Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Да питам профилактично
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 10:42

За Белгия, ръчен багаж фотоапарат и лаптоп, описала съм им серийните номера за всеки случай, ако стане нещо.
Друго важно за пътуване май нямаше нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-04-09 10:43

Много целувки на стюардесата!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 10:45

[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: terminator   
Дата:   07-04-09 10:46

Да носиш много поздрави на българските евродепутати у Брюксел [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-04-09 10:47

Занеси им по един буркан туршия!

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: Lalinda   
Дата:   07-04-09 10:48

Не бива да носиш в ръчния си багаж нищо течно или полутечно, разни гелове и кремове, шампоани, паста за зъби, нокторезачка, нито пък вода или нещо друго за пиене, също и дезодорант или спрей - сложи си ги в основния багаж, или си ги купи на място в Белгия. Иначе ще ти ги вземат и ще ги пуснат в кошчето...

Можеш да си купиш нещо спиртно от магазините след контрола, ако трябва да носиш понуда някому.

Приятно пътуване!

А, да, честит рожден ден!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-04-09 10:48

терминаторов даде идея - трябваше да ти дадем отровни бисквитки со стрихнин и арсеник за горепосочените... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Щастливо хвъркане, мила Ивет.... [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: IvoZafirov   
Дата:   07-04-09 10:51

Няма се пуашиш. Аз нали пътека съм направил дотам та питай да ти кажа. НИкой, никъде не те пита ни за лаптопи, ни за апарати , ни за боже пази ма...

събираш партакешите, на самолетчето и хоп в брюкселът

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: Lalinda   
Дата:   07-04-09 10:53

Обуй се така, че да можеш да си свалиш лесно обувките, също и колана на панталона или полата, ако носиш, не си слагай монети, телефони и ключове по джобовете, а в ръчния багаж или тавата, която ще ти дадат за проверка на багажа... Всъщност, не те зная колко често пътуваш със самолет и какъв опит имаш... Посети тоалетната преди да се качиш в самолета, може да нямаш опит в ползване на летящи тоалетни, после я посети и като слезеш в Брюксел... Имаш ли нужда от нещо, викай смело стюардесата.
[smilie24]

Не се стряскай и не прави скандали, най-вече, а като те питат къде отиваш - отговаряй...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 10:55

Lalinda, благодаря. Предвидила съм го това [smilie24] [smilie3] Все пак е хубаво някой да те проконтролира накрая. Серийните номера записвам в случай на кражба [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: djogata   
Дата:   07-04-09 10:56

Що бе Лалинда, летящите тоалетни са си супер, почти успявам да се събера прав вътре [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 10:59

Най-забавно е като те свари турбуленцията в тоалетната или когато много ти се пишка. "Затегнете коланите" [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: asahi   
Дата:   07-04-09 10:59

Рожден ден ли ще имаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: НАСОО   
Дата:   07-04-09 11:00

бааааа лалинда нещо а??
дай да не пътувам направо[smilie11]
носа си сичко като пич и въобще не ми дреме. Като ме проверяват съм любезно изнервящ и винаги ме пускат пръв

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: slivenski   
Дата:   07-04-09 11:01

Пушенето в тоалетната на самолета е СТРОГО забранено... [smilie7]

За секса не знам... То, до Брюксел полетът ще е към час и половина, два часа сигурно... Имаш време... [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 11:02

М-тел са много зле. Трябва да си увелича кредитния лимит от 50 лева на 70 лева, за да ми включат роуминга. Като се има предвид, че в другите страни разговорите са по-евтини изобщо не се посвених да им кажа, че намирам това за глупаво. Нали аз плащам в крайна сметка, а те ще спечелят, ако имам над кредитния си лимит разговори [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: tan4o   
Дата:   07-04-09 11:02

И ако си с БГ еър, в никакъв случай не им яж храната, кафето също, чая-става!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 11:03

С БГ еър съм с Airbus [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: IvoZafirov   
Дата:   07-04-09 11:03

Абе въобще облечи се по-така. Та ако на някой му излезе късмета да не го затрудняваш със сложни дрехи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: НАСОО   
Дата:   07-04-09 11:03

[smilie8] много верно[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: asahi   
Дата:   07-04-09 11:04

Ако си с БгЕър си поръчай червено вино.

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: НАСОО   
Дата:   07-04-09 11:05

за да не се питаш кога ще пристигнете като видиш къв е стар самуета

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 11:06

Asahi, по-предният път на връщане пих бг биричка, така ми беше залипсвала 2 седмици, макар и там да опитах над 20 вида. Сега ще продължа да опитвам, но любима си ми остана Jupiler [smilie5] [beer]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/ekcu3193.JPG
http://www.fotostudioleemans.be/pack-shots/Jupiler%201.jpg


Мъжете знаят защо! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-04-09 11:06

Mile High Club

Ако условията са по-силни може да си спестиш досадните движения и да оставиш на турболенцията да свърши всичко!



Публикацията е редактирана (07-04-09 11:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам профилактично
Автор: djogata   
Дата:   07-04-09 11:08

Читсуйо, също гадничко е, като си чакал за самолета 2 часа на летище в малък провинциален град, и си ударил 2-3 бирички. Още докато се качваш в самолета, ПАК ти се прихожда до тоалетна... А полета е с продължителност половин час - тоест бързо изстрелване нагоре, 5 минути горе-долу хоризонтален полет, през които знакът за коланите е изключен, и отново знак да сложиш коланите, защото вече кацате [smilie18] [smilie18]

Та имаш 5 минути да изтичаш до кенефа, и да се надяваш, че няма много други хора, които също са чакали 2 часа на летището и са ударили и те по 2-3 бирички [smilie5]

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.