Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Петъчно ама във вторник...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 10:34

“Обществеността в Македония много малко знае за прогонените македонци в България, защото те са се чувствали българи, което не отговаряше на антибългарската пропаганда в Македония“, пише във форума на “Утрински вестник“. “Тези, които се чувстваха македонци, всички бяха комунисти и работеха под директивите на Коминтерна“.
Това гласи първото мнение във форума към публикацията в македонския “Утрински вестник“ за това, че “македонците са каймакът на българското общество“ и за “голямата роля на македонците в политическия, обществения и културния живот на българската държава“. Ето и още мнения във форума:
“Как не! Това са само празни думи, използвани от българската комплексирана политика, с която може да се прелъже исторически необразованият човек. Има цяла плеяда македонци, които не са били комунисти /и са се чувствали македонци по националност/: Яков Крайков, Атанас Македонеца, Атанас Раздолов, Гьорги Пулевски, Димитрий Чуповски.
Както и че днес се чувстват българи 90 % от тях поради лични интереси, а не помагат на онези, които се чувстват македонци, да основат своя политическа партия. За какво са ти такива македонци българофили. По-добре не споменавайте, че са имали македонска кръв, защото е срам.
Една трета от населението в България са македонци. Това е факт, от личен опит. Жена ми е тракийка и съм пътувал из България. На мнение съм, твърдо съм убеден, че и те самите не съзнават, всички, които живеят в България, че български народ не съществува, съществува името, от тези варвари останало, но народ няма българи... Да се поправи всичко това е голяма стъпка, не е невъзможно... Тракийците и македонците, които са 80% от населението, съзнателно или несъзнателно биха решили този вътрешен исторически пропуск да се признаят с тяхната историческа заслуга като най-цивилизованите народи, живели на Балканите. Дали това ще се случи, остава да се надяваме на смели личност, които да свършат тази работа и всички сега бетонирани мнения в “българския народ“, който е изкуствен като “югославяните“, които съществуваха, формирани изкуствено, но продължиха малко, само до 90-те години.
Аз само се питам на глас. Защо всички са бягали в България и как е възможно да не се плашат българите наши хора да поставят на власт? За каква дискриминация говорим тук в Македония?
Вместо да подобряваме отношенията с България, което е известно, е страна, която е близка до нас, естествено Македония и България са страни, които трябва да бъдат братски във всички сфери, МАНУ /Македонската академия на науката и изкуството/ да не лъже хората. Населението и в Македония, и в България е едно и също с едни и същи корени, не означава, че са българи или само македонци, това е едно и също население с едни и същи корени, което по време на бежанските кризи винаги е бягало от Македония в България, така че става дума за едно и също население.
А мнението на “Хахо“ гласи: Сърбите са каймакът на македонското общество.

..............

[smilie5]
Веселяци са това макетата
Те и прабаба ми и прадядо ми са избягали от Куманово и са се преселили чак в Ивайловград не защото са се чуствали българи и са били заплашени от власта, а защото са целяли да подобрят малко татарското общество по земите наречени България...

Те и вселената са измислили и сътворили... [smilie23]
Чукундури. Добре, че са били сърбите началото на миналия век та да им промият мозъците и да "създадат" македонската нация и език, че иначе щях да ги питам сега какви щяха да са
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: Todd   
Дата:   09-12-08 10:37

Иво , ти си македонец таен сътрудник !!!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 10:39

нали [smilie18]

добре, че съм аз да създавам каймака на обществото тук

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: Lalinda   
Дата:   09-12-08 10:40

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Прабаба ми е била влахиня от Крушево, но след като прадядо ми, иконописец, бил заклан след потушаването на Крушевската република, по-далеч от София и по-късно от Париж не е стигнала...


Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 10:43

Утрински вестник отдавна се е доказал като оръдие на антибългарските сили в БЮРМ. Да им се чуди човек какво печелят от това, при положение че албанците са ги прегазили вече дори в собствената им столица.

Та, по отношение на македонците аз напоследък прилагам следния принцип - за мен те просто не съществуват, не ме интересува какво пишат вестнициите им, не ме интересува какво мислят за нас...

Няма смисъл да спориш с глупак, защото това означава, че и той прави същото... [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: alsash   
Дата:   09-12-08 10:53

ае...няма да Ви започвам...

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 10:54

недей [beer]

да са живи и здрави макетата ама се излагат

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: alsash   
Дата:   09-12-08 10:58

кой ....народа ли се излага или тези които имат полза от раздухваната омраза....хайде стига!

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: black_swans   
Дата:   09-12-08 11:02

Туй нещо, "народа", някакво общо тяло с една мисъл, едно сърце и един мозък ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 11:04

Алсаш,
тези, които имат полза от раздухваната омраза, както и тези, които им се връзват.

Аз лично, мисля, че и повечето българи, не тая никакви омрази към макетата - просто са ми смешни с тия антибългарски прояви. Ние сме ги признали, помагаме им, безплатно учат в БГ и т.н., а те "серат на метеното" (някои от тях).

Ако очакват от нас да повярваме, че съществува от векове македонска нация и държава просто няма как да стане.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: alsash   
Дата:   09-12-08 11:12

ае....кат се видим ще коментираме...и снимки ще ти покажа[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: asahi   
Дата:   09-12-08 11:16

Макетата са хора без проблеми и затова си ги търсят по българските земи.

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: Amigo   
Дата:   09-12-08 11:18

и в Македония има болни мозъци в изобилие [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Петъчно ама във вторник...
Автор: Нереален   
Дата:   09-12-08 11:31

Аз с македонци приказвам или на сръбски или на български. Езика им не го броя. На сръбски по-хубаво можеш да ги напсуваш при нужда.[smilie5] Ако много знаят, казвам им, че съществуват от 1991 г. и да не се отварят толкова, че езикът им е създаден с декрет и това е поне документирано. Добре е да познаваш историята, за да удряш там където най-силно ги боли - Битолският надпис също им влиза много лошо...[smilie5]


slivenski написа:

> Утрински вестник отдавна се е доказал като оръдие на
> антибългарските сили в БЮРМ. Да им се чуди човек какво печелят
> от това, при положение че албанците са ги прегазили вече дори в
> собствената им столица.
>
> Та, по отношение на македонците аз напоследък прилагам следния
> принцип - за мен те просто не съществуват, не ме интересува
> какво пишат вестнициите им, не ме интересува какво мислят за
> нас...
>
> Няма смисъл да спориш с глупак, защото това означава, че и той
> прави същото... [smilie21] [smilie21] [smilie21]
>


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.