Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да ви питам за разни мултимедийни програмки
Автор: Coincidentia   
Дата:   24-02-09 07:28

Предварително сори ако питам за нещица, които вече някога са били разисквани [smilie8]
Самият аз едно време бях питал за подобни чудесиики, но беше само за сваляне на клипчета от ютюбчето.
Разбира се, поразтършувах се първо самичък, ама нещо не намерих много удачни отговори.

Сега имам по-засукани питаници по случай следните мултимедийни казусчета:




1. Искам да си даунлоудвам на pc-то всякакви клипчета от навсякъде в нета (не само от ютюбчето – за него една джиджанка и съвсем семпла програмка, която май точно тук ми беше препоръчана, върши чудесна работка – save2pc).
Но тя гадта не ще да сваля от vbox7.
А аз всъщност искам да мога да си изтеглям клипчета от съвсем навсякъде – от новинарски сайтове и изобщо просто където и да има видео някакво, да може да бъде свалено.

1а. Таз програмка по възможност да може директно в avi или mpeg да ги записва, а не в някаквото flv.
Иначе ще ви питам и за друга програма, която да ги конвертира.




2. Нещо не го тача тоз формат vob, та искам нещо читаво, с което да си ги конвертирам пак в avi или mpeg, като, разбира се, да се запазва качеството максимално.

2а. Също така евентуално същата програма, с която ще конвертирам, да ми дава възможност и да събирам в един файл няколко отделни видеа, както и да мога пък да “накълцвам” един файл на няколко.
Би могло и друга да е, но допускам, че ако има прилична такава, то тя би трябвало да прави и двете неща.




3. Подобно неентусиазирано отношение имам и към flac-овете, та кое е най-доброто конверторче към mp3?




На мен тези мултимедийности не са ми най-силната страна, та не ми се ще да трябва да се бъхтя с нещо ултра сложно, но пък търся и максимално качество, та до известна степен бих се опитал да ги разуча програмките, ако си заслужава.

Мерси ви! [smilie24] [thankyou] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам за разни мултимедийни програмки
Автор: access   
Дата:   24-02-09 08:24

www.freewarefiles.com - подредено по категории, с ревюта и т.н.
кеф ти риба, кеф ти паламуд...


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам за разни мултимедийни програмки
Автор: vinse   
Дата:   24-02-09 10:56

Принципно за сваляна от тубата или подобни сайтове за клипчета не е нужно да ползваш някоя програма. Отивъш в гугъла и пишеш "download from youtube" (или друг сайт от който искаш да сваляш) и ти излизат няколко милиона решения как може да свалиш клипче чрез някой сайт а не специално да сваляш програма за тая работа. Ето един сайт
http://www.downloadyoutubevideos.com/

За конвертиране на видео погледни тази програма
http://www.deskshare.com/dmc.aspx
За нещастие е платена но с някой "крайник" нещата може да се оправят [smilie5]
Иначе видях и някакво он-лайн решение за конвертиране, но до сега не съм го пробвал и не знам как работи
http://media-convert.com/convert/



Публикацията е редактирана (24-02-09 10:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   24-02-09 11:02

За сваляне на клипове: Mozilla Firefox с FlashGot add-on. Досега не ми е отказвало да свали клипче.

За flac към mp3: Wavepad. Програмката е килобайти. Само ще се наложи да си намериш лиценз, което не е трудна задача.



Публикацията е редактирана (24-02-09 11:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам за разни мултимедийни програмки
Автор: explorer   
Дата:   24-02-09 11:59

За 1. "DownloadHelper" (със "ConvertHelper") плъгина за Firefox.


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам за разни мултимедийни програмки
Автор: ibk   
Дата:   24-02-09 12:10

2. Нещо не го тача тоз формат vob, та искам нещо читаво, с което да си ги конвертирам пак в avi или mpeg, като, разбира се, да се запазва качеството максимално.

ами това си е чист mpеg2 файл - само сменяш разширението (на mpg) и си готов.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.