Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Измамници!
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 20:38

Пишеш в Гугъл ЕГН и след втора страница се хващаш за главата.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: sunnyshot   
Дата:   08-12-08 05:00

за измамниците...

https://photo-forum.net/static/forum/2008-12/ztwl5896.JPG



Публикацията е редактирана (08-12-08 05:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: white   
Дата:   08-12-08 05:41

Orlin написа:

> За тези, които искат да се срещнат с измамниците на живо.
>
> По случайност знам как действат и на живо. Бяха "наели" на
> работа една моя позната. Звъннали и по телефона, предложили и
> работа. Работата била "иди еди си къде си в толкова часа, ще
> дойде една баба и ще ти даде един пакет. След това иди другаде
> и ще ми предадеш пакета на мен." В пакета имало определена сума
> пари, от които тартора и отделил няколко банкноти. След първата
> мисия, като разбрала за какво става дума на моята позната и се
> наложи да си смени телефонния номер за да е сигурна, че няма да
> я изнудят за още мисии.
>
> Така че може и да набиете нищо неподозиращ човек. А измамникът
> в това време да гледа отстрани и да се кефи.
>

Човеко,тази твоя позната тъпа ли е или да, ами ако не бяха кинти, а хероин например???[smilie11] Мале що изтрещял народ има по тая земя [smilie18]

Ето един истински случей:
Гепа един крадец ГСМ (много скъп)от една баровска кола. Час по-късно ГСМ звъни,вдига крадеца:
- Да?
- Виж сега мой човек,върни ГСМ ще има награда?!
- Я си е.и майката бе цървул...
Затворил апаша телефона, а на другия ден хваща един негов познат:
- Така и така братче,закъсал съм за кинти, айде вместо мен да влезеш в еди коя си заложна къща,да ми спънеш ГСМ-а,аз не мога,щото вися кинти на собственика!?
Навил се тоя,отиват до заложната къща,апаша чака в колата,другия отива да спъне стоката...
Да обаче,баровеца на когото е ГСМ-а бил някаква мутра и звъннал на повечето заложни къщи да им обесни какво е положението. Влиза онзи с ГСМ, собственика на заложната къща звъни на мутрата,докато баламосва,нищо неподозиращия аптал и както се досещате,идват една кола с хора и нацепват гъза от бой...[smilie18] Той си изпял всичко, ама късно...вече го били смачкали...Изпява той истинския крадец,аре и на него 100 кила бой, взели ГСМ-а,че и колата му взели за назидание[smilie18]
Та такива ми ти работи,ако си тъп обикновенно е завинаги тъй знам аз [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Orlin   
Дата:   08-12-08 15:45

white ,
Човеко, а ти тъп ли си? Да не смяташ че всичко и е казано точно по този начин с тайнствен глас?

Дал и е правдоподобно обяснение, подробностите съм забравил, така че тя е знаела че ще има пари и е проверила. Знаела е и колко ще и плати за услугата, честно му е дала всичките пари. Впоследствие, размисляйки и свързвайки нещата заподозряла именно такава комбинация. Смени си телефона, защото той е бил известен на измамника, а държеше да отреже всякакви възможни връзки.

Да, че който е тъп е завинаги съм длъжен да се съглася, особенно след поста ти.
Както и че първите седем години не могат да се компенсират впоследствие.


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Chitsujo   
Дата:   08-12-08 16:11

Орлине, прати ми мацката, че имам да получавам един пакет пудра захар от Колумбия! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asenr   
Дата:   08-12-08 16:14

Аз да гепа някой който знам че ме мами изобщо няма да го питам защо го прави. Ще го направя труден за рисуване без много да му мисля. Много ми е малко акъла за такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Orlin   
Дата:   08-12-08 20:44

Хе, хе... мацки не пращам. Освен по пощата във вид на картички :).
Много е лесно да се разсъждава, когато си седнал на удобно кресло, слушаш проблемите на другите и ... си сит. А ако си без работа, имаш да плащаш сметки и се чудиш откъде да намериш средства?


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: asahi   
Дата:   08-12-08 20:50

Това че е гладна, че е без работа и не знаела ама въобще не я оправдава да става съучастник в престъпление. За останалото си има куриери.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: мара   
Дата:   08-12-08 21:03

е, виж, тоя път по изключение не съм съгласна с асахи. човек греши. момичето се е усетило късно, ма се е помъчило да опрай работата и повече да не взима подобни задачки. хора наивни-дал господ. не е задължително дори да са тъпи.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: asahi   
Дата:   08-12-08 21:05

За престъпно наивна вярвам ще се съгласиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: white   
Дата:   08-12-08 21:06

Орлине аз няма да те обиждам както ти мене, не съм наричал теб тъп, а постъпката на познатата ти, за която ТЪПА е ефимизъм повярвай ми...Какво излиза, вземи този пакет с мангизи от тая баба и ми го донеси, и защо не го е попитала защо не си го вземе сам а? Или са и замазли очите с някоя тъпа историйка за второкласници... Знаеш ли как се казва на такива като въпросната ти позната - Мулета! Ако незнаеш Мулето е обикновенно не особенно умен индивид, било от мъжки или женски пол, койото пренася, я дрога, я нещо друго незаконно...Точно за такъв типаж дадох пример в по-горния си пост, ама ти беше прекалено зает да използваш обидни епитети по мой адрес, вместо да вникнеш какво се опитвам да ти кажа...На една пък моя позната, също недотам умничка и дадоха 7г. пандиз, за подобно нещо, въпреки,че се усетила по едно време, че онези пакети които занасяла от един батко на друг, най-вероятно са с дрога, ама кинтите били добри и гледала много много да не му мисли...Сега обаче ще има доста време за мислене...

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: мара   
Дата:   08-12-08 21:07

е, ясно[smilie5] ма не е от лошо сърце. има грешка, има и поправка. понякога даже и развод има...измамници, начи, малеееей!

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: g06ky   
Дата:   08-12-08 21:15

A nqkoga se bazikahme po slednia nachin po telefona...
- Alo , dobur den Margaritka moje li?
- Nie nqmame margaritka tuk
- Ami poseite si....


A sega kak se zabavlqvat [smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Orlin   
Дата:   08-12-08 23:00

Уайт,
Аз зададох същия въпрос, който и ти, щом го смяташ за обида...
И както моята позната не е тъпа, убеден съм че и ти не си. Ти не я познаваш, така и аз теб. Останалото дърлене между нас може да мине на лични, че ставаме смешни.

По повод на бъзикането...
-Ало, имате много поздрави от Елена!
-Коя Елена?
-Елена, бе... Елена!
-Ама коя Елена, аз познавам няколко.
-Абе елена бе... от зоопарка!

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: asahi   
Дата:   08-12-08 23:03

От слона също.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Тед   
Дата:   08-12-08 23:28

Случаят е съвсем пресен - от 07.12.
Обаждат се - хипотеза на т.3. на възрастна жена, че синът е катастрофирал, жена му е съ счупен крак и детето не се знае дали ще оживее.

Тя припада буквално. След 2 мин. пак и звънят и искат 7 000 лв. за да оправят нещата, като парите трябва да се занесат на следовател Стефан Илиев, като детето вече било мъртво.

За късмет- жената има син и внуче и ... въобще имената в началото не ги е сравнила. Освен мъжът е говорила и разплакана жена, представила се за майката...трагедия отвсякъде.

Пенсионерката имала събрани 500 лв. за Коледа от пенсии и добавки /при нея живее и прабабата/. Всички пари за лекарства и прочие отиват...

Жената взима 1 500 лв. от съседки и отива на срещата до някакво училище.Дава парите и се прибира с такси.

Звънят и пак на домашния телефон и искат още пари. Тя иска да и се обади синът и.Казват и след 30 мин. че ще се обади. Той не се обажда, тя му звъни и познайте...


За парите не знам, но очите на тази жена вече бе загубила веднъж внучето си.
Това е истина, това е БГ. Това не е измислица.

-----------------------------------------

За Търг. регистър - който направи така, че да се виждат заявленията и учредител. документи - е за ЗАТВОР. Ако са всички депутати - всичките там.Трябваше да се вижда това което се вижда на едно нормално Акт. състояние и нищо повече.
Сега се вижда и лична карта и къде живееш -и фин. отчет.Това е недопустимо - няма го никъде.
-------------------------------------------
-------------------------------------------
ПС. Като гледам други гражд. общества - гърци, итал. и прочие- там хората бранят правата си ако трябва и на улицата.
Ние сме умряла работа. Страхливци и седим под полите на жените. Студенти няма - те дори сами се трепят помежду си..
Аз съм също част от това общество - за съжаление. Подлеци и страхливци като маса.
---------------------------------------



Публикацията е редактирана (08-12-08 23:32)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.