Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: val2007   
Дата:   11-02-09 14:12

Прави ли ви впечатление, че напоследък Общата музикална линия на Програма "Хоризонт" е агресивна диско и поп-музика от най-отвратителен порядък. И в момента е същата гнусава американска конфекция от най-противния (поне за мен) тип.
Какво ви е мнението за качеството на Музикалната линия на Националното ни радио, което всички ние, с вас, на пракитка издържаме...

Няма допитвания, няма Радио-референдуми - натрапват ни се хрумките на някакви набедени музикални редактори, които едва ли се интересуват от мнението на "народната маса"... [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: IvcheTo   
Дата:   11-02-09 14:13

не слушам радио

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: Lalinda   
Дата:   11-02-09 14:24

Да, преди седмица обсъждахме темата с мой колега - тъкмо му казвах, че сутрин, на закуска, пускат ужасен - или пък ужасяващ? - български рок (по друго време не съм се заслушвала нито в текстовете, нито в убогата рок музика, но взех да ги намразвам).

На работа слушаме главно класика.
[smilie24]

Вечерно време е по-добре. Предаванията са или за джаз, или с класическа музика и не ми пречат. Дори напротив.
[smilie24]

Може пък да имат нови музикални редактори, които смятат, че трябва да се стресираш още от леглото, за да си по-готов да ръгаш чушки в боба из улиците?
[smilie10] [smilie10] [smilie10]



Публикацията е редактирана (11-02-09 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-09 14:29

радио не съм слушал от 15 години поне [smilie8] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: val2007   
Дата:   11-02-09 14:31

Lalinda написа:

>..........
> На работа слушаме главно класика.
> [smilie24]
>.......
> [smilie10] [smilie10] [smilie10]
=====================
И ние, в нашия офис опитахме КЛАСИЧЕСКИЯ вариант... но на някои им подейства прекалено РЕЛАКС... взеха да се размечтават за УВЕЛИЧАВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ... особено след слушане на ИМПРЕСИОНИСТИ... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Иначе навремето все се висеше на РЕТРО-РАДИО... щото имаше много почитатели на
РОК-Н-РОЛа...
Всъщност коя станция замести РЕТРО-РАДИО? Дали знае някой? [beer] [beer] [beer] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: КГР   
Дата:   11-02-09 14:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   11-02-09 14:49

[smilie10] [smilie10] [smilie10] Oт кога го няма Ретро Радио? [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: ecobo   
Дата:   11-02-09 14:51

Ей това слушайте:

http://www.smoothjazz.com/streams/

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: АНЧО   
Дата:   11-02-09 14:53

Ретро Радио бе заместено с Радио 1 - Рок
Вече от няколко месеца

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: Stoychev   
Дата:   11-02-09 20:31

Аз съм доволен от програмата на радио Хоризонт и въобще от всички програми на БНР, най-вече заради страхотното разнообразие от жанрове. Друго радио с толкова различна музика май няма, а? Може би омразната за вас музика я пускат само преди обяд, а аз тогава рядко слушам.

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: мара   
Дата:   11-02-09 20:46

ми през деня гледам да не слушам хоризонт. вечер май съм по-скоро доволна, отколкото не.имат много хубави предавания. примерно в събота от 21 е "картини от една изложба" на сергей шишов(моля, не бъркайте със серГЕЙ!!!) е тва он лайн радио е добро:
http://www.accuradio.com/app/radioframe?&channel=classicrock&sub=SubPrimary&brand=&br=&skin=&mtype=fl
сичко има, джаз, уърлд, само инструментали, квот си щете...само няма българска музика. понякога ми липсва.

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   11-02-09 21:52

Бреййй, стига бе, едно на ръка, че почти се стъписах като чух за това радио, бях забравил, че съществува... а то дори се оказва, че си имало и слушатели [smilie11]

А аз тамън бях тръгнал да си пробутвам "моето" радио -

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1097193&t=1097193&phorum_uriauth=

Да де, то това едва ли е останало съвсем незабелязано [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: Lalinda   
Дата:   11-02-09 22:00

Е, не бих казала, че "слушам" радио "Хоризонт", просто си го включвам, когато съм у нас.

В момента, например, слушам за земетресението в Индонезия, вие чухте ли още преди час?
И за взривяване на някакво Порше.

Преди време сменях от станция на станция, но от години насам ми е безразлично...

Телевизия хептен не гледам, от години.

Предпочитам ГОЛЕМИЯ ЕКРАН.
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: digitalgab   
Дата:   12-02-09 15:25

Слушам "Хоризонт" заради вътрешните новини, иначе по добре BBC на компа. За Хоризонт, зависи от музикалния редактор. Навремето много ги мързеше и от целия репертоар на Битълс, пускаха само две песни, "Rock'n'roll Music" и "Little child". Понякога "I'm a Loser". Това се правеше с намерение да омръзнат. Сега, от всичкото на Rod Stewart, слушам само една песен, кавъра "Have you ever seen the rain", и постоянно Анастасия, тая западна чалгаджийка вулгарна. Томата Спространов, вече щастливо вдетинен и останал в миналото, и колегата му, също толкова оглупял. Няколко млади водещи в дует, при тях дърдоренето за дивотии повече от музиката, изглежда се изживявят като звезди на микрофона, като не могат на сцената. Истинския водещ никога не натрапва присъствието си. Между това, се носят разни тъпи песновки от също толкова тъпо звучащи компютъризирани български изпълнители от новата вълна, тъпа колкото си щеш, заболява ме главата от тях. Лора Караджова, върха на вокала, напр. или оная, дето и наполовина на майка си не може да пее. Все си мисля че си плащат за да ги пускат. Иначе, по Хоризонт, класика много много не търси, но доколкото я има, изборът е добър. Джаза също добре. Но по добре компа и "Romania Cultural", на 104.10 и "Romania Musical" на 97.60. И накрая, нощните водещи, има един Румен Стоичков, който сам си определя музиката, пристрастен към рока и тежките децибели. В 12.30 часа, без да му мигне окото, "Purple Haze" на Jimmy Hendrix.
Всички знаят че това се слуша само на макс. После смело напред с гласището Кавърдейл. Готени са но за стадиона, след полунощ някоя бабка може да получи як главобол и безсъние че и по лошо, но не им пука там в радиото, велики са.



Публикацията е редактирана (12-02-09 16:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Харесва ли ви музикалната политика на ХОРИЗОНТ?
Автор: софия   
Дата:   12-02-09 15:29

Хоризонт не слушам от години. Ако не слушам някое онлайн радио, като accuradio.com, слушам стар фм напоследък.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.