.
Вратата на двора отляво - отворена, явно оттам е излетял.
От същата врата се спуска една руса мацка, може би жена му.
Пича, около двайсе и няколко годишен, се е изправил вече, дига си мотора и се опитва да го пали.
Викам му, как си, а той - нищо ми нема, ОК съм.
Мацката се фърля пред мотора, прегръща с ръце предната гума и му реве, никъде няма да ходиш, глей колко си пиян, а говедото и казва, чекай, мръдни само да видя дали ще запали...
Рита стартера, пали.
Аз гледам кви щети имам - счупен заден ляв стоп и малко огънати ламарини по багажника.
Мацката пак му цвили нещо, оня и набива един шамар - аз като съм казал че ще ходя значи ще ходя. Качва се на мотора, напсува съседите, които също се опитват да го спрат, вика ми извинявай браточка, колко ти струва стопа...ъъъм, аз неам пари...
Аз не знам кво да му кажа, още съм шашнат от станалото, не ми е толко жал за стопа, колкото за това пияно говедо от Говедарци, което изглежда като от финала на евтин екшън.
Целият е подпухнал и с деформирана тиква, не знам дали от пиенето или от удара.
Качва се на мотора и отпрашва с пълна газ.
Каска естествено - няма.
Глей кво направи на човеко колата бе, диване с диване, викат комшиите, ама освен мен няма кой друг да ги чуе.

Не знам какво се прави в такива случаи...
Качих се, продължих и се разходих из Рила.
Сега си търся ляв заден стоп за Рейсър.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: Amigo   
Дата:   12-04-09 22:13

На кого го казваш бе, човек [smilie2] [smilie8] Пълно е с говеда в БГ, пълно [smilie9] [smilie23] Преди години майка ми и баща ми ги натресе един пиян-залян [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: Amigo   
Дата:   12-04-09 22:16

ама добре е, че не си пострадал все пак [smilie8] нормално да си живееш и всякакви кретени да ти заплашват живота непрекъснато изневиделица [smilie9] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: boink   
Дата:   12-04-09 22:18

пълно е с говеда, да, но и с луди крави.


като се изпреварва да се поглежда назад и в самия момент на изпреварването, защото някой много бързи водачи идват много бързо, по бързо отколкото болшинството водачи вземат решение за изпреварване и го осъществяват физически.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sashky   
Дата:   12-04-09 22:19

Еее защо не направи втори опит да ни избавиш нас и жена му и съседите ???
Как така ще ти счупи колата и ще си замине.
Трябваше да го настигнеш на обратно и да видиш колко е издръжлив !
Руснака като бил пиян издържал на 2 падания от 5тия етаж.
Този можеше да направи нов рекорд !

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: PiToMeN   
Дата:   12-04-09 22:23

Да гони мотор с колата??? И после да изкарат него виновен...

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   12-04-09 22:26

Говедо от говедарци - да. Какво да кажем повече?

Важното е, че си добре....

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: livinginchaos   
Дата:   12-04-09 23:18

Брей, голям екшън! Важното е, че всички са живи. Недей го взима насериозно. На тоя тип жена му има по-сериозен проблем от твоят! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: ecobo   
Дата:   12-04-09 23:28

Аз бих звъннал на ченгетата - да дойдат, да поработят малко и белким му конфискуват мотора на тоя изрод, а той да побачка малко в кауша за стопа ти. Изроди! Малоумници! Пълно е с такива. А ченгетата вардят до някое безумно ограничение на прав участък, та да прибират на хората двайсетачките [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-09 23:29

Пич съжелявам за колата ти дано ремонта не е много скъп.
без сърказъм го казвам, аз мотористите за водачи на МПС ги нямам, по скоро за самоубийци.

П.С Я дай някоя и друга снимка от разходката, хубаво ли беше времето ?



Публикацията е редактирана (12-04-09 23:31)

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: Rand   
Дата:   12-04-09 23:56

В такъв случай се вика полиция. Дреме му на тоя, че си се оплакал на Арменския поп във фото-форума.
Аз понякога се чудя дали да не монтирам една камера в колата и когато някой, който изпреварва ме накара да набия спирачки или в краен случай да минавам през тревата край пътя да пращам записа в КАТ. Щрак говедо на портрет [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   12-04-09 23:59

vinse написа:

> без сърказъм го казвам, аз мотористите за водачи на МПС ги
> нямам, по скоро за самоубийци.

Ела ми го кажи де! Клеткаджия!!!



Публикацията е редактирана (13-04-09 00:03)

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: vinse   
Дата:   13-04-09 00:06

не е нужно да ти го казвам на тебе, казвал съм го и на два пъти по-страшни от тебе, а знаеш ли кое е по-интересното - че те са съгласни с мене, тоест осъзнали са че не са наред с главата и ти ще го осъзнаеш някой ден, дано е по-лесния начин, защото няколко приятели вече го разбраха по трудния...

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: asahi   
Дата:   13-04-09 00:11

Пускаш му гумите и викаш ченгетата.

Семейството как е?

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: autosvet   
Дата:   13-04-09 00:11

Принципно процедурата е следната
1) Викаш КАТ те пишат едно протоколче
2) С протоколчето отиваша при застрахователя на мотора по ГО. Вероятността да няма е огромна. За това ако в протокола пише "не представя" отиваш в една организация "Гаранционен фонд"
3) Застрахователя или фонда ти покриват щетите и си иска после парите от моториста защото е бил фиркан миркан и е напуснал ПТП-то.

Махнем ли процедурата може просто да го застреляш за да не се мъчи.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   13-04-09 00:12

Напълно погрешно си ме разбрал. Наясно съм с предимствата и недостатъците на двата вида превоз - двуколесните и клетките.

Обаче "аз мотористите за водачи на МПС ги нямам" означава, че още утре трябва да отидеш в КАТ и да си върнеш книжката. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Бива ли такива радикални изказвания?

От такива като теб идва израза "cager" (клеткаджия, англ., бел. авт.)!!!

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: bobihot   
Дата:   13-04-09 00:18

ecobo написа:

> Аз бих звъннал на ченгетата - да дойдат, да поработят малко и
> белким му конфискуват мотора на тоя изрод, а той да побачка
> малко в кауша за стопа ти. Изроди! Малоумници! Пълно е с
> такива. А ченгетата вардят до някое безумно ограничение на прав
> участък, та да прибират на хората двайсетачките [smilie23]

Мен като ме натресоха в ботевград и викнахме кат ме изкараха виновен, щот се познават местните. за да го оправдаят катаджиите ми казаха, че трявало да направя забранена маневра...?[smilie11] [smilie10]
кой по-пиян, незнам?[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: vinse   
Дата:   13-04-09 00:20

Книжката не я пипам защото съм съзнателен водач на МПС за разлика от тези които управляват двуколесни. Наричай ме клеткаджия, но аз съм няколко пъти по-безопасен на пътя от който и да е моторист.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: marchello   
Дата:   13-04-09 00:22

[smilie18] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   13-04-09 00:23

Безопасен за кого?

Непризнаването на моториста за водач на МПС във фото-форума автоматично води до незачитането на правата му на пътя!

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: bor4e   
Дата:   13-04-09 05:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: boink   
Дата:   13-04-09 07:43

винсе, изказването ти е повече от тъпо, но това си е мое мнение за твое мнение. [smilie23]

самоубийци има и от двете страни. значи един колега го мотоциклетист го отпраха в софия на един светофар посред бял бял докато чакал да светне зелено, в гръб, без изобщо да има смисъл, вкараха го в насрещното чак, на него нищо му няма освен материални щети за около 5 бона (пет) и наглия шофьор на автомобил дори не спрял да види човека който се е търкалял 20 метра дали му има нещо. може и да е бил пиян, може и да не е. няма значение.

така че не ми обяснявай за самоубийци. просто всички са малоумници. и от двете страни. има и трета страна обаче която се е разщъкала - каруци.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: tofo   
Дата:   13-04-09 09:03

Не е виновен алкохолът, а говедата. Алкохолът само ги прави по-големи говеда. Говедото от Говедарци си е говедо и без да е пиян.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: Todd   
Дата:   13-04-09 09:17

Проблема си е български !!!! Ако беше в Германия всичките комшии щяха да се обадят в полицията и той немаше да се удари в теб !!!

Колко от нас познават хора дето не трябва да се пускат по улиците ??? Колко от нас са звъннали на ченгетат че тия са за арестуване ??? Николко !!!

Това е положението в България - а за ченгетат темата е отделна .Такива измикяри нема в света !!!

Та проблема е както всичко останало в народа !!!

Тва е .Ако на мен се беше случило щях да му строша зъбите и готово ....после ще си купя стоп !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: !!!! Не карай пиян !!!!
Автор: 2nYo   
Дата:   13-04-09 09:51

И аз съм на две колела, да не се обиждаме че се отваря мнооого дълбока рана ...
Лично аз, не мисля че такива екземпляри имат честта да се наричат Мотористи ! Това са ЛАЙНАРИ ! Без каска ? Ще кажете - то си е за негова сметка !Да ама не ! Като не вижда добре ( не дай си боже мушица в окото )Става на снаряд ! А пък пиян на мотор, ( и не само ) направо в пандиза да стане момиченцето на батко, и всеки път като се опита да седне на мотор да се изпуска [smilie19] !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.