Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Класиците
Автор: Luxor   
Дата:   14-02-09 16:49


давайте тук да ги съберем и да се забавляваме [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Luxor   
Дата:   14-02-09 16:50

почваме с един от най-големите
батето

[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Luxor   
Дата:   14-02-09 16:52

сашо диков
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Amigo   
Дата:   14-02-09 17:02

The Best Of Вучков [smilie18] [smilie18] [smilie18]


[smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (14-02-09 17:03)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   14-02-09 17:04

[smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: rapt0r   
Дата:   14-02-09 17:11

Силвио Берлускони [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Минко   
Дата:   14-02-09 17:23

Проф. Вучков за филма Дзифт [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Amigo   
Дата:   14-02-09 17:25

Те ви още един класик [smilie18] [smilie18]

[smilie19] [smilie19] [smilie19]


и малко на български [smilie18] [smilie18] [smilie18]


"Повечето от вас сигурно не знаят, че ми излезе нова книга. Някой събрал в една книга някои мои разсъждения, които се превърнали в мисли. Каквото и да са, горд съм, че думите ми са излезли в книга." (29 март 2001)

"За да престанат тези терористични деяния (в Близкия изток), трябва да положим рамката на основата за тяхното преставане; искам да кажа - не рамката, а основата - да положим основата на рамката." (13 август 2001)

"Моята администрация внушава на близкоизточните лидери да обяснят на заинтересованите страни да направят всичко, за да има мир; така ще стане невъзможно да се постигне мир." (13 август 2001)

"Искам да ви благодаря, че дойдохте в Белия дом и ми дадохте възможността да ви подканя да работите с тези петима сенатори и трима конгресмени, които ще са в органа за стимулиране на търговията. Това ще е властта в тази област. Властта е това, което седи на седалките на тези кресла пред вас." (18 юни, 2001)

"Отделихме много време в разговор за Африка. Длъжни бяхме, защото вие знаете, че Африка е една страна, която боледува."

"Това мислене е остаряло, демодирано и баят. Русия вече не ни е враг и ние трябва да скъсаме с този манталитет на студената война, че ще запазим мира, като се гръмнем взаимно." (8 юни, 2001)

"Аз съм много благодарен...благороден, благороден съм на брат ми Джеб, че мисли и за полукълбото (hemisphere, имайки предвид atmosphere, атмосфера)." (4 юни, 2001)

"За да се обедини, нашата нация трябва да се сплоти." (4 юни 2001)

"На зле или на добре вървят работите, все президентът е виновен - знам си го това." (11 май, 2001)

"На всеки фатален изстрел се падат три нефатални. Това положение е недопустимо за Америка и ние ще вземем мерки." (14 май, 2001)

"Първо на първо, няма да приемем договор, който светът не е ратифицирал, нито договор, който нашата страна ще разбере." (За Договора от Киото, 24 април, 2001)

"Важно е обикновеният човек да разбере, като има повече търговия, има повече обмен." (21 април, 2001)

"Не. Нито на английски, нито на френски, нито на мексикански" (отклонявайки въпрос на общоамериканска конференция в Квебек на 21 април, 2001)

"Трябва да се научим да мислим, че всяко американско дете, все едно къде е отгледано и как е родено, може да учи." (18 април, 2001)

"Напредваме. Разбираме къде се корени силата ни. В сърцата и душите на американците, в чековите им книжки." (11 април, 2001)

"Тази администрация взема необходимите решения, за да се сложи край на разрешаването на въпросите." (10 април, 2001)

"Не само в Калифорния. Енергийната криза ще се разпространи и в други щати, ако не срещне единодушното ни противоречие. Ще й противодействаме единодушно." (29 март, 2001)

"Уверих премиера, че с всички сили ще вкараме средния. Ще вкараме Средния изток в посоката към мир." (20 март, 2001).

"Мисля, че в пътуванията ми в чужбина има методология." (12 март, 2001)

"Пазарите ще работят, Ан и аз ви го обещаваме най-двусмислено." (На клетвената церемония на г-жа Ан Винъмън, министър на замеделието, 2 март, 2001)

"Измежду всички щати, практикуващ общинска издръжка на училищата, Айова е тъкмо такъв щат." (28 февруари, 2001)

"Тези от нас, работили в селскостопанския сектор и в Средните щати, ние разбираме колко несправедливо е смъртното наказание." (28 февруари, 2001)

"Едно дете, като го научиш да чете, то може да мине тест за грамотност." (21 февруари, 2001)

"Да имаш дом е важно." (18 февруари, 2001)

"Ако мислите, че не сме загрижени за СПИН вътре в Белия дом, вие грешите - загрижени сме." (7 февруари, 2001)

"В Тексас върви дебат: как да ерозират мостовете между църквата и щатската власт." (29 януари, 2001)

"Аз потвърдих пред министър-председателя, че ние високо ценим нашето приятелство." (След срещата с Жан Кретиен на 5 февруари, 2001 в Канада)

"Съзнавам, че съм длъжен да упражнявам и съхраня изпълнителната власт, не само за себе си, а и за моите предшественици." (29 януари, 2001)

"Позицията ми към живота е положителна - в смисъл, че да, вярвам, че има живот, като тази моя вяра не е непременно религиозна. Там има живот, от което произтича и понятието за живота, свободата и търсенето на щастие." (23 януари, 2001)

"Това е цяла една задача - да бъде предефинирана ролята на САЩ от една мироопазваща сила в сила пазител на мира." (14 януари, 2001)

"Калифорнийската енергийна криза се дължи на недостиг от електроенергия, при който липсва енергия за генериране на енергодобив, който да задоволи потребителите в щата." (14 януари, 2001)

"Надявам се - зная, че във Вашингтон има амбиции и това е очевидно. От друга страна, надявам се амбициозните да си дадат сметка, че ще сполучат по-скоро като застанат на страната на успеха, за разлика от неуспеха." (18 януари, 2001)

"Не само да насочим, а и да фокусираме усилията към това да научим нашите деца да четат и да имаме една образователна система, реагираща с разбиране на потребностите както на децата, така и на родителите, за разлика от система, която не е, така че Америка да бъде една грамотна страна." (11 януари 2001)

"Природният газ е на полукълбото. Така го наричам аз - на полукълбото, защото го намираме в съседните околности на САЩ. (Пак има предвид атмосферен)" (20 ноември, 2000)

"Аз не забравям разликата между изпълнителната и законодателната власт. Те прокарват законите, докато аз ги вкарвам в действие." (18 декември, 2000)

"Дик Чейни и аз не желаем тази нация да бъде в рецесия. Ние искаме всеки, който може да си намери работа, да бъде в състояние да си намери работа." (5 декември, 2000)

"Това й е чудесното на Америка, че всеки трябва да гласува." (8 декември, 2000)

"Към мен те проявиха неразбироценяване. Подразбирателство." (6 ноември, 2000)

"Това е раздел, последният раздел на 20-и, 20-и, 21-и век, който повечето от нас биха искали да забравят. Последният раздел на 20-и век. Това е първият раздел на 21-и век." (За "скандала Левински", 24 октомври, 2000)

"Именно в семейството нашата страна намира надежда, именно там крилата получават мечти." (18 октомври, 2000)

"Мисля, че ако знаеш в какво вярваш, по-лесно е да отговаряш на въпроси. Не мога да отговоря на вашия въпрос." (4 октомври, 2000)

"Ясно е, че страната ни зависи от голям чужд петрол. Все повече от нашия внос идва от чужбина." (25 септември, 2000)

"Не можем да оставим терористите и бандитските държави да държат страната ни враждебна (hostile, има предвид hostage - заложник) или пък съюзниците ни враждебни. (1 август 2000)

"И ако продължава така, ще кажа на страната ни какво мисля за него като човешко същество и човек." (1 август 2000)

"Държавите би трябвало да имат правото да въвеждат разумни закони и ограничения особено за да прекратят нечовешката практика на прекратяване на един живот, който в противен случай би могъл да живее." (29 юни 2000)

"Това очевидно е бюджет. В него има сума ти числа." (5 май 2000)

"Буш: Но той е губернатор и аз не би трябвало да го наричам моето братче Джеб, а моя брат Джеб, великия губернатор на Тексас.
- Водещ: На Флорида.
Буш: Флорида. Щатът Флоридата." (27 април 2000)

"Надявам се да стигнем до дъното на отговора. Това ме интересува да знам." (26 април 2000)


[smilie19] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (14-02-09 17:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: felinophil   
Дата:   14-02-09 17:40

Обаче не можем да обвиним Буш в това, че не спазва логиката на изказванията си, като например: "Пазарите ще работят, Ан и аз ви го обещаваме най-двусмислено." Абе, голяма работа беше той, много ще ми липсва [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: PolarBear   
Дата:   14-02-09 17:54

Не разбирам с какво толкова ви впечатляват аматьорските опити на Буш.

Все едно не сте чували шедьоврите на лицето Сакскобургготски.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Amigo   
Дата:   14-02-09 17:55

PolarBear написа:

> Не разбирам с какво толкова ви впечатляват аматьорските опити
> на Буш.
>
> Все едно не сте чували шедьоврите на лицето Сакскобургготски.
>
> [smilie5]



мдааа, и Саксофонски ги ръси бисерите [smilie5] [smilie5] ама видя ли видеото с Бушмена все пак - първото?! [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: black_swans   
Дата:   14-02-09 17:58

Буш е най-модерната боксова круша през последните години [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: rapt0r   
Дата:   14-02-09 20:53

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Luxor   
Дата:   14-02-09 21:23

пищова
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Luxor   
Дата:   14-02-09 21:27

ама то е лезбийство зверско...
[smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Класиците
Автор: Luxor   
Дата:   16-02-09 02:24


unvergleichbar [smilie19]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.