Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   23-01-09 11:33

Айде петък е [smilie5]

- Какво е това ерген, татко?
- Това е мъж, който никога и на никого не обяснява, защо има червило на бузата.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: Amigo   
Дата:   23-01-09 11:35

А знаете ли що ергените са слаби, а женените мъже - наддават на килца? [smilie3] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: tofo   
Дата:   23-01-09 11:38

Внимавайте кво ще отговорите, щото не съм наддал и грам.[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: Amigo   
Дата:   23-01-09 11:39

tofo написа:

> Внимавайте кво ще отговорите, щото не съм наддал и
> грам.[smilie5]
>



ами ако не си още в медения месец, значи може да имаш и глисти [smilie8] [smilie8] [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: tofo   
Дата:   23-01-09 11:42

Нема индикации, ама ша ода на уекар. Да знаеш някой...[smilie5] А между другото отказах и цигарите.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 12:25

В унисон със зачестилите напоследък теми, които ми напомнят за ПУГ от преди 89 [smilie18] един "политически" виц:

На запад станал провал в соц разузнавателната мрежа. Хванали руснак, поляк, източно-германец, българин. Руснака - бой-водка бой-водка бой-водка и т.н. но накрая признал. Поляка лесно го пречупили, германица малко по трудно ... Българина бой-водка бой-водка ... спукали го ... нищо не пропял. Накрая сметнали, че са го хванали погрешка и го пуснали. Прибира се нашия в България и на летището множество, посрещат го като герой. Той излиза на стълбичката стъписан, мига на парцали. Един до него го сбутал: Кажи нещо на хората бе! Нашия с развълнуван глас, на пресекулки: Другари ... братя ... учете шифъра [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: todim   
Дата:   23-01-09 12:34

@tofo
Това е сигурен признак за нарушен комфорт [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: Todd   
Дата:   23-01-09 12:37

Едно време по повод звездните войни
КГБ-то научило че плановете на американците
се съхраняват в секретното хранилище на ЦРУ в голяма жълта папка !!!

Решили да я откраднат руснаците и изпращат най-добрите си разузнавачи ...
Обаче - курец !
Кой как иде там и или го хващат или го трепат .
Камара народ се извървяло ....нема шанс .
Решили руснаците да потърсят хора от Варшавския договор ......
Ходили германци , поляци ,чехи ....нема бате .Провал .
И тръгнали да търсят доброволци .
Явява се пазача на нашите секретн архиви бай Кире и той доброволец .
Гледат го ония па си викат - а бе то толкоз народ изгоре за тая папка аре да го жертваме и тоя !
Отива бай Кире и след една седмица иде с папката !!!
- Кво стана бай Киро , как така я взе ???
- Ейй, там нали работи брачеда пазач ! Отивам , дай Гого жълтата папка и той я дава !!!
- Добре бе , некакви проблеми ???ЦРУ ,ФБР ????
- А бе кви проблеми за една папка ???? Бах ти и брачеда - аз толкоз папки съм му дал той сега за една папка проблем ша прави !!!!




[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: tantris   
Дата:   23-01-09 12:43

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: white   
Дата:   23-01-09 12:44

Двама педали отиват със самолет до Хаваи на секс почивка. По едно време на пасивния ми се приискало:
- Защо да чакаме до Хаваи, дай да ме опънеш още в самолета?!
- Не става, виж колко хора има?!
- Абе те всичките са заспали, гледай сега ще ти покажа...
Тук педала станал и се провикнал:
- Ало стюардесата може ли една кока кола?
Последвало гробна тишина...Убедили се, че всички спят и се метнали...Три часа дай-дръж, дай-дръж...
Присигнали в Хаваи, влиза стюардеста и какво да види на първата седалака един мъж се превива от зъбобол:
- Господине защо не казахте по рано тук имаме обезболяващи, можехте поне едно уиски да си поръчате да успокои малко болките ви?!
- Да бе да, да си поръчам уиски, тука един си поръча една кола и три часа го скъсаха от...представям си ако си бях поръчал уиски...
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 12:51

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Гот. Бях го забравил.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 13:00

В същия дух ... Един добре облечен мъж си лъска обувките и ваксаджията поддържа разговор: Ти, като гледам си учил много сякаш. Първи клас завършил ли си? Да. Ваксаджията: Ой завала завала ... Оня пич продължава ...и средно съм завършил и висше и ... След всяка негова дума, вакса: Ой завала завала ... Мъжа накрая го попитал защо се вайка ... а оня: Аз едва завърших 1 отделение и ходжата ми скъса гъзъ от е...., а ти ... ой завала завала ... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: white   
Дата:   23-01-09 13:03

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Този не го бях чувал...гот


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: graphic   
Дата:   23-01-09 13:07

Две меки китки ходили на кино да гледат "Тримата мускетари". Като се прибрали вкъщи след филма били толкова въодушевени, че започнали да се дуелират с патки. По някое време на единия му омръзнало, надупил се и казал:
- Е, хайде, убий ме!

[smilie18]



Публикацията е редактирана (23-01-09 13:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   23-01-09 13:19

- Гошко, как ти е бележника този срок?
- Много по-добре, бабо! С пет шамара по-малко от първия срок...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Snoopoff   
Дата:   23-01-09 13:24

Семейство отива в хотел:
- Стая за една вечер - иска мъжът.
- Късметлийка сте - казва рецепционистката към жената, - обикновено той наема стая за само час.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   23-01-09 14:41

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: tofo   
Дата:   23-01-09 15:05

Излизат от болницата патолог и гинеколог. Патологът :
- Какво хубаво време - слънце, птички, цветя. И живи хора вървят по улиците...
Гинекологът:
- И лица, лица...


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: jekopj   
Дата:   23-01-09 15:51

...Руснаците решили да скъсат с миналото си и да подарят мумията на Ленин на първата държава,която изяви желание да я приеме.Единствено Израелците изявили такова желание,но руснаците им отговорили:
-А,не!Само на вас-не!При вас вече един възкръсна...[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Radomirov   
Дата:   23-01-09 15:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: abyser   
Дата:   23-01-09 16:03

Влиза един в хлебарница: "Един хляб моля!", продавача му дава хляба, нашият му мята едно левче и тръгва да излиза, обаче продавача му вика:
- Още 30 ст!
- Е откога хляба стана лев и трийсе?
- От днес. Един лев за хляба, 30 ст. за тройната коалиция.

Взел си човека левчето и отишъл да търси хляб в други магазини. Навсякъде едно и също - хлябът на цена 1.30 лв, от които 30 ст за тройната коалиция.
Накрая му писнало, влязъл в поредния магазин, хвърлил лев и 30 и казал: "Дай един хляб че ми писна да обикалям!"
Продавачът взел 30-те стотинки, върнал му левчето и казал: "Хлябът свърши".


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: BorisoFF   
Дата:   23-01-09 16:07

Много вицове за вегетарианци има тука [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: asahi   
Дата:   23-01-09 16:20

Колко души от вашата зодия са нужни, за да се смени крушка?

Овен: "Само един. При това може да смени не само крушката!!!"
Телец: "Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са полезни!"
Близнаци: "Един вероятно е най-добрият вариант, защото ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката..."
Рак: "Четирима. Един рак и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната"
Лъв: "Истинските лъвове не сменят крушки! Истинските лъвове намират някой друг да направи това вместо тях."
Дева: "Точно 1,655221 души в средностатистическия случай"
Везни: "Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?"
Скорпион: "Нито един. Скорпионите не ги е страх от тъмнината!"
Стрелец: "Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!"
Козирог: "Нямам време за глупости."
Водолей: "Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя...."
Риби: "Каква крушка?"

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 21:06

Един чукч отишъл в Москва да продаде стоката, предимно кожи. Направил пачка, в настроение, решил да се поглези ..- да си купи костюм. Взел един и тръгнал да го мери. Засвалял кожите с които бил, отдолу естествено гол. Продавачката го усетила и му направила забележка: товорищ, так не нада , (без бельо да мери костюма) негигиенично! Ну давай! Съгласил се той, купил бельо, сложил го, мерил костюма, купил го. Тръгнал с еленовия пряг и шейната. По едно време му се присрало. Спрял сред тундрата, свалил кожите (без да сваля гащите, щото нямал този навик) и го издрусал. Облякъл кожите и качвайки се в шейната, погледнал назад - в снега нямало нищо. Гигиенично, възкликнал чукча. Седнал в шейната и ... О, и тепло! [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: OGIMAG   
Дата:   23-01-09 21:12

Мъж и жена лежат след секс ... жената си мисли:
"Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
Мъжът си мисли:
"Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мамаидеееба"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.