Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Съвет за наемане на джип
Автор: labrax   
Дата:   18-02-09 14:18

Здравейте.
Необходимо ми е да наема джип за около 1 месец през юли-август. Може и от частно лице. Необходимо е джипът да е в изправност и цената да е разумна. Ще се използва за каране по черен път във връзка с изследователски проект. Не е за състезания. Пътниците ще са трима. Може да се помисли и за поемане на комъндировъчни на шофьор, така че собственикът да обиколи разни чудни места за наша сметка. За оферти - на л.с. Питането е съвсем сериозно.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: cicomanco   
Дата:   18-02-09 14:29

Не ползвай Тани рент! Колите им са в ужасно състояние (особено джиповете!)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: stoyan_5   
Дата:   18-02-09 14:33

Аз искам да наема танк, може и за един ден.
Ще се кара по асвалт, само в София в пиковите часове ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: Chitsujo   
Дата:   18-02-09 14:33

Разумна цена какво означава? От някой познат не може ли да се наеме?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: labrax   
Дата:   18-02-09 14:41

Нямам такъв познат. Затова питам тук. 30-50 лв на ден. Зависи как се разберем, какъв е автомобилът, дали с шофьор и т.н. Плащане с договор съвсем официано и редовно.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: asahi   
Дата:   18-02-09 15:01

Питай в някоя автокъща. И без това им ръждясват таратайките и им пда цената.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: labrax   
Дата:   18-02-09 15:09

Това също е вариант, но с много неясноти по отношение на състоянието. А не искам да им ремонтирам труповете.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: meri_an   
Дата:   18-02-09 15:20

Рента кар,а и някои от вносителите на нови автомобили предлагат тази услуга-кола под наем.Сайтове много.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: HopeSpringsEternal   
Дата:   18-02-09 15:24

тази цена за джип ми се струва малко невъзможна. подобни цени можеш да търсиш в Индия, не в Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: gorbi   
Дата:   18-02-09 15:26

forum.offroad-bulgaria.com - пусни в секция обяви - ще си намериш бързо....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: exo99   
Дата:   18-02-09 16:24

Виж какво ти казва Горби.
И към цената за джипа, трябва да добавите и заплащане за шофьора и цената на горивото.
Така ще имате повече предложения, щом собственикът ще си кара джипа.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: labrax   
Дата:   18-02-09 19:52

Финансовите условия ще ги коментирам на лични. Предложението за шофьор не е защото не можем да караме[smilie5], а защото не мога много да си представя, аз примерно, да си дам колата да ми я кара, някой дето не съм го виждал преди това. То и на приятели, как да кажа, ми е малко чоглаво да си давам колата. Не че не се е случвало де. [cool]
Знаете за колата, жената, нали:
"Когато ти оправят колата и жената и по-добре да не гледаш"[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: labrax   
Дата:   19-02-09 21:02

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: bobihot   
Дата:   20-02-09 02:27

Сори, моя го шитнах, ако проимам пак до тогава, много ми се ще- возил съм така и сме били доволни...[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: nomadsl   
Дата:   20-02-09 10:44

Подкрепям HopeSpringsEternal.

Невъзможно е за тази цена да се наеме читав джип. По-скоро Опел Кадет.

Миналата година едни познати пътуваха за две седмици из Добруджа, пак по някакви проекти и си спомням, че коментираха, дори само цената на гумите. Четири гуми Рън Флат 19 цола излизаха по 25 стотинки на километър разход. Мисля, че взеха от Мото Пфое "Дискавъри 3" и за четири автомобила за две седмици излизаше нещо от порядъка на по 120 евро на ден за автомобил. Плюс командировъчни и възнаграждение на шофьор. Дори е имало клауза, ако се прехвърлят някакви планирани километри да има заплащане допълнително за километър.

Поздрави.



Публикацията е редактирана (20-02-09 11:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: labrax   
Дата:   20-02-09 12:11

По цените на мотопфое (проверил съм ги) просто ще си купя джип за 1 месец наем. Не е това целта. Това за такса гуми не го бях чувал, но звучи като зъбен данък. Да са живи и здрави.
Искам да наема джип от частно лице, при което горепосочените от мен цени са (почти) възможни. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: IvoZafirov   
Дата:   20-02-09 12:25

Кви са тия цени бре!!!!!


Да не са спали на течение?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 12:30

Номаде тея твой познати са дали 15 000лв само за превоз, ако са минали 1000км. , а те с аминали повече 100%:)))) Да им имам проектите:))))

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: HP   
Дата:   20-02-09 12:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 13:01

Другото е една Лада Нива- хем е проходима, хем няма кой знае какво да и се чупи:)))
Кофтито е че като купят на старо и няма да могат да и се доверят на 100%, но то и под наем да вземеш пак същата работа...!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: CanoniO   
Дата:   20-02-09 13:07

Нивата много гори, но пък помага срещу камъни в бъбреците[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: nomadsl   
Дата:   20-02-09 13:07

Ежко, преди няколко месеца гледах един филм по " Анимал планет". Там някакъв белгийски или френски екип провеждаше наблюдения из руската тундра за намерени кости и бивни, а понякога и цели запазени тела от древни бозайници - мамути и др.

Придвижваха се с едни машини - приличаха на автобус, качен на платформа на БТР, руски. С големи балонни гуми на четири оси. Много грозни.

Та по някое време имаше реплика, че трябва да привършват със снимките, защото бюджета им свършвал, а само тези "вседеходи" им гълтали по 500 долара на ден за един - наем от руска фирма, май петролна.

Така че, цени по света всякакви и както за някои Д3х е скъпа камера, за други цената е адекватна и нормална.

Всеки с мярката си.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 13:15

Така е прав си! Въпросът е че "автобус, качен на платформа на БТР, руски. С големи балонни гуми на четири оси", звучи като нещо трудно заменяемо ако наистина ти трябва. Докато точно Дискавъри 3 за катерене из Добруджа, не ми звучи много подходящо. По скоро прилича на оползотворяване на пари по програма от ЕС, отколкото на желание да се свърши максимално работа, за минимално пари, което е целта на нещата попринцип. Както и да е де. Аз само си говоря, нито знам за какво става дума, нито познавам познатите ти, нито нищо- чешем си езиците един вид:)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: white   
Дата:   21-02-09 08:01

Наистина за тези пари по-добре си купете нещо, за 1000-1500 кинта сериозен джип с добър шофьор няма как да стане...
Моя съвет (срещу една бира) [smilie3] е да си купите Сузуки Витара, къса база, това е което ще ви свърши работа и не са скъпи, за 3-4 бона, може да се намери свястна, взимате едни хубави гуми и готово...Паджерото най-много да укоти скоростната кутия, да не говорим, че там където може да мине Витарата, Паджерото доста ще се замисли...Говорим без да са "правени" допълнително...Лада Нива изобщо я няма в класациите, голяма грешка на природата е тази кола [smilie18]

Ето една весела случка с Лада Нива, съвсем прясна:
Наскоро, един приятел се обажда, закъсал с Фият Панда в полето, имаше една педя сняг, закъсал в смисъл, изчезнали токовете...Казах му, че до час сме при него....А той ми разправя, че докато чакал се обадил и щяла да дойде една Лада Нива пътна помощ да го издърпала само до асвалта (това се оказаха 50 метра)и там щял да ни чака...Абе викам му, каква Лада Нива бре момко, тя 2 метра няма да може да те дръпне....Ама той, не та не...Та отиваме при него след час и той разправя, как дошла Нивата закачила ПАНДАТА напънала се няколко пъти, Пандата не мръднала и метър...Слезли от Нивата с думите: Абе тая кола колко тона тежи бре? [smilie18]
Както казах Лада Нива е грешка на природата [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за наемане на джип
Автор: Георги   
Дата:   21-02-09 09:37

white ами трябва да можеш и да караш. кви неща мога да ти разкажа за фирмената нива идея си нямаш. ама ще се въздържа че не се знае докъде ще стигнат снимките. в ютубе има достатъчно кво може баба нива... общо взето само уазката и военните машини могат повече...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.