Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 13:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Lalinda   
Дата:   10-12-08 13:56

Защо не си купиш от тези, които продават Conegliano, от тиково дърво, изглеждат много добре?
Има ги в сутерена на Interior City, а има и други забавни неща.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 14:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Lalinda   
Дата:   10-12-08 14:13

На бул. Черни връх № 47, струва ми се, около бившия завод "Витоша", на левия тротоар в посока "Хладилника". Нов мол, представящ всякакви стоки за интериора, масите от тик са особено солидни, тайландски са, има и индонезийски, а цените са приемливи. Ние си харесахме доста неща.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 14:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Императорът.   
Дата:   10-12-08 14:54

Купувам запазени и стари бутилчички стъклени от Кока-кола - со надписът на Български со бяла блажна боя - едновремешните - по-възрастните помнят ги. [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Lalinda   
Дата:   10-12-08 14:56

Ох, нашите селски не са по-малко примитивни от тайландските и едва ли са европейски.
[smilie3]

Пък и тези се вързват много добре в селския интериор...

Виждала съм подобни на тези на Конеляно в много френски къщи в Бургундия, Прованс и Пиренеите (но може и да са били азиатски, трудно е да се каже)...

Иначе из нашите села най-много да намериш някоя софра, и тя донякъде азиатска, а другите маси са по-малки и с по-нестабилни крака.

То сега и европейският кухненски мебелен дизайн малко се преориентира към азиатските форми и масите заприличаха на тези, поне по размери и солидност...
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 14:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 15:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: jekopj   
Дата:   10-12-08 15:11

Императорът,имам десетина от тези бутилки "Кока-Кола",които търсиш...бях чувал,че на Запад представлявали интерес,защо обаче не знам със сигурност.Предполагам,че са някаква форма на инвестиция.Ако желаеш,просветли нас,неуките ...плз.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Императорът.   
Дата:   10-12-08 15:18

ми има колекционери на кока-колови неща... това единствените бутилчички со надпис на Кирилица май... а и стари-стари...

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: exo99   
Дата:   10-12-08 15:22

Аз за такива бутилчици разменям разни фотоапарати.
Предложения на ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Todd   
Дата:   10-12-08 15:37

Тая в Conegliano е същатата като моята при оджака... само че моята аз съм си я правил !!!

Но цвета са го докарали като моя [smilie24] [smilie19]

Знам 1000 пиниза дървото да изглежда дърто.....

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: НАСОО   
Дата:   10-12-08 15:44

кажи кво даваш[smilie3] имам една перфектна
имам и шишенца от кока кола и разни други напитки - купих си стара къща която е била кръчма до 80те години

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka   
Дата:   10-12-08 15:50

Дима,
виж и в магазина на Чкарини (май така се казваше) на "Раковска" между "Дондуков" и "Сливница". Аз там си купих страхотна маса, "състариха" мия с боя. Много съм доволен
ка

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: mitaka   
Дата:   10-12-08 17:13

Имам една ,но сега я реставрирам.
Снимки довечера![shtrak]
Бутилки от кока кола нямам ,но имам бирени ,от ония с порцелановите запушалки.На тях пише "Ш-ш-ш-уменско пиво"![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 21:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: Lalinda   
Дата:   10-12-08 22:11

О, да не би да очакваш по тукашните тавани да има и нещо сецесионово или пък ар нуво?

Гледай, ако ти попадне, "Летен час" на Оливие Асейя, показваше чудесно бюро Мажорел, също и етажерка, пък и самата история бе доста показателна за промяната в нравите и ценностите... Дариха го на музея Орсе, за да си платят данъка върху наследството...
[smilie24]

***

Мога да ти дам идеи как от ново дървено да си направиш старо, е, иска малко работа обаче...
[smilie3]

Имахме бюро, подобно на това на снимката, но с удоволствие се разделихме с него. В един момент установяваш, че ти е писнало от старини... Прочее, тази пролет изхвърлихме всички стари мебели от едно време... Колеги ги взеха и насякоха за огрев! Който живее в къща, има и други приоритети...

Гледала ли си "Лов на пеперуди" на Отар Иоселиани?


Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 22:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   10-12-08 23:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: мара   
Дата:   11-12-08 07:53

станахме двама[smilie5] лали, истината е, че у тукашните тавани излизат невероятни образци, па и евтини...щот наследниците хабер си нямат за цената. и аз мислим дека преди да се насекат мебелите, требе се пуска тема!
търся ъглов шкаф, затворен, с катет над 50см и височина до 140 см[smilie5] ако може-не на крачета, ма и с крака земвам!
fotherington - ако искаш, мога да ти дам няколко антиквариата с интересни неща на приемливи цени.
а с/у чакрини е "бамбукту"-стара къща на 3 етажа, пълна с мебели от тоя тип...

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: alsash   
Дата:   11-12-08 09:06

ами аз съм се обзавел със стари мебели от мази и тавани.....а сега ми липсва стенен часовник с махало!.....ТЪРСЯ ! (истински дето дрънка на половин час )

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   11-12-08 09:13

.........ама ако може да не е за 500лв...защото и тука има такива

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: fotherington   
Дата:   11-12-08 09:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: преровете си таваните
Автор: exo99   
Дата:   12-12-08 04:44

Виж в един антиквариат за мебели на ул. "Кирил и Методий", на около 100 метра от ул. "Раковски" посока "Мария Руиза".
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.