Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 10:38

.....Концертът за 30-ия рожден ден на култовата група е събитие №1 в края на 2008-а

4000 пяха и плакаха със "Сигнал" преди вечер в зала 1 на НДК. Концерт №6011 в кариерата на култовата група взриви страстите на меломаните.
Два часа и половина не стигнаха, за да чуе публиката всичко, което й беше на душата. Култовата група отпразнува 30 години от създаването си с шоу, каквото не е имало от десетилетия и за което дълго ще се говори. Нито ураганният вятър, нито дъждът спряха феновете. Още след първите акорди меломаните скочиха на крака и повече не седнаха.
Стартът бе даден с "Любов", песента, която през 1978 г. се завъртя в предаването "Музикална стълбица" и само за една нощ превръща "Сигнал" в звезди. Йордан Караджов не пропусна да благодари на Йордан Георгиев, по-известен по света и у нас като Данчо Стълбицата. Втората изненада настъпи, когато Караджов извика на сцената нищо неподозиращия Наско от Б.Т.Р.: "Това е човекът, който по-добре и от мен може да изпее "Скъп спомен мой". Преди година Б.Т.Р. пуснаха албум с кавъри на хитове, но Наско явно не очакваше, че ще бъде поканен.
Серия от балади, сред които "Мина и Лора" в изпълнение на Йордан Караджов и китариста Александър Мариновски, разчувстваха познавачите. Точно когато всички припяваха, потънали в носталгия, на сцената се качиха децата на "Сигнал". Даниел Караджов падна в краката на родителя си, който пък го целуна по главата за кадем. Зад пианото седна Алекс Мариновски-джуниър, зад ударните - синът на барабаниста Владимир Захариев - Искрен. Даниел хвана китарата на татко си, а дъщерята Лора изкара дует с него. Така щастливците, успели да се доберат до билет за концерта, станаха свидетели на раждането на нов бенд
Във втората част Владимир Захариев тръгна с палките по парапета и обходи цялата сцена в бесен ритъм. Публиката пляскаше и скандираше. Гвоздеят, разбира се, бяха "Да те жадувам" и най-накрая "Може би". Почитатели от различни възрасти се включиха с пълен глас в неповторимите парчета.
Сашо Марковски побърка народа с невероятните си изпълнения на електрическата китара. В залата обаче не беше забелязан нито един член на правителството или парламента.
"Можехме да пеем още, но от опит знаем, че когато се стигне онзи връх на екстаза, трябва да останем там", сподели за "Стандарт" след шоуто Йордан Караджов.
"Беше различно от предишни концерти. В публиката имаше цели семейства и това е показателно, че тези 30 години са изиграли огромна роля в живота на хората. Имах странно усещане - успяхме да ги докоснем
и се извисихме взаимно
не се поколеба Данчо Караджов. После върна лентата към младостта.
"Едно време, когато започвахме, нямаше такива работи като сега - по 10-11 хиляди афиша из София. Слагаха едно или две малки плакатчета, написани на ръка, че еди-коя си група ще свири в някое читалище. Но цялата столица отиваше. Тези времена няма да се върнат, защото се измениха ценностите на хората. Но всички от групата сме благодарни на съдбата, защото сме хора, родени с хъс и желание да правим изкуството си".
Людмила Първанова



авторката май не е чувала за други доста по-велики групи някои от които им предстои концерт след седмица.....
и продължава да ми е див смеха за прословутите 6000 концерта..... явно за концерт се брои всяко вечерно кръчмарско участие......[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

голям смях ей.... чак се просълзих...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: exile   
Дата:   06-12-08 10:52

стига де джъмбо.

събрали са цели 4000 души, човек!


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 10:55

е тя залата за колко хора е?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-12-08 10:55

Що пяха и плакаха - щото бате Данчо веч не може да пей ли?
Аз фен на Сигнал почти от създаването на групата и точно затова вече не им ходя по концертите. Човекът просто трябва да знае кога да спре.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 10:58

Императорът. е защо да спира?!?!? Той да не е заварчик, че като му падне кпд-то и да спира. Той е певец и пее докато му се пее или има кой да го слуша... Нека си пее човека, щом това го прави щастлив...! Аз никога не съм ги харесвал много, но все пак май са си някакво име на българската сцена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-12-08 11:05

Ежков - ми щото отдавна си загуби гласът... И казал на Наско, че пей по-добре от него... че то и аз пея по-добре от него веч, че и текстовете на песните ги помня по-добре... Продължавайки, разрушава всичко, което си е създал като име, съсипва собствената си легенда. Все едно някой играч да стане на 50 и вече да не може да тича, ама да продължава да излиза на теренът, колкото да се разхожда и де факто да оставя отборът си с 10 души със своето присъствие...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Amigo   
Дата:   06-12-08 11:07

това същинска сапунка бе [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 11:08

за последно бях принуден на слушам сигнал в библиотека.... на едно парти.... е слушах ги.... тоест само барабаниста.... колоните вибрираха от пренадутата "музика"

аз съм с уврене слух и въпреки това.... 3 дена не чувах след това... не знам какво е било за тези с нормален

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 11:33

хахахах и аз не знам..., и аз съм с увреден:)))
А кого визираш с това, че хич не съм в час с концертите:
"други доста по-велики групи някои от които им предстои концерт след седмица"

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: мара   
Дата:   06-12-08 11:35

щурците

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: nikonnfans   
Дата:   06-12-08 11:41

Тангра [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 11:47

дам на 12 ти сме там....

леле.... кога бах на 20 те години концерта в летния театър тцтцтцтцт

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: НАСОО   
Дата:   06-12-08 11:52

[smilie8] гоуемо чудо

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Manchev   
Дата:   06-12-08 12:08

Сигнал са пичове, ама реално погледнато имат всичко на всичко 4 запомнящи се песни, като четвъртата е всъщност на Uriah Heep. [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (06-12-08 12:08)

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ivan.draganov   
Дата:   06-12-08 12:11

Джъмби ,я пусни някое Никонско кадърче ,де ? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 12:13

не съм се прекарал да отида.... така че нема кадърчета....

и на щурците няма да ходя да снимам... ще отида да си слушам

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Todd   
Дата:   06-12-08 12:31

Краставици на търкалета....Шер да не пее като млада ама ако беше тя щяхте да се превъзнасяте до небесата ....

Или баба Тина с кривите крака.....де едвам оди.

Ма нали е наш Даньо .......


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 12:35

цъ не се превъзнасям по върпросните баби... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   06-12-08 15:51

Кой не знай, кой не и чувал за "Данчо Бързия ПръС"

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: feliz   
Дата:   06-12-08 15:56

предпочитам Щурците [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   06-12-08 16:01

feliz/

Да, ама не си спомням Данчо поне да е убивал никой, шофирайки в пияно състояние...
Като чуя за Щурците и онова двуметрово говедо ми се драйфа направо... На някои хора ще им дойде времето все някой ден, щото има кой да ги съди и тях...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 16:06

брях..., чак пък пиян! Както и да е...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   06-12-08 16:12

ejko /

Айде да спрем дотук, че ми леко болна темата и тоя въпрос с политическите чадъри, корупцията и двойните стандарти...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-12-08 20:27

За мен Сигнал по-голяма групо от Щурците - и великите им песни много повече от 4. Това, че бат Данчо веч не може да пей е друга работа.
Иначе ФСБ можеха да са №1, ако имаха по-читав вокал.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 20:30

химепаторе за това пускаш и теми за застраховка щот толкова и разбираш и клиенти не идват.....

по-голям смях от това не бях си правил след като ти прочетох поста [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: kgr   
Дата:   06-12-08 20:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Vinsent   
Дата:   06-12-08 21:02

Абе, история са! Заслужават си уважението! [beer] [shtrak] [beer]

Ако някой от горе изказващите се мисли, че е оставил или ще остави по-голяма следа, мийййй, да продължава да плюе![smilie5]



Публикацията е редактирана (06-12-08 21:02)

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: slivenski   
Дата:   06-12-08 21:06

Сигнал са ми най-любимата българска група... Все пак, Адаша Караджов последните десетина години СИЛНО ме дразни с пеенето си... Не толкова, че не може, а че от много драматизъм го докарва до живо лигавене... [smilie21] [smilie21]

Дори не знаех за този концерт... Къде съм бил... Щях да отида... [smilie2] [smilie21] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 08:35

Дай му на българина да плюе - няма друга такава нация

Не дай ,боже, да имаме нещо стойностно - ще се намерят веднага големи усти, пълни със злобни слюнки

е па, заслужаваме си и правителството, и тъпия живот, който живуркаме

аман от мрънкачи, нищо позитивно ли няма да кажете поне веднъж[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 08:37

Съжалявам, че не съм била на концерта, не е важно как и колко може да пее вече Данчо - важно е да просълзи поне един човек, съжалявам и за Щурците - завиждам на тези, които ще отидат[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: pileshtar   
Дата:   07-12-08 08:42

а знаете ли че, ифифалофобия означава– страх от наблюдаване или мисли за еректирал пенис [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 09:18

pileshtar , събуди се и не бъркай темите[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   07-12-08 10:13

кажеш мнение и веднага плюене....

само казвам че съм ги чувал наживо... за съжаление неведнъж... и е било диво разочарование а веднъж и болезнено за ушите ми...

а това че имат само 4 песни.... ми толкова са колкото и да се напъват.......

и колкото и да се напъват за 6000 концерта

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Amigo   
Дата:   07-12-08 10:19

на тъма й дай мелодрами [smilie5] [smilie5] истината е, че бай ви Данчо никога не е можел нито да пее, нито да свири [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6] както беше казано - имат няколко парчета, а от тях едно или две не са техни и това е [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: pulse   
Дата:   07-12-08 19:38

Като стана въпрос за изпълнения на преклонна възраст на сцената ето това гледах скоро и ме развесели... съвсем по темата:
http://www.youtube.com/watch?v=3GGz_95jaqU

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 19:44

е, господа, вас пък едва ли някой ще ви запомни с нещо, както и мен ,разбира се, ще си преминем ей така , плюейки, през животеца[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-08 19:46

Готвех се да отговаря подобаващо на Джъмбов, ама виждам, че и други са го сторили не по-зле от мене.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: didesignbg   
Дата:   07-12-08 20:20

бае Данчо вие на умряло, но далеч не е едиснствения. Прекалено ми е пресен спомена от Ковърдейл.
Щурците бая хляб има да изядат докато стигнат Сигнал, но и аз си пускам от старите парчета.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-08 20:27

Щурците тоже голяма група, но Сигнал са си №1 завинаги.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 20:30

Не съм съгласен да се обръща темата на Сигнал срещу Щурците.

Бях на концерта. И за Щурците съм си взел билет.
Знам може би 90% от репертоара на двете групи - да го пея и да го свиря на китара.

И пях и плаках и се кефех. Данчо е барнал аранжиментите на старите парчета да му пасват на намалените гласови възможности. Всички го правят. Абсолютно всичкио. За разлика от Ковърдейл Данчо Караджов не изглежда като карикатура на сцената.
Фамиличта на китариста е Малиновски. Той не е виртуоз в моите очи, но държи як саунд и с негогрупата спечели страшно много.
Малко в повече ми дойде "солото" на барабаните и появата на децата на групата.

На 12-ти съм на Щурците и не да сравнявам, а да чуя и да си купя новия им албум.

Публиката със закупуването на билет за концерта гласува за дадения изпълнител - Сигнал, Щурците, Ивана или некоя друга чалгарка. Все пак хората правят жива българска музика, а не плейбеци като Ричард Клайдерман или Трамвай #5.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: popov   
Дата:   07-12-08 21:18

Джъмбо, като не си бил кое ти дава право да пишеш безпорни глупости!?!? На какво основание коментираш как е пял Данчо Караджов и колко са се били прецакали хората, отишли на концерта!? Сума от 50лв за билет съвсем не е малка за българина, а залата се пръскаше от народ, имаше даже и правостоящи поради липса на места (впоследствие повечето хора станаха - рок концерт седнал не се слуша).
Тъй като аз бях мога да кажа съвсем отговорно, че концертът беше едно от най-добрите музикални събития на тази година, а те съвсем не бяха малко. Озвучаването беше перфектно, Данчо пееше страхотно, човекът си има глас въпреки възрастта! Китаристът беше виртуоз според мен. По време на концерта се смениха 10-тина китари, нещо, което видях да прави и Гари Мур. Изпълнението на медли-то от балади с акомпанимент на акустична китара беше потресаващо!
Сцената беше оформена на 2 нива, имаше 4 екрана + един подвижен, светлинното шоу също беше респектиращо.
Всичко в този концерт беше на най-високо ниво. Който не е бил може само да съжалява и да пуска злобни темички.

Разбирам, че си фен на най-издаваната рок група по соц-време "Щурците", които след 10-ти ноември изведнъж станаха сини... Да не говорим, че точно те имат 2-3 свестни песни. Аз няма да отида на техен концерт, но няма и да пусна тема колко са били зле и какви балъци са били присъстващите!
"Сигнал", за разлика от "Щурците" продължават да свирят по клубове и да държат на връзката с публиката си, а не се държат надуто.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-12-08 21:30

Аз бях на концерта на Сигнал. Според мен концерта беше на ниво, звукът перфектоен, с пъти по-добур от този на Канзас например. Обичам и Сигнал И Щурците. Са съжаление за щурците нямам билет, но по мое лично мнение Кирил Маричков е доста по зле вече от Данчо Караджов.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-08 21:30

Асахи - Сашо виртуоз на китарата, но солата на Данчо навремето бяха с повече чувство.
Попов - Сигнал си бяха №1 и по соцвреме, макар че бяха ги забранили за две години.

Наистина нека не израждаме темата в спор на тема Сигнал срещу Щурците срещу ФСБ, срещу....

Всички имат своето място в душите ни.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 21:52

Хареса ми танца на угасените прожектори по време на солото на барабаните!

Солата на Данчо си бяха точно в духа на онова време. На Юрая не бяха кой-знае колко по-различни, а и тогава имашаха клавишни в бандата, което също е от значение.

Кирето Маричков е вокално сега е по-зле. За мен Щурците са носители на една пост-битълс стилистика в музиката, с повече мелодия и по-сложни хармонии. Дори едно просто сравнение между басовите партии в Сигнал и Щурците ще покаже къде има повече музика.
Да не забравяме Валди Тотев и Пеци Гюзелев - всеки от тях е отделна вселена.

Сигнал тръгнаха от мелъди-рока, който си имаше сериозни имена в света. Свиреха кавъри на Юрая, Стейтъс Куо, имитираха саунда на Юръп. После втвърдиха с появата на Малиновски. Поантата в тяхната музика е любовта и най-вече мъката покрай нея. Затова му викат Данчо Мъката. Би характеризирал музиката на Сигнал като по-проста и достъпна. Нека и се радват хората - щом не е чалга.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   07-12-08 22:26

попов.... ясно си като някой чукча: писатель не читатель....

постнал съм сълзива статийка дето искренно ме разсмя с бисерите в нея....

и май не си прочел че съм ходил на "концерти" на сигнал и на един даже бях оглушал заради некадърност на озвучителя или за шубе да не се чуе фалшивото пеене на сигналиста....

50 лв за изпълнения като техните.... не мерси....

купил съм си доста бг музика и стара и нова.... но кинти за виене на оплаквачка не ми се дават....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 22:28

На сцената имаше 14 китари и 15 грифа - а де!

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: digitalgab   
Дата:   07-12-08 22:42

Плакали за отминалата си младост. "Сигнал" съм ги запомнил като най особената рок група, специалисти в нов стил, "кичозен чалга рок".

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: matataupa   
Дата:   07-12-08 23:03

и аз се смея и плача, когато слушам "СИГНАЛ"

Рядко съм краен, но...

даааа, видях на дигиталгаб текста и няма смисъл да го повтарям


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Императорът.   
Дата:   08-12-08 01:00

Всички волно запейте,
тон ще ви даде Сигнал
- ето, чуйте ритъмът на нашите сърца...
Нека бляскат очите
- праща им лъчи Сигнал
нека всички погледи да станат в миг слънца
- безброй слънца...

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   08-12-08 03:20

popov /

Чудя се как можа да ги наприказваш толкова простотии за толкова кратко време...

50лв за билет за БГ група ще дам в някой друг живот... За това коя е най-издаваната група айде да на вадим архивите... Личи си, че повечето от хората тук много не са се заглеждали встрани от Сигнал и Щурците май-май...

Сега всички идете и си посипете главите с пепел, защото следва нещо, което едва ли скоро ще се повтори в музиката, а после пак ми говорете за Щураците и Сигнализационните лаици...

Queen - Under Pressure (Live At Wembley Stadium 1986)



Публикацията е редактирана (08-12-08 03:46)

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: muha-palamarka   
Дата:   08-12-08 04:24

[smilie18] Aз съм бил на концерт на judas за 20лв както и на много други СВЕТОВНОизвестни групи за не повече от 50лв... но 50 лв за Сигнал... сигнализирайте в най-близкото психиатрично отделение! [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: analgina   
Дата:   08-12-08 08:20

Последните няколко пъти, в които съм виждал Данчо Караджов по телевизията, винаги беше с един шлифер, в който изглежда като дърт ексхибиционист. За Вокалните му качества какво да кажа. Още преди 10-на години майка ми видя един от новите им клипове. Промълви само "Данчо, Данчооо... остаряхме" и излезе от стаята.
50 лева не бих дал за Сигнал. Последно дадох 60 за Depeche Mode. Чакам с нетърпение 18 Май.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   08-12-08 08:28

Абе вие у ред ли сте?
50 кинта е билета в оркестрината, дето и викат ложа в Зала 1. Там билета за чуждестранните изпълнители е 120-150 лв.

Аз гледах концерта за 10 лева на втория балкон. Виждаше се идеално, звукът беше отличен. За Щурците билетът пак там е 20лв.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: analgina   
Дата:   08-12-08 08:35

Аз съм късоглед и обичам да съм пред сцената на рок и метъл концерти. За доста по-малко от 120-150 лв. купонясвах в оркестрината на Yngwie Malmsteen и Steve Vai. По-скоро беше за не повече от 50 лв.

ЕДИТ: Не ме разбирайте погрешно. Много се радвам, че има хора, които биха дали 50 лв, за да гледат българска група на концерт. Аз също нямам нищо против. Мога да си го позволя, но Сигнал не са моята банда.



Публикацията е редактирана (08-12-08 08:41)

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   08-12-08 10:29

Концерта на Ингви беше баси шитнята.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: slivenski   
Дата:   08-12-08 12:39

Значи, чета някои мнения и виждам, че неправилно се квалифицира като плюене една реална оценка на неумолимото въздействие на времето върху вокалните корди на един талантлив иначе човек... Не става дума за позитивно-негативно, а за реално виждане... Естествено, това не прави Сигнал по-малко любима група на тези, които ги харесват... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   08-12-08 13:19

Попринцип в България е широко разпространен мита за "плюенето". Това е дежурното обяснение на поведението на всеки сънародник, който има различно виждане от твоето по повод на въпроси От "национално" значение.
А за малка държава като България, всяко нещо създадено в границите на родината има изключително национално значение.
Неразбираемо е например как може да не се оценяват "безпорните" качества на българския музикант, или как може да се вика против български отбор, който играе в евро-турнири и т.н. и т.н. Но това са комплекси на малките държави. В Англия никой не вика за Манчестър в Шампионска лига, освен ако не е от Манчестър по принцип. Никой не харесва Motörhead в Англия, само защото са англичани, освен ако не харесва хеви метъл.
А ние тук ако не харесваме Сигнал или Бербатов и сме народоизменици:))))
И за да не остана криво разбран искам да кажа, че винги бих викал за БГ отбор в европа, независимо кой е..., а и не бих говорил лошо за Сигнал. Мисълта ми е за БГ синдрома "плюя" и неговото приложение...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: El_Fuego   
Дата:   08-12-08 13:26

matataupa написа:

> и аз се смея и плача, когато слушам "СИГНАЛ"
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

И аз така. Но по принцип избягвам да ги гледам и слушам. За пари пък - хич.


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   08-12-08 14:26

ejko /

И как да е по-различно като България (или онези "феллоус" дето барат там) си плю на хората...?

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   08-12-08 14:30

Pulsar извинявай, но наистина не го чатнах това, а гледам че е до мен адресирано. Извинявай! Ако е важно ми го разясни, ако искаш и имай предвид, че не блестя с ум...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   08-12-08 14:45

ejko/

Офф, имах предвид, че подкрепям тезата ти, ама... нз де.. Ай наздравИ за стОдентитИ !!
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   08-12-08 14:48

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: slivenski   
Дата:   08-12-08 16:23

Е, заради това парче винаги ще ги обичам Сигнал... Мир и Любов [smilie5] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: slivenski   
Дата:   08-12-08 16:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Императорът.   
Дата:   08-12-08 17:44

Липсваш ми...


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   08-12-08 20:55

Може Би [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: access   
Дата:   09-12-08 02:28

соц естрада си бяха е това си останаха.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   09-12-08 10:16

е сега пък си имаме чалгата на прехода[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Нереален   
Дата:   09-12-08 10:39

Голямата разлика е, че и Шер и баба ти Тина са певици от класа, за която Данчо Караджов не би могъл и да мечтае. Винаги съм се учудвал, как не го беше срам да прави кавър на "Юрая Хийп" - и то на песен изпята от Джон Лоутън.

Оригиналът:

http://vbox7.com/play:693b08f5

И излагацията на Сигнал:

http://vbox7.com/play:e633df6e


Todd написа:

> Краставици на търкалета....Шер да не пее като млада ама ако
> беше тя щяхте да се превъзнасяте до небесата ....
>
> Или баба Тина с кривите крака.....де едвам оди.
>
> Ма нали е наш Даньо .......
>
>
> [smilie7]
>


Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.