Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Дядовите пак биха с 3:0
Автор: юнга   
Дата:   19-02-09 14:13

Дядовите пак биха снощи.
Първи се разписа Скоулс със страхотен далечен изстрел.
След това Бербо излъга защита и вратар и вкара откраднатата топка и накрая Рууни бе на точното място та довкара една топка за 3:0.
Към момента водим с 5 точки и по-добра голова разлика.
Дядо отписа Челси от борбата за титлата.За Арсенал не говори/има лоши спомени- една година водеше с 12 точки и Арсенал му взе титлата/,според него другия претендент е Ливърпул, и споменава Астън Вила за заместник на Арсенал в това първенство.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: kkkolelo   
Дата:   19-02-09 15:10

Сър Алекс колко търпеливо налагаше Бербатов, докато стане част от отбора, да се почувства един от лидерите на отбора и едва вчера си позволи да го смени (доколкото ми е известно)след много добра игра, като майстор, а не за слаба игра. Такова внимание не знам да е оказвано на друг играч ...[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: carl_cox   
Дата:   19-02-09 15:36

ето пълен репортаж от мачът

http://www.novsport.com/video19480_1.html

наистина браво на МанЮ [smilie24] страхотна игра на целият отбор :) отлично движение на футболистите, на скорост, игра с фанатзия:) чудесен пример за типичното британско "pass and move" [smilie24]

който бърз стил и Liverpool изповядваше при Roy Evans...посленият тренер, при който играехеме подобен хубав футбол...за да дойдат след него Улие и Рафа, и да ни превърнат в посредствено отборче.

интересното в МанЮ сега е, кои да избере Алекс за титуляри:) всички са във форма, дори младежите от школата са страхотни- Уелбек, Гибсон...а и Руни се върна...въобще не му е лесно на Алекс Ф. [smilie5]

но не бих отписал Арсенал. Гледах ги срещу Кардиф - невероятни бяха. И те като МанЮ играха бързо в стил "pass and move". Все едно се върна онaзи бляскава игра и форма, с която биеха преди наред...Може би заради завърналият се Едуардо...ще видим. Определено в момента МанЮ и Арсенал са двата най-силни клуба. След тях бих поставил Евертън-невероятен прогрес се вижда там [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ejko   
Дата:   19-02-09 15:46

kkkolelo от треньорската скамейка нещата изглеждат различни.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: valjo   
Дата:   19-02-09 16:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: юнга   
Дата:   19-02-09 18:43

Нямам нищо против, "надигра" да е точната дума.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: юнга   
Дата:   19-02-09 19:41

Букмейкърска къща в Англия започна да изплаща залозите за требъл на Манчестър Юнайтед.
От къщата смятат ,че няма кой да спре отбора и плащат.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: vinse   
Дата:   19-02-09 22:56

Требъл трудно, в Англия не мисля, че има кой да ги спре (въпреки че Пулето са само на 5 точки от МЮ, но играта им не струва), но в ШЛ, БарЦелоната се намира в много добра форма а Меси според мен тази година ще вземе Златната Топка. Тъй че там ще е трудното, но от друга страна Митко играе добре в Англия и два пъти по - добре в европа, очаквам негови голове още следващите два мача срещу отбора на Джудже Моуриньо [smilie7]
Защитата на отбора обаче е железна, според мен Видич ще бъде избран за играч на сезона за червените дяволи и ще е напълно заслужено [smilie24]



Публикацията е редактирана (19-02-09 23:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ivan.draganov   
Дата:   19-02-09 22:58

Те другата седмица с Интер ли ще играят ?

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: vinse   
Дата:   19-02-09 23:04

Да във вторник.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ivan.draganov   
Дата:   19-02-09 23:07

Бербо ще вкара на Интер-сигурен съм ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: carl_cox   
Дата:   20-02-09 00:08

абе всички смятат, че Манчо ще мине през Интер с лекота, но аз не съм много убеден. Това, че некви букмекъри плащат за требъл на Юнайтед е направо подигравка с всички други отбори.

Вярно, супер играят, но не вярвам, че МанЮ ще направят требъл. Шампиноската лига е за Барселона. Те поне за мен са безспорен фаворит.

Интер ще бъдат много мотивирани срещу Манчо, особено пък с Мауриньо :))) А и Интер не са нито Фулъм, нито Уест Хям за да се твърди с такава убеденост, че Юнайтед мачкат всички, даже няма нужда от реални мачове :)

ако продължи тази истерия по МанЮ ще взема да стискам палци за Интер [smilie5]



Публикацията е редактирана (20-02-09 00:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: юнга   
Дата:   20-02-09 00:24

Има 2 английски купи и първенството.
Шампионската е 4ти фронт.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: carl_cox   
Дата:   20-02-09 08:11

юнга - ми например за FA CUP моят фаворит е Евертън, защото Юнайтед ще излязат с по-различен състав - Гибсон,Уелбек,Нани, вторият ви вратар и тн, та е напълно възможно Карамелите да ви отупат :)

малко рано коронясват МанЮ на тези 3-4 фронта :)
не че е невъзможно да стане. ако има отбор в момента, който може да направи подобно нещо, то това несъмнено е Юнайтед, но пък ако те загубят сега някъде,след толкова време без загуба и доспуснат гол, може да им падне формата...случва се това след дълги успешни серии :)


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: юнга   
Дата:   20-02-09 08:45

Прав си. Рибата е още в морето, а се приготвя тигана.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: dobriquet   
Дата:   20-02-09 10:10

От дете съм фен на Евертън, когато трагедията на Хейзел върна английските клубове години назад, и най-пострада от това Евертън, шампион-85,87. И сега имаме приличен отбор, но сме далеч от Юнайтед и другите големи. Дядо е уникален треньор, доказал се и на младини-да разчупиш хегемонията на Селтик и Рейнджърс в Шотландия си е за уважение. Но срещу Интер ще е много трудно, много. Моуриньо познава добре английския футбол и разполага с качествен състав.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: vinse   
Дата:   20-02-09 11:27

За ФА Къп, МЮ ще излезнат мотивиране, няма спор в това, там евертън е далеч от фаворит, това, че направиха три равни на Пулето (и в последствие ги отстраниха) съвсем не ги прави равен по сила отбор на Манчо.
Според мен обаче Сър Алекс ще пусне резервите за финала на Карлин Къп срещу тотнъм и там купата е под голям въпрос. Ама и тотнъм вчера се издъниха много яко за УЕФА тъй, че нищо не се знае.
Що се отнася до Интер, там Джудже Моуриньо искаше именно английски тим да му се падне, но съм 1000% сигурен, че не искаше точно МЮ [smilie5] по-скоро си мечатеше за челскето, арсенал или за пулето [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: carl_cox   
Дата:   20-02-09 11:46

dobriquet [smilie24] не сте много далече от МанЮ. Според мен, карамелите имат всичко необходимо за да влязат в топ 4 и да се борят за челните места. Най важното за Евертън е, че там стои един невероятно кадърен и симпатичен тренер - Дейвид Мойс(след Мартин О'Нийл той ми е най-любимият).
Именно той изгради страхотен колектив последните месеци, стабилизра играта в защита и вдъхна увереност у играчите си, че могат да бият всеки. И го правят. Видяхте как майсторски Мойс тушира проблема с Аничебе, и сега Аничебе се върна и игра страхотно. Привлече и качетвен нападател като Жо. Да не говорим, че Мойс дава път на млади качетвени попълнения от школата,което е сигурен знак за възход, който ще продължи и следващите сезони. Ако следващият сезон Евертън са една идея по-постоянни, ще разбият досегашният топ 4


vinse - МанЮ ще се концентрира главно върху шампионска лига и първенството. За 2те купи ще обиграва по-скромните играчи и резервите. А съответно пък, за Евертън купата ще е единственият шанс за трофей...

май следващата седмица бтв ще дават Интер-МанЮ във вторник и Реал Мадрид - Ливърпул в сряда :)


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 12:03

тази година Европейската титла няма да е приоритет за Манчестър и това беше ясно още преди месеци. Не вярвам, че имат ресурса за подобно нещо, при положение, че се мятата в Англия така...

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: kkkolelo   
Дата:   20-02-09 12:24

Стилиян: Челси не стават за нищо без Моуриньо
-----------------------------
Затова ще ядете хурката утре ...[smilie5]

... Я, Дрогба можел да говори:

Дрогба: Хидинк е точно това, което трябва на Челси

FORZA AZZURRI [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 12:36

Той Дрогба и да не говори и да говори, всичко видяхме, че се прави на циганин за щяло и нещяло. Голям футбол от малки хора, някак си не става. Добър е, но..............
При това положение как да харесвам Челси- винаги ме дразнат разни неща при тях :(((

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-02-09 12:41

Дреме ми на дядовия.... [beer] [beer] [beer] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: carl_cox   
Дата:   20-02-09 12:43

ejko - ами не знам...виж това инфо

Премиършип не e приоритет за Фърги

„Ако станем шампиони на Англия ще се изравним по титли с Ливърпул, но това не е моят приоритет. Определено мисля, че клубът трябва да има повече европейски отличия. Никой не е успял да защити успешно титлата си в Шампионската лига, така че това е голямата цел за нас" каза той пред „Манчестър Ивнинг Нюз".

излиза, че думите на самият Алекс, МанЮ ще се борят главно за шампионска лига...което не го вярвам [smilie5] Дядо знае как да манипулира и е цар играта на думи :) Според мен, заявявайки, че едва ли не се отказва от първенството, той цели да свали напрежението от играчите и да ги накара да играят по-освободено...иначе, аз нямам нищо портив МанЮ да подарят титлата на Ливърпул :))) то май друг начин с Бенитез няма [smilie5]

все пак смятам, че Юнайтед ще се бори еднакво здраво и за шампионска лига, и за първенство :))) просто старата шотладска лисица хитрува из медиите и накря сигурно пак ще вземе отличията :)


Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 12:48

и аз мисля, че хитрува. А и това с втора поредна година хич не ми се вярва. Добри са, но чак такъв хегемон, някак не ми се струва, че са. Барселона си почиват с това тяхното първенство (не че е лошо, но не е английско) и в Шампионската би трябвало д амачкат. Ама нищо не се знае де..., инатер са добър отбор, а в Европа, освен опита някак си името си тежи, повече отколкото в първенствата. Няма да им е лесно... Манчестър.

Отговори на това съобщение
 Re: Дядовите пак биха с 3:0
Автор: ejko   
Дата:   20-02-09 12:50

абе това цялото горе можех да не го пиша. Идеята ми е че аз съм за МанЮ и знам че са добри. Все пак- добри, добри, но чак пък толкова!!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.