Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 10:38

.....Концертът за 30-ия рожден ден на култовата група е събитие №1 в края на 2008-а

4000 пяха и плакаха със "Сигнал" преди вечер в зала 1 на НДК. Концерт №6011 в кариерата на култовата група взриви страстите на меломаните.
Два часа и половина не стигнаха, за да чуе публиката всичко, което й беше на душата. Култовата група отпразнува 30 години от създаването си с шоу, каквото не е имало от десетилетия и за което дълго ще се говори. Нито ураганният вятър, нито дъждът спряха феновете. Още след първите акорди меломаните скочиха на крака и повече не седнаха.
Стартът бе даден с "Любов", песента, която през 1978 г. се завъртя в предаването "Музикална стълбица" и само за една нощ превръща "Сигнал" в звезди. Йордан Караджов не пропусна да благодари на Йордан Георгиев, по-известен по света и у нас като Данчо Стълбицата. Втората изненада настъпи, когато Караджов извика на сцената нищо неподозиращия Наско от Б.Т.Р.: "Това е човекът, който по-добре и от мен може да изпее "Скъп спомен мой". Преди година Б.Т.Р. пуснаха албум с кавъри на хитове, но Наско явно не очакваше, че ще бъде поканен.
Серия от балади, сред които "Мина и Лора" в изпълнение на Йордан Караджов и китариста Александър Мариновски, разчувстваха познавачите. Точно когато всички припяваха, потънали в носталгия, на сцената се качиха децата на "Сигнал". Даниел Караджов падна в краката на родителя си, който пък го целуна по главата за кадем. Зад пианото седна Алекс Мариновски-джуниър, зад ударните - синът на барабаниста Владимир Захариев - Искрен. Даниел хвана китарата на татко си, а дъщерята Лора изкара дует с него. Така щастливците, успели да се доберат до билет за концерта, станаха свидетели на раждането на нов бенд
Във втората част Владимир Захариев тръгна с палките по парапета и обходи цялата сцена в бесен ритъм. Публиката пляскаше и скандираше. Гвоздеят, разбира се, бяха "Да те жадувам" и най-накрая "Може би". Почитатели от различни възрасти се включиха с пълен глас в неповторимите парчета.
Сашо Марковски побърка народа с невероятните си изпълнения на електрическата китара. В залата обаче не беше забелязан нито един член на правителството или парламента.
"Можехме да пеем още, но от опит знаем, че когато се стигне онзи връх на екстаза, трябва да останем там", сподели за "Стандарт" след шоуто Йордан Караджов.
"Беше различно от предишни концерти. В публиката имаше цели семейства и това е показателно, че тези 30 години са изиграли огромна роля в живота на хората. Имах странно усещане - успяхме да ги докоснем
и се извисихме взаимно
не се поколеба Данчо Караджов. После върна лентата към младостта.
"Едно време, когато започвахме, нямаше такива работи като сега - по 10-11 хиляди афиша из София. Слагаха едно или две малки плакатчета, написани на ръка, че еди-коя си група ще свири в някое читалище. Но цялата столица отиваше. Тези времена няма да се върнат, защото се измениха ценностите на хората. Но всички от групата сме благодарни на съдбата, защото сме хора, родени с хъс и желание да правим изкуството си".
Людмила Първанова



авторката май не е чувала за други доста по-велики групи някои от които им предстои концерт след седмица.....
и продължава да ми е див смеха за прословутите 6000 концерта..... явно за концерт се брои всяко вечерно кръчмарско участие......[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

голям смях ей.... чак се просълзих...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: exile   
Дата:   06-12-08 10:52

стига де джъмбо.

събрали са цели 4000 души, човек!


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 10:55

е тя залата за колко хора е?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-12-08 10:55

Що пяха и плакаха - щото бате Данчо веч не може да пей ли?
Аз фен на Сигнал почти от създаването на групата и точно затова вече не им ходя по концертите. Човекът просто трябва да знае кога да спре.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 10:58

Императорът. е защо да спира?!?!? Той да не е заварчик, че като му падне кпд-то и да спира. Той е певец и пее докато му се пее или има кой да го слуша... Нека си пее човека, щом това го прави щастлив...! Аз никога не съм ги харесвал много, но все пак май са си някакво име на българската сцена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-12-08 11:05

Ежков - ми щото отдавна си загуби гласът... И казал на Наско, че пей по-добре от него... че то и аз пея по-добре от него веч, че и текстовете на песните ги помня по-добре... Продължавайки, разрушава всичко, което си е създал като име, съсипва собствената си легенда. Все едно някой играч да стане на 50 и вече да не може да тича, ама да продължава да излиза на теренът, колкото да се разхожда и де факто да оставя отборът си с 10 души със своето присъствие...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Amigo   
Дата:   06-12-08 11:07

това същинска сапунка бе [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 11:08

за последно бях принуден на слушам сигнал в библиотека.... на едно парти.... е слушах ги.... тоест само барабаниста.... колоните вибрираха от пренадутата "музика"

аз съм с уврене слух и въпреки това.... 3 дена не чувах след това... не знам какво е било за тези с нормален

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 11:33

хахахах и аз не знам..., и аз съм с увреден:)))
А кого визираш с това, че хич не съм в час с концертите:
"други доста по-велики групи някои от които им предстои концерт след седмица"

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: мара   
Дата:   06-12-08 11:35

щурците

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: nikonnfans   
Дата:   06-12-08 11:41

Тангра [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 11:47

дам на 12 ти сме там....

леле.... кога бах на 20 те години концерта в летния театър тцтцтцтцт

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: НАСОО   
Дата:   06-12-08 11:52

[smilie8] гоуемо чудо

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Manchev   
Дата:   06-12-08 12:08

Сигнал са пичове, ама реално погледнато имат всичко на всичко 4 запомнящи се песни, като четвъртата е всъщност на Uriah Heep. [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (06-12-08 12:08)

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ivan.draganov   
Дата:   06-12-08 12:11

Джъмби ,я пусни някое Никонско кадърче ,де ? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 12:13

не съм се прекарал да отида.... така че нема кадърчета....

и на щурците няма да ходя да снимам... ще отида да си слушам

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Todd   
Дата:   06-12-08 12:31

Краставици на търкалета....Шер да не пее като млада ама ако беше тя щяхте да се превъзнасяте до небесата ....

Или баба Тина с кривите крака.....де едвам оди.

Ма нали е наш Даньо .......


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 12:35

цъ не се превъзнасям по върпросните баби... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   06-12-08 15:51

Кой не знай, кой не и чувал за "Данчо Бързия ПръС"

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: feliz   
Дата:   06-12-08 15:56

предпочитам Щурците [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   06-12-08 16:01

feliz/

Да, ама не си спомням Данчо поне да е убивал никой, шофирайки в пияно състояние...
Като чуя за Щурците и онова двуметрово говедо ми се драйфа направо... На някои хора ще им дойде времето все някой ден, щото има кой да ги съди и тях...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 16:06

брях..., чак пък пиян! Както и да е...

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   06-12-08 16:12

ejko /

Айде да спрем дотук, че ми леко болна темата и тоя въпрос с политическите чадъри, корупцията и двойните стандарти...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-12-08 20:27

За мен Сигнал по-голяма групо от Щурците - и великите им песни много повече от 4. Това, че бат Данчо веч не може да пей е друга работа.
Иначе ФСБ можеха да са №1, ако имаха по-читав вокал.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   06-12-08 20:30

химепаторе за това пускаш и теми за застраховка щот толкова и разбираш и клиенти не идват.....

по-голям смях от това не бях си правил след като ти прочетох поста [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.