Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Тестът на Люшер
Автор: тьма   
Дата:   24-01-09 21:49

надникнете


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: georgi969   
Дата:   24-01-09 21:58

Направх го.По принцип съм скептично настроен към подобни тестове.

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: тьма   
Дата:   24-01-09 22:07

на мен ми позна[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: anete   
Дата:   24-01-09 23:02

интересно, доста точен резултат

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: asahi   
Дата:   24-01-09 23:20

Глупасти.

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: white   
Дата:   24-01-09 23:39

Дрън,дрън...То цялата психология си е дрън,дрън според мен...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   25-01-09 01:03

Онлайн версията позна или поне на мен така ми се струва.
Намерих офлайн версия и я пуснах. След като нацъках няколко цвята ми изскокна прозорец и вика - те такова животно нема! Накликал си невероятна комбинация, та следващите резултати може и да не са верни. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: marchello   
Дата:   25-01-09 01:09

ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ:
Сильное напряжение, вызванное иногда сексуальным самоограничением, отсутствие дружеских контактов, неуверенность в своих силах.

Напряженность, мечты о гармонии.
КОНФЛИКТ: ЦЕЛЬ - СРЕДСТВО.
(НЕУДОВЛЕТВОРЕННAЯ ПОТРЕБНОСТЬ
,
АКТИВНО ДЕЙСТВОВАТЬ И ДОБИВАТЬСЯ УСПЕХА
ВОЗМОЖНО КОМПЕНСИРУЕТСЯ
АГРЕССИВНОСТЬЮ, НЕГАТИВИЗМОМ )
ЖЕЛАЕМОЕ (ПРОЕЦИРУЕМОЕ) СОСТОЯНИЕ:
Напряженность, мечты о гармонии.
КОНФЛИКТ: ЦЕЛЬ - СРЕДСТВО.


някой ще преведе ли? тьма? драйфам от руски и не се зачетох дори. преведете, моля [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: exo99   
Дата:   25-01-09 01:12

С една дума - зле си.

Чукай по-редовно и много, много да не ти пука [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: marchello   
Дата:   25-01-09 01:13

[smilie8]

значи ми е познало [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: exo99   
Дата:   25-01-09 01:15

Но не се впрягайте много.
Всеки тест е доста ориентировъчен и субективен.

Дава се най-обща оценка.

имам известна представа - психолог съм, с диплома от СУ [smile]



Публикацията е редактирана (25-01-09 03:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: elektri4ka   
Дата:   25-01-09 01:52

На мен пък ми излезе абсолютно вярно, направо се изненадах. Може би теста набляга на комплексите, а нали всички си ги имаме и тъй.

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: тьма   
Дата:   25-01-09 07:49

Марчелски,вече са ти го казали с две думи - но... не се ограничавай в сексуалните нагони и търси весели компании, още по-голяма увереност в собствените сили, не че ти не си уверен де[smilie3] И все пак си напрегнат, отпусни се и предстани с тези мечти за абсолютна хармония - това е илюзия, бургасче, такава няма, а ако настъпи, след нея ще дойде такава скука, че ще ти дойде да се метнеш от вашия символичен бургаски мост.
Абе, с една дума - дерзай, по-напорист, по-нахакан и по-смело с мацките[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: Lalinda   
Дата:   25-01-09 11:44

В приведения текст на руски няма нито една дума, която дори българин, драйфащ от руски да не може да разбере.
[smilie18]

Струва ми се, че ако някой драйфа от руски, вероятно наистина има сериозен психологически или поне психосоциален проблем.

Нищо лично.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: Lalinda   
Дата:   25-01-09 11:48

ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ:
Стрессовое состояние из-за неприятных ограничений, запретов, стремление сопротивляться ограничениям, уйти от заурядности.

ЖЕЛАЕМОЕ (ПРОЕЦИРУЕМОЕ) СОСТОЯНИЕ:
Деловое, слегка повышенное возбуждение, увлеченность, оптимизм, стремление к контактам, расширение сферы деятельности.



[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: emmmo   
Дата:   25-01-09 12:55

Мен ме уцели! [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: tnt   
Дата:   25-01-09 13:00

"Струва ми се, че ако някой драйфа от руски, вероятно наистина има сериозен психологически или поне психосоциален проблем."
Защо така, Лалинда? Нима нямаме право на слабости и отвращения от езиците или трябва да следваме твоите внутренние убеждения? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: h.svinaroff   
Дата:   25-01-09 14:01

Минавал съм този тест и понеже ми стана много интересен, поразпитах за него самите хора, които ми го правиха.
Казаха ми, че основният проблем било вярната интерпетация и анализ на резултатите, както и да се реализира така, че събектът да не се стреми да повтаря подреждането на жветовете. Също така повторното подреждане се прави след по-голяма пауза и тотално независимо от първото. При този онлайн тест виждам първата подредба, което не е добре.
Друго интересно е, че този тест все още се разработва - доста е нов. Но пък за сметка на това е странно точен и дори е спомогнал за откриването на психосоматични заболявания.
Големият му плюс е, че е ефективен транскултурно - хората по целия свят правят еднакви в повечето случаи цветови асоциации и за това тестът дава резултати при всякакви раси.

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: Lalinda   
Дата:   25-01-09 14:03

tnt,
аз самата работя с шест езика и не мога да си позволя да драйфам из мрежата или извън нея срещу езиците, които владея или пък не владея. Нито пък да имам предпочитание към един или друг език.
[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Всяко предпочитание към нещо за психолозите е слабост и дори... болест!

Не съм против слабостите ви, просто ги регистрирам (както и сама си забелязала).
Правописът на много пишещи братя и сестри тук значително се подобри. Не бяха нужни кой знае какви усилия, нали?
[ezik]

Да драйфаш пък точно от някакъв чужд език ми се струва особено социополитическо/социопатологическо извращение.
[ezik] [ezik] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   25-01-09 14:16

Това с любими цветове докато бях малък минаваше. Ама сега - кефят ме сребристи или черни коли, но пък бели - не, но пък бяло секси бельо-супер. Стаята е добре да е в оранжеви пастелни тонове, но пък такава кола [smilie10] или черна или сребриста стая [smilie10]

Има си цветове дето пасват за едно, а за друго - изобщо. Как тогава да го направя този тест обективно?!



Публикацията е редактирана (25-01-09 14:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: h.svinaroff   
Дата:   25-01-09 14:52

jivkojj, идеята на теста е точно обратна на това, което си мислиш докато се чудищ как да ги подредиш. Като го правих изрично ме предупредиха да не си мисля за нищо конкретно (сякаш че е много лесно да не мислищ за нещо като ти кажат) и да се оставя на усещането си за самите цветове. Не е лесно, но веднъж почнеш ли правилно, се получава.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   25-01-09 15:00

muki, да де, това имах в предвид, че ако не го свържа с някаква асоциация, това са просто цветове. Мога да подбера 1,2 цвята, но останалите ще са случайни и дори ако повторя теста след 2-3 минути изобщо няма да са същите. Сега с натрупания опит всеки цвят си има значение и за да направя такава класация трябва да го свържа снещо. Опитах и се получиха както и предположих противоречиви резултати.
Това е горе-долу като да ти сложат няколко произволни букви и ти да ги подредиш по приятност, без да ги асоциираш с нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: svetal   
Дата:   25-01-09 15:12

ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ:
Стрессовое состояние из-за подавления эротических и других биологических потребностей, стремление к сотрудничеству для выхода из стресса.

ВЫСОКАЯ ТРЕВОЖНОСТЬ.
ЖЕЛАЕМОЕ (ПРОЕЦИРУЕМОЕ) СОСТОЯНИЕ:
Чувство удовлетворенности, спокойствия, стремление к спокойной обстановке, нежелание участвовать в конфликтах.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: Vinsent   
Дата:   25-01-09 15:37

ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ:
Стремление уйти из подчинения, негативное отношение к различным запретам.


ЖЕЛАЕМОЕ (ПРОЕЦИРУЕМОЕ) СОСТОЯНИЕ:
Настроение в общем положительное, стремление к позитивному эмоциональному состоянию, взаимовыдержке.

Мисля, че ми позна! [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Тестът на Люшер
Автор: CanoniO   
Дата:   25-01-09 16:01

ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ:
Отрицание каких-либо ограничений своей личности, активное стремление к деятельности.

ЖЕЛАЕМОЕ (ПРОЕЦИРУЕМОЕ) СОСТОЯНИЕ:
Деловое, слегка повышенное возбуждение, увлеченность, оптимизм, стремление к контактам, расширение сферы деятельности.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.