Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дядо взе първата купа.
Автор: юнга   
Дата:   02-03-09 00:12

Макар и с мъка, в един посредствен мач.
Не зная защо, но ми се струва, че нашия и Рууни липсваха и това се усети.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядо взе първата купа.
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-03-09 00:35

Мдам, пуснах си го за фонче някъде от второто полувреме, ама чак до дузпите май само една греда ме накара да се загледам [smilie8]

А понеже не съм фен на почти никого вече, нито пък ме вълнува къде има "наш", та по-скоро ми се ще да има качествен футбол - нещо което или в действителност има все по-малко, или причината си е в моето отдалечаване от футбола... възможно е и отношението ми към тези нещица, които едно време са ме кефели, да се е променило толкова много, знам ли... [smilie8]

Абе, ще ми се да има готин футбол независимо кой пИчели [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Дядо взе първата купа.
Автор: юнга   
Дата:   02-03-09 00:49

Пичеля аз.
Хванах се на бас, че миналогодишния сезон ще се повтори.
При ниски коефиценти за домашни победи на дядовите от октомври до март, моите 100 евра се утроиха.Баса е за 100евра.[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дядо взе първата купа.
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-03-09 00:54

Чакай, миналогодишният сезон трябва да значи спечелване и на Висшата Лига, и на Шампионската ли [smilie10] [smilie11]

Абе, то си е видно, че не съм кой знае какъв разбирач, но поне специално за Шампионската някак хич не ми се вярва дори да се докопат до финал [smilie8]

Ама, да де, наистина не съм много в крак с нещицата във футбола, просто ми се струва, че май поне в Европа едва ли имат много шансове [smilie21] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Дядо взе първата купа.
Автор: юнга   
Дата:   02-03-09 00:58

Нормален човек не залага на купи, на дербита/местни, на върха и в дъното/. Залага само на лигата.Под 1,4 не залага, но на дядовите върви и друго и са по-добри от всяка банка.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-03-09 01:29

[smilie5] Хм, хитрец си значи [cool] [smilie24]

Ама това също така значи ли, че не си тръгнал да залагаш на тях в Шампионската лига, че все ми се струва да нямаш много шанс там... всъщност в момента какви са коефициентите за шампион на Европа... предполагам, че Барса са фаворити [smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.