Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Докога...
Автор: wicked   
Дата:   27-01-09 21:43

Докога ще вярвате на медиите?
Докога ще бъдете кротки овце?
Докога ще търпите мизерията и полицейския произвол?
Докога ще нехаете за социалните проблеми на страната, в която всички живеем?

Студентите не са се отказали от протестите си, студентските съвети го направиха вместо тях. Протестът не е предизвикан от политическа партия от опозицията, той е спонтанен акт на недоволството на цели социални групи!
Вместо да пишете по форуми за нещата, които не ви харесват, излезте на площада и го кажете пред виновниците за мизерния ни живот.

28.01.2009г площад Народно събрание.... СЪБУДЕТЕ СЕ !!!
НИЕ сме сложили тези хора там за да работят за нас, те са ни длъжни, а не ние на тях! Не стойте безучастни! Нека им покажем кой стои на суверенната позиция!


Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: svetliocan   
Дата:   27-01-09 21:53

wicked -[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Ще бъда там, но колко ли на брой ще сме?
Все пак по-добре от нищо.....

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: lotrek   
Дата:   27-01-09 21:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: jekopj   
Дата:   27-01-09 21:57

Напълно те подкрепям,с изключение на заключението за полицейския произвол.За този произвол се пише и говори наляво и на дясно,но се подминава факта,че полицаите не са действали на своя глава.Говоря за случая от 14 т.м.,когато полицаите бяха умишлено възпирани да озаптят негодниците,които се гавреха с тях.Явно трябваше да се набере хъс у битите полицаи и те да си го изкарат на невинни хора.Нещо за това,кой е давал заповеди,какви са били те,поне на мен не ми е известно.
Бих казал,на правителство съставно от негодници...такива са му и подчинените.[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: Lalinda   
Дата:   27-01-09 22:02

Днес случайно чух спонтанният протест от 14 януари т. г. да се свързва с протестите, описани в "Под игото"... И тогава не се знаело какво точно искат "революционерите" (например, султанът да стане български цар или пък да се внесе княз отвън).

В един миг преди няколко дни ми мина през ум мисълта, че ситуацията, всъщност, не е съвсем революционна - нито масите непременно не искат, нито върховете непременно не могат да я карат по старому...

Как предлагате да стане, когато масите наистина са се научили да се снишават (както, уви, ги подучваше бай Тошо)?

***

И още нещо: ако един-единствен човек бил подтиснат, той просто увисвал сам на въжето, слагайки си примката, докато ако цял един народ бил подтиснат, се отдавал на ядене, пиене и веселба... а не на протести... уви.

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: svetliocan   
Дата:   27-01-09 22:21

Темите, която би трябвало да ни обединят, е меко казаната нереформирана и неадекватна полиция, правосъдието и компрометирането на членството на България в ЕС от страна на правителството и управляващата БСП.. Исканията - незабавна оставка на Михов, Тачева, Димитров. Съд за Р.Овч., преназначаване и разместване на магистратите, незабавно разследване по съкратена процедура на обръчите на Доган и всички известни и неизвестни корупционни схеми с активната подкрепа на експерти и професионаалисти от от областта на правоохраняването то ЕС.
Назначаване на експертно правителство. Сегашното е толкова некадърно, че който и да дойде на негово място ще бъде по-добре!

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: jekopj   
Дата:   27-01-09 22:29

Лалинда,мисля,че това е така, защото тук имаме полу-демокрация,точно толкова,че да не може човек да каже,че няма демокрация...така стои въпросът и с икономиката и с всичко останало.Това е т.нар. "мътна вода" в която хора от определен кръг /доказано БКП-БСП/ ловят нас,шараните...за съжаление.
Как ще ги измитаме тия боклуци още не ми е ясно,но нещо ще трябва да се направи явно...


Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: equinox   
Дата:   27-01-09 22:41

Трябват ни повече качествени хора. Това винаги е било решаващо.

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: Radomirov   
Дата:   28-01-09 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: magnifico   
Дата:   28-01-09 00:48

/Off/
До кога ще пишете "до кога" слято [smilie18] [smilie18]
[beer]



Публикацията е редактирана (28-01-09 00:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: svetliocan   
Дата:   28-01-09 00:54

Ами, Магнифико, защото така се пище - нали разбираш, наречие:))[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: wicked   
Дата:   28-01-09 00:59

lotrek ако имаш предвид робското ни мислене, прав си донякъде. Но аз не мисля, че народа е виновен за корупцията, за несправедливостите, за некомпетентността на управляващите.
Наистина не е съвсем ясно докъде ще доведат протестите, но според мен идеята в момента е повече за събуждане на гражданското общество, а не толкова да се стигне до конкретни резултати. Така или иначе не можем да променим психологията на народа за 1 месец.

Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: yanee   
Дата:   28-01-09 01:10

вси4ко е във ваши ръце, действайте [smilie24]

осигурете системен стрес за управляващите [smilie6] и дълбока кошница с развалени яйца [smilie18]

няма на4ин да не предизвика ефект [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Докога...
Автор: magnifico   
Дата:   28-01-09 01:16

/off/

svetliocan,
всъщност май и двете са правилни... Lalinda, какво ще кажеш [smile]
ПС: извинявам се за отклонението от темата [beer]



Публикацията е редактирана (28-01-09 01:22)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.