Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Мургина аут
Автор: fove   
Дата:   12-02-09 14:51

Току що по Дарик един от зам.министрите на финансите потвърди,че Мургина е подала оставка.Пече се нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: pmartinov   
Дата:   12-02-09 14:54

много ясно...

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: Gruyu   
Дата:   12-02-09 14:57

баси надутата и самовлюбена кощрамба...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvcheTo   
Дата:   12-02-09 14:58

София. Изпълнителният директор на Националната агенция по приходите (НАП) Мария Мургина все пак е подала днес оставка пред министъра на финансите Пламен Орешарски. Това научи Агенция “Фокус” от източници от Министерството на финансите.
По-рано днес, по повод появилите се информации за оставка на Мургина, от пресцентъра на министерството уточниха, че изпълнителният директор е излязъл в отпуск за 10 дни.
Източници на „Фокус” съобщиха, че на 10 февруари Държавна агенция „Национална сигурност” (ДАНС) е отнела достъпа до секретна информация на директора на НАП Мария Мургина. Повод е досъдебното производство, започнало в началото на февруари, което трябва да установи дали висши чиновници са извършили данъчни престъпления. На 7 февруари 2009 година заместник-градският прокурор на София Роман Василев заяви пред „Фокус”, че има образувано досъдебно производство срещу виновни длъжностни лица от НАП по чл. 282 – длъжностни престъпления. Случаят се разследва от Националната следствена служба, за момента обвинение не е повдигнато.
Производството е образувано преди около 3-4 дни. Сигналът за случая е подаден от партия „Ред, законност, справедливост" в ДАНС, откъдето са извършили проверка и са предоставили материалите, вследствие на което Софийска градска прокуратура е образувала досъдебно производство.
Пред „Фокус” Зоя Димитрова, говорител на Държавна агенция „Национална сигурност” (ДАНС) отказа коментар.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   12-02-09 14:59

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=329338

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: asahi   
Дата:   12-02-09 14:59

Бе не си подават често оставките, да отбележа.

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: Chitsujo   
Дата:   12-02-09 15:01

Мъжка постъпка! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: pmartinov   
Дата:   12-02-09 15:04

Хванаха ги че бъркат в кацата с меда ...

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: totosea   
Дата:   12-02-09 15:13

подават ги за да не ги уволнят

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: Chitsujo   
Дата:   12-02-09 15:14

Знаеш ли още колко такива има и никой не е подал дори оставка [smilie3] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: asahi   
Дата:   12-02-09 15:15

Оставката не означава неносене на отговорност. Бат Гейко що не вземе и той да си пусне една оставка?

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: ejko   
Дата:   12-02-09 15:15

Ми а дано това да е началото. Щото да не вземе да се окаже, че само тая е сгафила, че не ми се вярва много:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: stew   
Дата:   12-02-09 15:17

отпуска си била взела, казват сега...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   12-02-09 15:17

Асахи, не твърдя, че носи отговорност с подаване на оставката си, но и прави чест, а не като подлизурковците гореспоменати [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: exo99   
Дата:   12-02-09 15:22

Аз го прочетох в началото "Маргина аут" и реших, че някой го е свитнал.
То пък било друго.

Няма кръв и екшън...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: ejko   
Дата:   12-02-09 15:22

Правилното е подадената оставка да е подготовка за понасяне на отговорност. Защо не съдебна..., примерно!

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: pmartinov   
Дата:   12-02-09 15:44

Info


Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: fove   
Дата:   12-02-09 16:06

Понеже не вярвам много на прословутия Яне-от къде ги има тези сензациони информации-смятам,че играта е доста на по- високо ниво.Предполагам,че се готви маньовър от дъртите ДС пергиши,който да им донесе дивиденти
на бъдещите избори.А защо да не са и дори предсрочни?

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: Reptile   
Дата:   12-02-09 16:22

ква е тая бе,не я познавам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   12-02-09 16:26

Абе не знам , но точно сега ми завърши данъчна проверка, бъзикнах ги, че шефката им си е подала оставката. Казаха- всичко е фиктивно. Най-големите далавери били в Старозагорски регион. Питах аз защо се стряскам ако се наложи да си изтегля и 100 лева ДДС от държавата, защото ще разкатаят бизнеса с години назад , а при тези няма контрол. И те ми казаха, че разказват играта на малките фирми, щото е .... по-лесно.
Без коментар

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: Marillion   
Дата:   12-02-09 17:01

За да заемаш пост като този на Мургина трябва ежемесечно да отделяш по няколко милиона, които да влизат в едни каси... Какво по-удобно от измами с ддс. Кой внесъл, кой изтеглил... мда.

Сега ще си подаде отставката. Ще почнат разследвания ала-бала. На следващите избори ще я вкарат депутат от ДПС/БСП и всичко ще се замрази и забрави.

Ако не стане така - ника ми да не е Marillion.

п.п. имам инфо от 1-ва ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: ejko   
Дата:   12-02-09 17:03

е ти какво заложи, човече... :))))[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: Marillion   
Дата:   12-02-09 19:49

ejko - аз много държа на ника си...

Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: pmartinov   
Дата:   12-02-09 22:00


Мдаам


Отговори на това съобщение
 Re: Мургина аут
Автор: explorer   
Дата:   13-02-09 00:56

Мургина рекетирала фирми с непрекъснати проверки?

... Според информация на агенция БГНЕС една от най-порочните практики, прилагана от Мургина, е свързана с допълнително материално стимулиране на служители от НАП с цел вкарването им в престъпни организирани групи за източване на ДДС и рекет на почтени фирми - редовни данъкоплатци - чрез непрекъснат данъчен контрол и проверки.
...
Няколко от регионалните директори на данъчните дирекции и техни заместници само за тримесечие са получавали суми от порядъка на над 90 000 лева.



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.