Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тъжно
Автор: ecobo   
Дата:   07-02-09 21:13

Стана ми кофти, като прочетох това [smilie2]
Вече няма Източна Европа. Има четири държави отличници, България не е сред тях...


Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: autosvet   
Дата:   07-02-09 21:38

Да не би да е нещо ново за теб? Кризата си е криза ние сме в борд, Руманеските ще ги тресне здраво и дано не ми помъкнат и нас надолу. Има държави като Хърватия които са доста по-добре от нас се опитват успешно да гонят Словенците. Прибалтийците от няколко години са на някакво никакво развитие. А за нас не очаквай това дето разсипваха и продължават да разсипват държавата да го наваксаме за нула време.

Навремето имаше едни ликвидационни комисии обикаляха по селата и разбиваха ТКЗС-тата, в едното ми село "местното опълчение" тегли един бой на въпросната комисия в резултата на което хората си имаха мляко когато ние в Софето се редяхме на опашки с купончета, после пък изнасяха за Гърция. Същото, но в много по-гигантски размер се случи в Чехия, Словакия, Сливения и т.н. Хората си преорганизираха икономиката без да я "ликвидират". Така че деистветелността ни е такава.

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: КГР   
Дата:   07-02-09 21:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: mirmiracle   
Дата:   07-02-09 21:51

Преди месец гледах Станишев по Парламентарен контрол и той каза, че България била една от малкото страни, която не е искала финансиране от ЕС за финансовата криза, тъй като тя била овладяна навреме.
Та чудя се аз защо този мишок след това за всяко нещо казва "Това е следствие на финансовата криза". Нали уж била овладяна.
Ако този ниския, дето си противоречи на всяка втора дума ми бил политик (и то премиер), ми то тогава къде отиваме ние.

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: Amigo   
Дата:   07-02-09 22:00

преходът ще е гаден, но за сметка на това - продължителен [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: КГР   
Дата:   08-02-09 11:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: pmartinov   
Дата:   08-02-09 12:32

16та република на СССР

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: yanee   
Дата:   08-02-09 12:34

след 25 години вси4ко ще ни е наред [beer]

търпение му е майката [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: ecobo   
Дата:   08-02-09 12:44

КГР написа:

> Нова година нов късмет [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Май трябва да се казва: "Нова РОДИНА - нов късмет" [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: asahi   
Дата:   08-02-09 13:08

Нови избори идат. Гласувайте! Задължително.

Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: yanee   
Дата:   08-02-09 13:15

http://www.capital.bg/show.php?storyid=670699


Отговори на това съобщение
 Re: Тъжно
Автор: КГР   
Дата:   08-02-09 15:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.