Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Намерили с какво да се занимават
Автор: Мартин_Илиев   
Дата:   13-02-09 20:04

Европейският съюз ще третира доенето на животни с голи ръце като форма на блудство, съобщиха разтревожени фермери.
От 1 октомври експерти започват масови проверки из ферми и обори, за установяване на евентуални нарушения. Разрешен е добивът на мляко единствено с доилни апарати, произведени в страни от ЕС. Цената на най-евтините модели е 3500-4000 евро. Сумата е непосилна за обикновените хора с по една-две крави или стадо овце и те са най-застрашени от санкции - конфискация на животните и три години затвор.
Бива ли така, питат гневно животновъдите, а отговорът с вятъра се носи...

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: apollo   
Дата:   13-02-09 20:07

Ще рече че в Евросъюза е пълно с перверзници и се вземат мерки по въпроса [smilie24] [smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: slivenski   
Дата:   13-02-09 20:08

Европейският съюз може скоро да обяви и това, да онождаш жена си за противоконституционно и вредно за планетата... Абе, тия хора съвсем полудяха... [smilie23] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: jivkojj   
Дата:   13-02-09 20:08

От 01.01.2010 ще бъде задължително кравите и козите да бъдат извеждани на паша със сутиен.

А си погледнал животинката по-така или не дай боже да я снимаш, полицията има право да те задържи и заведе дело за блудство. [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: Amigo   
Дата:   13-02-09 20:10

[smilie18] [smilie18] [smilie18] мъка, мъкааа... [smilie5] [smilie5] но винаги става въпрос само за пари [cool] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: slivenski   
Дата:   13-02-09 20:11

Забранено е да галите котките си и да чешете кучетата си... Това е долно занимание... Перверзия и зоофилия... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   13-02-09 20:11

"Европейският съюз ще третира доенето на животни с голи ръце като форма на блудство, съобщиха разтревожени фермери."


Ааааааааааааааааааахахахахахахахахахахаааааааааа...

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: jekopj   
Дата:   13-02-09 20:14

...Нищо чудно,ЕС да задължи фермерите да пускат музика на животните,докато преживят...апаратурата ще се прави в ЕС естествено...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: jivkojj   
Дата:   13-02-09 20:14

Егати, познавам толков хора които са ди доили кравите на-ръка. Толкова много перверзници познавам [smilie10] Баси, чувствам се омърсен [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: slivenski   
Дата:   13-02-09 20:17

Автор: Amigo
Дата: 13-02-09 20:10

мъка, мъкааа... но винаги става въпрос само за пари

--------------------------------

Колко си прав... Сега на някой висш чиновник от Брюксел на шуранайката фирмата му, дето произвежда точно определен тип доилни апарати /защото всички други ще бъдат обявени за извънстандартни и противоестествени за горките крави, преживели дългогодишно блудство/... Та тази шуранайка ще стане милиардер... [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: equinox   
Дата:   13-02-09 20:19

Отностно мотивите малко си измислят фермерите. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: Мартин_Илиев   
Дата:   13-02-09 20:24

Аз като съм си заплождал кучките,или водя мъжкар да заплоди кучка и те не знаят какво да правят,нали хващаш на мъжкия пишката да я пъхнеш в на женската...
Смятай начи оргии сме правили хахаххаха
Пък смятай дето жена ми хваща на сина ни пишката като я мие...с голи ръце и я търка...ше я убия тая блудница и кръвосмешателка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: Amigo   
Дата:   13-02-09 20:31

Циганина Славчо Палува С Кози [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: tan4o   
Дата:   13-02-09 20:35

Според мен това е поредната глупост, която се носи като информация, както беше преди влизането ни в EU,че щели да забранят шкембето и другите дреболии!Една баба на село, която има 2 козичики една овца, няма да си купи такъв апарат и това им е безпределно ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: Marillion   
Дата:   13-02-09 20:44

глупости на търкалета.....

А вие знаете ли, че от 1-ви януари 2008 год. е забранено да се отглежда добитък на по-малко от 300 м. от населени места?

Поредната новина, за да се намери начин да се отрекетират млекопроизводителите.

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: Amigo   
Дата:   13-02-09 20:45

мдааа, ако някой си мисли, че ЕС е само фойерверки и рози... [cool] [smilie5] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: slivenski   
Дата:   13-02-09 20:46

Забранено е за промишлени нужди... Една две крави, прасета и десетина кокошки може да се гледат... Забранено е да се пасат на територията на населените места... Сега търся наредбата, но нещо съм я забутал... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: slivenski   
Дата:   13-02-09 20:55

НАРЕДБА № 7 от 25.05.1992 г. за хигиенните изисквания за здравна защита на селищната среда

Издадена от министъра на здравеопазването, обн., ДВ, бр. 46 от 4.06.1992 г., изм. и доп., бр. 46 от 7.06.1994 г., бр. 89 от 22.10.1996 г., изм., бр. 101 от 26.11.1996 г., изм. и доп., бр. 101 от 4.11.1997 г., бр. 20 от 5.03.1999 г.
кн. 7/94 г., стр. 197; кн. 12/96 г., стр. 262; кн. 12/97 г., стр. 304; кн. 4/99 г., стр. 398
т. 5, р. 3, № 361


в частта си за животновъдни дейности и обекти, свързани с тях...

Там пише за хигиенно-защитните зони...

Но не мога да я открия в нета... Както и да е... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: Lalinda   
Дата:   13-02-09 20:56

Това съм го цитирала и друг път, но не остарява!

Уважаеми господа,

Мой приятел, който в момента притежава ферма, наскоро получи субсидия от 3000 паунда от Агенцията по селско стопанство, за да не гледа прасета. Бих искал и аз да се включа в бизнеса “неотглеждане на прасета”.

По ваше мнение, в каква ферма ще е най-подходящо да не гледам прасета, и коя е най-добрата порода прасета, които да не отглеждам? Искам да съм сигурен, че моята инициатива е в съгласие с правителствената политика, така както я диктува ЕС и общата земеделска политика.

Доколкото разбирам, най-трудната част на програмата е да се води точна сметка на броя прасета, които не съм отгледал. Правителството или местната власт провеждат ли курсове по европейските програми, които да ми помогнат?

Моят приятел е много доволен от бизнеса. Той гледа свине от около 40 години, и на година е изкарвал най-много £1422 през 1968 г.. Така беше до тази година, когато получи чек, за да не гледа прасета.

Щом се получават £3000, за да не се гледат 50 прасета, ще получа ли £6000, ако не гледам 100?

Смятам да започна в малки мащаби, като се огранича до 4000 неотгледани прасета, което означава около £240000 за първата година. След като добия повече опит в негледането на прасета, смятам да предприема по-амбициозен проект, като не отгледам, да кажем, 40000 прасета през втората година, за което мога да очаквам да получа £2.4 милиона от вашата служба. Всъщност, чудя се дали не мога заради всички тези прасета, които не съм отгледал и които не произвеждат опасни метанови газове, да получа въглеродни кредити, които да продавам на пазара?

Друг въпрос: прасетата, които планирам да не отгледам, няма да изядат 2000 тона фураж. Разбирам, че вие също така плащате на фермерите, за да не отглеждат растителни култури. Ще имам ли право на заплащане, за да не произвеждам фураж, с който да не храня прасетата, които не отглеждам?

Обмислям да се включа и в бизнеса “недоене на крави”, така че бих ви помолил да ми изпратите информация и по този въпрос.

С оглед на горепосоченото, както разбирате, аз няма да върша нищо, и следователно ще имам право и на социални помощи за безработни.

Разбира се, ще гласувам за вашата партия на следващите избори.

С уважение:
Найджъл Джонсън-Хил


Из брюкселските архиви


Отговори на това съобщение
 Re: Намерили с какво да се занимават
Автор: equinox   
Дата:   13-02-09 20:58

ЕС твърде много се бърка в селското стопанство. Селскостопанската му политика е отживелица. Била е адекватна след Втората Световна война, но вече не е. Според мен не трябва да има никакви субсидии.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.