Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: Coincidentia   
Дата:   06-02-09 23:21

Я честно, при вида на тези снимки какво ли бихте си помислили за попрището на туй девойче -

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/awfd0950.JPG
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/danikapatrick/danika_patrick_1.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/blrl9814.JPG
http://i122.photobucket.com/albums/o261/donni4/DanicaPatrick.jpg



Е, да, обаче бейбито не просто се състезава, ами и е ПЕЧЕЛИЛА кръг от Инди Кар [smilie10]

Току-виж съм започнал отново да гледам Формула 1 -

За една по-джиджана формула!

Хич не върви аз да бъда определян като "мъжко шовинистично прасе", ама наистина това ми идва леко изненадващо... и, бахти, какво ли ще им е на онез юначаги, които ще бъдат изпреварени в класирането от нея [smilie8]

При всички случаи определено знам за кого евентуално бих викал следващия сезон [cool]




Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: HP   
Дата:   06-02-09 23:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: victory13   
Дата:   06-02-09 23:23

ами питай шуми кво е [smilie5] ... горе-долу същото като да те бие рено [smilie5]
ама състезателката я бива де...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: georgi969   
Дата:   06-02-09 23:24

Няма да е първата.

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: Coincidentia   
Дата:   06-02-09 23:29

Ама, стига бре, то аз вярно не ги следя от години тез нещица, ама хич не знаех, че наистина си я бива [smilie10]

Имам някакви бегли спомени за една бая страховита катастрофа на мацка, но май беше в някои от по-малко престижните нива (или каквото им се вика)
Може пък и тя да е била, знам ли...

Но определено би привнесла по-така атмосфера, ще ги спайсне ъп нещицата, дет' се вика [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: Coincidentia   
Дата:   06-02-09 23:39

Таз фотосесийка секси една такава [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: HP   
Дата:   06-02-09 23:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: mirmiracle   
Дата:   06-02-09 23:58

Coincidentia - търсачът на женската красота [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 00:03

[smilie18] [thankyou] Търсач не само на женска красота, но и на всичко красиво, готинко и джиджанко в живота [smilie19]

Ей го, преди малко споделих за оня невероятно куул пич Съли - пилота от Хъдсън ривър [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: mixmike   
Дата:   07-02-09 01:49

типичната набита американска женска фигура с широки челюсти и конска физиономия.
https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/ozgl6815.JPG
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/06/13/article-0-0194214200000578-657_468x286.jpg


На тая снимка е точно като Арнолд в Конан Варварина - и в лице и в телосложение. Очаквам всеки момент да извади меча.[smilie19]

Коинси - взЕми прай малко секс[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: fundamental   
Дата:   07-02-09 02:30

манииии тая като нечифтокопитен бозайник бре [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: otto   
Дата:   07-02-09 03:01

и това са коментари на ОВЦА и ЧУДОВИЩЕ, я стига бе ! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: ejko   
Дата:   07-02-09 09:25

Максмайк, недей так ас лошо де...! В сравнение с другите от Ф1 си е най-секси:)))

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/dfqc6006.JPG
http://liberg.files.wordpress.com/2008/06/danica_patrick.jpg


Сега като се замисля да не обиждам феновете на Хамилтън и да изляза хомофоб :))))))))))))))))

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: vinse   
Дата:   07-02-09 10:50

Слухове, че Деника може да тества в болид от формула 1 се носят от 2007 година. Всъщност чувах по едно време, че Хонда мислят да си направят PR като я поканят да тества с техен болид, но явно нещата са се разсъхнали. Междо другото Деника няма да е първата мацка качвала се в болид от формула 1, преди нея още няколко моми са правили тест с такива коли, но до колкото имам спомени - нито една от тях не е участвала в официално състезание.
Както и да е - не мисля, че Деника ще има някакъв успех в този спорт (ако все пак почне да го практикува). Факторите за неуспеха и са много, но най-елементарния от тях е че едно е да караш по един овал и съвсем друго е да караш по тресета като тези от формула 1 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 11:33

А така, и миксмайка нещо сдал багажа [smilie10]

Оставих ви за няколко месеца и все повече народ взе да изкрейзва [smilie8]

Странна работка [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: autosvet   
Дата:   07-02-09 11:52

mixmike абе опитай ти да удржиш кола при 4 же странично натоварване само ще ти гледкаме главата как се дрънкка в колонката. Жената е състезател и за това си трябва сила и доста специфични упражнения заради специфините натоварвания.
Феновете на авто спорта си я знаят кака Даника от доста време.
А да може да те ступа ако вземеш да й обесняваш че била като кон [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvcheTo   
Дата:   07-02-09 12:00

това е нарочно - да разсейва мъжката часто от пилотиращите[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: bobihot   
Дата:   07-02-09 12:40

То пък колко се виждат в колите...[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: mixmike   
Дата:   07-02-09 12:56

Жената е състезател и за това си трябва сила и доста специфични упражнения заради специфините натоварвания.

абе ако ще и пилот на совалка да е, мислех че се обсъжда женската красота[smilie11]
Ако е така - на мен поне ми прилича на добре поддържан травестит...сори[smilie5] [smilie24] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 13:05

Всъщност обсъждат се (или поне това беше идеята) две неща:

1. Евентуалната възможност жена да се състезава във Формулата (за което поне аз не знаех да се е случвало преди, поне не и откакто се движат с над 100 км/ч.)

2. Фактът, че въпросната жена Е МАЦКА.

Относно втория факт - то и това е въпрос на вкус, разбира се, нали красотата била в очите на наблюдаващия (или, според друг вариант - in the eye of the BEERholder [beer] )

Та, вкусът си е вкус, ама аз определено не си падам по травестити... не знам, категорично повредата не е в моя монитор, за мен това си е бейби. Толкоз [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: endlessdark   
Дата:   07-02-09 14:06

Вие не сте нормални бре,мадамата е супер финна и красива.Къде видя тук 'типичната набита американска женска фигура с широки челюсти и конска физиономия'.
Ако тази мадама ти е "набита"[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Освен това имаш явно доста погрешно мнение за американките-там има толкова красиви жени,дето тук нямаш никакъв шанс да видиш,поне по мои наблюдения(а те са доста обективни след 2 години живот там и посещения на 15 тина щата),колкото до типичната американска женска физиономия,на мен ми се стори,че е по-скоро сладникава русоляво-синеока,лекичко глуповата,с доста изчистени черти....

Явно народа или е откачил или се е изпедерастил жестоко за да напише това за хубавото момиче...[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

..гроздето е кисело,защото е високо...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: endlessdark   
Дата:   07-02-09 14:13

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/emwr8436.JPG
http://vinkovci.com.hr/images/uploads/Danica_Patric_Sport_illustrated_-_Super_girl.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: eyeforaneye   
Дата:   07-02-09 17:49

Ох на какаааааа.[smilie10]
Заклевам се ,че ще гледам всеки старт ,ако тя участва.

Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: mladenov   
Дата:   07-02-09 18:36

mixmike
...на мен поне ми прилича на добре поддържан травестит...сори...
Това е доста категорично изказване на човек ,който явно няма представа за какво говори.
Миналата година засекох въпросната Даника Патрик в един от моловете във Финикс където тя участваше в някакво благотворително мероприятие.Трябва да ви кажа ,че мадамата си е много секси,само може би е малко по-нисичка.Иначе е гадже и половина.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Стига бе - МАЦКА във Формула 1!!!
Автор: autosvet   
Дата:   07-02-09 18:51

Повечето пилоти са ниски. По-дребните хора понасят по-добре претоварванията, а от друга страна са по-леки и компактни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.