Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:22

На мен току що [smilie5] Получих лично съобщение днес 15.02. с дата 13.01...Предполагам, че понеже е от София,може да е идвало пеша, та затова да се е позабавило...малко?!? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: Chitsujo   
Дата:   15-02-09 22:25

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:26

Сега пък и редакцията не бачка [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: Chitsujo   
Дата:   15-02-09 22:28

На 1 пост няма редакция, а само на заглавието

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:29

Не се хили бе муцонооо [smilie18] И понеже пак се опитват да правят тема за метала, на ви сега един метал...


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:30

Сега пък линка го няма [smilie18]
Я да пробвам така: http://www.youtube.com/watch?v=kC68amM-8nI&feature=PlayList&p=C608F4A99357B037&playnext=1&index=18


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: HP   
Дата:   15-02-09 22:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:31

Ми няма редакция я, как да има като на "предварителен преглед" излиза, след това...ядец [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: TheBlackCrow   
Дата:   15-02-09 22:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-09 22:34

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:38

ХП не се товари, направил съм за Хевито повече отколкото ми се полага за един живот....и по скоро за разпространението на тази музика в Б-я [smilie3] Още един от едновремешната агитка Хеви Метал (сега пък латиницата ми не бачка)....си замина...Абе свикнал съм,то наща беше най-голямата в Б-я....всички ни имаха страха...Ама...изпопукаха да ги...Мир на праха на Лимбата...Майната му и на него исках да кажа, отиде си като пич [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: HP   
Дата:   15-02-09 22:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:43

Преди два месеца си замина говедото недно...Черния му дроб бил чао...И той след него [smilie18] Ма неска ме гепаха нещо спомените...Май като видях темата за Хевито и като чух някой парчета...Май на татко Леми парчето...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: TheBlackCrow   
Дата:   15-02-09 22:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 22:50

Ако понякога искаш да крещиш, когато е време да...запазиш минута мълчание (баси неземната простотия)...Я по-добре...http://www.youtube.com/watch?v=iI08BG8CJRk


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: white   
Дата:   15-02-09 23:25

Музиката....не е просто музика....тя е начин на живот...вдъховение и стремеж...Усетиш ли я веднъж....остава в теб завинаги....Насочва те в смисъла на живота...допълва те...Дава ти контраста на мярката за това кое е правилно и кое не е...Става част от теб...Част от стремежа ти за уникалност...Изпълва съзнанието ти...изпълва го със смисъл...Обезличава те...за да ти придаде облик...в свят, на безразличие...Прегръща те в ефирността на ласките си...Изгаря те с тоновете на истинското познание за праведност...Придава вкус на всичко, към което си загубил усещане...Можеш всичко да го наречеш само с една дума...и тази дума е...Музика...


Отговори на това съобщение
 Re: На някой случвало ли му се е да получи лично съобщение отпреди....един месец?:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   16-02-09 12:16

от един друг форум аз получих мейл че имам ч съобщение но съобщението още не е дошло, явно и то пътува пеша ;)[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.