Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Вежди говежди
Автор: boink   
Дата:   22-02-09 10:47

защо мъжете почнаха да си скубят веждите? голям смях в една тема за веждите от офроудския форум. имаше едно мнение, че понеже вече няма казарма, ха ха ха, и много се размила разликата между [smilie18] [smilie18] " метео сексуалните " и откровенната форма на еднополова мъжка тръ-п/т-ка.

та така, "метео сексуалност" [smilie18] и вежди. с чувство за хумор, понеже всеки си е доголяма степен гуру сам на себе си.


то моето мнение е че е много странно нещо скубането на вежди при мъжете, но хомосексуалистите печелят от цялата работа понеже тяхното присъствие в обществото е размито от "метео сексуалните" [smilie18]и е по трудно да дефинираш кой е отявлен хей, кой е потенциален хей и кой е просто "метео сексуален" [smilie18] .

тази тема може да е интересна и за жени (които по принцип си скубят веждите за да са по хубави), защото може да се научи все нещо. а не да се изпада в смешната ситуация в която "метео сексуалния" да вика на приятелите си "кучки" в присъствието на дадена дама.


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: e-mil   
Дата:   22-02-09 10:58

Тая "метео сексуалност" ще да е някаква перверзия измислена от синоптиците. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: tnt   
Дата:   22-02-09 11:09

e-mil [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: ejko   
Дата:   22-02-09 11:40

Аз съм твърдо против мъже със скубани вежди като п**ки!
Но ако говорите за дразнещите няколко косъма между веждите, то не разбирам хора, които не ги махат. Същото важи и за космИте, които са над бузите и хората си ги носят и проявяват завидно упорство да не ги премахват при бръснене. Както и за тези, които излизат от носа.
Все пак външният вид не е важен, но има неща, които издават по скоро запуснатост, отколкото липса на отношение.
Границата е тънка, но си я има и трябва да се знае, че не всеки порив да не изглеждаш като пещернят, означава че си е гей:)))
Но ако все пак говорите за показното скубане на вежди, при което който и да ви погледни и се втренчва неразбиращо, то това си 100% педерастия, която аз не осъждам, разбира се:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: stoyan_5   
Дата:   22-02-09 11:43

Първият педал с оскубани вежди беше някакъв Лео в Биг Брадърите ...
Много му се смяхме ...

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: eyeforaneye   
Дата:   22-02-09 11:52

а при жените стана модерно да ходят с веждички дебели колкото палеца ми... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: kkkolelo   
Дата:   22-02-09 12:08

ejko [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: kkkolelo   
Дата:   22-02-09 12:13

Сещам се за приказката на един мой шеф в миналото (евреин [smilie3] ): Един мъж почнат ли да му растат косми в ушите и носа, "еби го в гъза" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: Chitsujo   
Дата:   22-02-09 12:16

Оченце, и аз си пуснах, ама баш като палец не са [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (22-02-09 12:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: eyeforaneye   
Дата:   22-02-09 12:27

Еее ти си си хубавица (т.е. всичко ти отива).

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: OGIMAG   
Дата:   22-02-09 12:29

Какво било "метросексуален?
- Педераст по душа



[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: boink   
Дата:   22-02-09 13:52

не ешко, става си въпрос за баш веждите. предлагало се като услуга при фризьорите. "може ли една модна мъжка прическа и едно скубане на вежди" [smilie18] [smilie18]



а като е темата за скубанье, защо някой жени се обезкосмяват яко, а пък не си махат мосмите на ръцете?

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: HP   
Дата:   22-02-09 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   22-02-09 15:15

ГЛАДЕН СЪМ!

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: Princess_Lia   
Дата:   22-02-09 15:46

Бе няма ли кой да го нахрани това момче!?

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   22-02-09 16:01

На мен ми е много забавно да видя момичета с идеално обръснати вежди и нарисувани с молив. Подготвят се за задгробен живот сигурно. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: yanee   
Дата:   22-02-09 19:42

относно скубането на вежди, това си е въпрос на имидж, естетика и ли4ен избор, според мен

в България мисленето е като цяло провинциално (извинете ме), но в големите полиси много мъже по4истват вежди, нос, уши, горната 4аст на бузите и никой не ги со4и с пръст и не призовава: "набийте педераЗа"

да си метроман не озна4ава хомосексуализъм, нека да е ясно; това е по-скоро себеуважение и грижа за самия теб ... нашите съседи са хомодвойка и никой от тях не е с по4истени вежди, съвсем обикновен стайлинг и поведение поддържат и никога не бихте ги разпознали като "обратни", ама никога

веднъж в БГ (преди поне 7 години време) един непознат ме попита директно: "вие скубите ли си веждите?", беше изненадан; отговорих му прямо: "да, аз съм метроман, не хомо" ... на отговора ми той се усмихна и каза: "много смело от ваша страна!" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: jivkojj   
Дата:   22-02-09 20:26

Метроман ... какво е това бре, звучи като метроном?!?!?! [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: kote   
Дата:   22-02-09 20:55

аз пък съм ретроман
това е новия писък на модата която пък никога не си е отивала

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: kote   
Дата:   22-02-09 20:58

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: yanee   
Дата:   22-02-09 21:01

метроном зву4и като астроном, ама да не ти пука [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: мара   
Дата:   22-02-09 21:16

ей, знаех си , че пак ще се отвори косместа тена[smilie5]
ся му е ред една за срането...?[smilie11]
май не е имало...

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: kote   
Дата:   22-02-09 21:20

ми обичам си козинката мааааао[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: tutttifrutti   
Дата:   22-02-09 22:48

male, kvi temi ste izponapuskali...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Вежди говежди
Автор: El_Fuego   
Дата:   23-02-09 00:06

мара написа:

> ей, знаех си , че пак ще се отвори косместа тена[smilie5]
> ся му е ред една за срането...?[smilie11]
> май не е имало...



Не може ли да ги обединим в една тема за космите в г*за?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.