Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Футболче – лигичката на шампионите & оранжев картон ;)
Автор: Coincidentia   
Дата:   24-02-09 01:55

Аз вече съвсем се поотдалечих от футбола, ама някак Шампионската лига лекичко ме изкушава поне едно око да й хвърля [smilie8]

От тез отборчета Наша Милост най си го влече към Юве-то, макар че реализмът малко в по-други посоки сочи... ама знае ли се, току-виж... [cool]
Даже едни съвсем непретенциозни прогнозички хвърлих (а да взема да позная и после да си изчислявам колко пари съм пропуснал да спечеля от залози) [smilie22]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/nhqz0755.JPG
http://photo-zona.net/images/user59316/album12259/large/1235433036_cunb5385_soccer.jpg


Ако на някого му се занимава да се похвали със собствени предвиждания... хм, може и тук да спретнем едно преброяване на гласовете [smilie18]




И нещо друго интересничко – не че твърдя, че съм страшен пророк, защото предполагам, че на всеки още в детството му е минавала идеята за оранжев картон.
Ама аз и я подкрепям, звучи ми като да има резон... но практиката ще покаже.

Въвеждат оранжев картон във футбола

Имаше успешни промени в правилата – връщането на вратаря, т.е. забраната да лови топката тогава – изцяло за добро, струва ми се на мен [smilie24]

Едно евентуално разделяне на три третини от по 30 минути може да се окаже плюс за повишаване на интересността. Или пък въвеждането на спиране на часовника и да се играе общо целия мач за към 60 минути чисто игрово време (примерно 3 x 20 минути чисто време). Така биха могли да престанат да раздават глупави картони за бавене на играта [smilie23]

Ама като цяло най-големите проблеми, бих казал разбира се, си остават тези със съдийството [smilie9]
Откога ми се ще да се появи и във футбола “Ястребово око”, поне за най-съществените неща – дузпи, засади и преминаване на топката на голлинията...


Отговори на това съобщение
 Re: Малко сокърче за разнообразие – лигичката на шампионите & оранжев картон ;)
Автор: Coincidentia   
Дата:   24-02-09 01:58

Да де, не очаквам чак толкова съществен интерес тук, ама ако пък случайно вземе да се заформи някаква дискусия, може тук да ъпдейтвам примерно гласуването за и против предложението за оранжев картон... или разпалените прогнози [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко сокърче за разнообразие – лигичката на шампионите & оранжев картон ;)
Автор: ixus   
Дата:   24-02-09 21:36

На мен не ми харесва идечта за оранжев картон .Колкото по-малко се променя тази проста ,но гениална игра -по-добреhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTheWave.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Малко сокърче за разнообразие – лигичката на шампионите & оранжев картон ;)
Автор: victory13   
Дата:   24-02-09 22:04

челси ще думне юето... сори де [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   24-02-09 22:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Футболче – лигичката на шампионите & оранжев картон ;)
Автор: Coincidentia   
Дата:   25-02-09 21:44

ixus, ама нали се сещаш, че за да добие играта този й вид вече е претърпяла бая промени [cool]
А и специално тази със забраната вратарят да хваща топката при връщане на мен си ми се струва много адекватна... а за включването на видеозапис определено ще си остана ЗА - не ща повече "божии ръце" и подобни простотии [smilie23]

А за прогнозите - явно го караме горе-долу 50:50, поне като знаци [smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.