Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пък правехме замъци....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-02-09 15:02

...от сняг!Правехме ги от големи снежни топки началото на Дкември и стояха до средата на Март.....Дали има шанс да се случи сега това!!? Отдавна не съм виждал бой със снежни топки в градинките.Деца ли не останаха , междублокови пространства и градинки ли...?

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: terminator   
Дата:   20-02-09 15:12

То дето място незастроено не остана и децата намаляха, ами и сняг не вали толкова вече - ей го на - днес 20.02.2009 е втория (и май последния по-голям) сняг за цялата зима 2008-2009 [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: Todd   
Дата:   20-02-09 15:13

Децата ся седят в къщи да не настинат ..... а сме се прибирали сини от студ !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: Hooligan   
Дата:   20-02-09 15:20

цяла зима крачолите ми бяха като кюнци
дрънкаха един в друг :)

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   20-02-09 15:34

Бой с топки, замъци, шейни и найлони, снежни човеци, скачане от гаражите в преспите... Излизане сутринта и прибиране в сумрак. Мокри веднъж от снега, втори път от потта, всичко това замръзнало, крайниците, както каза Todd, сини, във всеки от ботушите по едно кило пресован сняг, гърлото те боли от викане...

По-късно вечерта един леген с мокри дрехи си чака реда в банята, ти седиш на един стол до печката по гащи вече втори час и чакаш да ти минат болките в ръцете и краката от измръзванията и вече мечтаеш как ще отидеш на следващия ден на по-голямата пързалка на 2км от вас.

От кухнята мирише здраво на боб, баща ти излиза отвън да вземе една подкова суджук и да наточи винце. Баба ти плете и те пита за стотен път кога ще си напишеш домашните...

Жалко за малоумните родители, които си мислят, че болестите идват със студа и интелигентността с компютрите. Жалко. Жалко и за техните деца...

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-02-09 15:38

Todd написа:

> Децата ся седят в къщи да не настинат ..... а сме се прибирали
> сини от студ !!!
>
> [smilie19]
>

Toде, и мокри! И нищо ни нямаше. Аз се опитвам моя да го извеждам при такова време. Да се бием с топки. Харесва му, ама няма с кой, освен с мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: equinox   
Дата:   20-02-09 15:40

To и сняг няма. Не се задържа.


Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-02-09 15:40

ми аре си напраим топчен бой доде се не стопило!със се челядта който иска....(без моя че е с варицела)[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   20-02-09 15:42

И си правехме "снимки" падайки по гръб и лице на пресния сняг . Ех, че готини спомени [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-02-09 15:45

Моя я изкара. [smilie5] [smilie5] [smilie5] Ама е чак в Пирдоп.

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-02-09 15:51

В момента на Бонсови поляни е много готино , щот се стига лесно и има забавление и за деца и за родители!Снегът е много , наклона - лек иииии....голям кеф е!Ако има някой свободно време- нека иде!

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: charm   
Дата:   20-02-09 15:56

cicomanco, извинявай че съм непросветена, но къде са Бонсови поляни, близо до къде, до София ли? и в каква посока? благодаря

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   20-02-09 15:57

Голям кеф та ти се напълни врата със сняг, че и плетените ръкавици [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-02-09 16:10

charm , значи от село Горна Баня нагоре като се продължи пътя забива в гората. Има и хижа Бонсови поляни пред която става купона.Много е красиво и з а снимане и за пързаляне!Имаше някакъв автобус дотам , но нев знам кой! Ако се съберев групичка може да се позабавляваме![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: charm   
Дата:   20-02-09 16:13

ок, мерси, ще видя дали ще навия съпружеството за неделя [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   20-02-09 16:32

При вас явно е цяла институция. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: BirdOfPray   
Дата:   20-02-09 18:00

ох.. търся кожуха и идвам!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   20-02-09 18:04

Ние си правехме иглута от големи блокове плескан сняг и фортификационни съоръжения, яко бой с топки по децата от съседните блокове, войни, стрелби и разрушения. Мокри задници и натъртени такива от хълмовете в парка, по които се спускахме с шейни.

ГолЕм кеф беше. А последният снежен човек го направих по-миналата година пред офиса на баща ми и поради липса на подръчни материали за копчета, очи и други снежковски атрибути, използвах фъстъци [smilie8] хммм, които кучето ми изяде на първата разходка около "страшния" снежен човек, по който лая 10 минути неистово, а после откри, че е питателен и му излапа физиономията [smilie18] [smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   20-02-09 18:06

Ама то вече няма сняг да правиш укрепления... :(

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: djogata   
Дата:   20-02-09 18:16

Ние също си правехме замъци - даже понякога ги правехме по- "технологично" - от снежни тухли.

Вземахме някой малък бабин леген, хвърляхме сняг в легена, и после натъпквахме - кога с лопатка, кога със скачане отгоре [smilie5]

Обръщаш легена, и ето ти перфектно строително блокче [smilie5] [smilie5]

Като ги наредиш, изглеждаше впечатляващо [smilie7]

Сега децата вместо снежни блокове редят тетрис или нещо подобно [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: Chitsujo   
Дата:   20-02-09 18:19

Ама какви неандерталци сме били само, да редим сегашен тетрис със снежни блокчета [smilie10] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-02-09 18:21

Там все още има !И то за ГОЛЕМИ укрепления![smilie24] Нещо.....гледам сина ми и някак ми се иска и той да се радва както аз някога , но ......няма с кого да си играе!Никога не съм очасквал че ще се изправя пред такъв проблем!Няма деца или не ги извеждат родителите им поради чист мързел!По лесно е да му купят Блей стейшън!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   20-02-09 18:22

и Гей фон [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: cicomanco   
Дата:   20-02-09 18:33

A..!!Баш!!![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пък правехме замъци....
Автор: мара   
Дата:   20-02-09 19:59

абе мойте и сега си играят и портрети правят, и снежни човеци...ма баща им ги води, че е по-навитак[smilie5] а па и двор си имаме...и на бонсовите може да дойдем [smilie5] таман сме на гости на мама и тате в неделя, а те си имат къща в горна баня[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.