Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Измамници!
Автор: Chitsujo   
Дата:   05-12-08 13:12

Току що са се обадили два пъти на майка ми, за да и кажат, че съм убила дете с колата си! [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Бясна съм, това са поредните измамници! А тя като се е притеснила, направо е забравила, че нашата кола не е в движение от вторник, защото пак се счупи [smilie10] Звъни ми и ме пита дали не съм ударила човек със служебната кола! [smilie22] [smilie22] [smilie22]

А служебната кола е в командировка по България!

Писна ми, писна ми, писна ми от мошеници, измамници, на дребно, на едро, в дома ми, пред работата ми, навсякъде!

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: tnt   
Дата:   05-12-08 13:14

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: feliz   
Дата:   05-12-08 13:18

тъпанари [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: ukk   
Дата:   05-12-08 13:18

дееба прасетата! [smilie9] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Chitsujo   
Дата:   05-12-08 13:20

[smilie2] [smilie2] [smilie2]

Така се ошашках, че започнах да премятам всякакви сценарии през главата си [smilie2]

Пффф...

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: jivkojj   
Дата:   05-12-08 13:22

И по-лошото е че ако рекат ще ги изтребят за 1 месец тея, Но не го правят.
Май само един път един от тея го бяха намерили някъде по черноморието във вид на разложен труп, ама то щото някой човек свържил наведнъж работата и на полицията и на прокуратурата и на съда. Евала на човека, а за останалите [smilie23]



Публикацията е редактирана (05-12-08 13:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: PuertoVaras   
Дата:   05-12-08 13:25

На мен ми писна от скапана полиция
и прокура и съд.

Крадци ми разбиха колата и ходих да съобщя в полицията. Пред очите ми се разигра отчайваща сцена.
Дойде възрастна жена да се оплаче че измамници и звънят по телефона, искат и пари щото уж сина и бил направил катастрофа.
Докато разказваше на дежурния, телефона и почна да звъни.
- Те са! - Казва жената
- Ам сега кво ша прайм? - се споглеждат полицаите, мигат, гледат се един друг и стоят глупаво и неадекватно.
След като телефона се иззвъня, след дълга тягостна пауза, една кака полицайка, изведнъж нададе радостен вик:
- Ама вие на този адрес ли живеете? Ама вие трябва да идете в 7мо районно! Вие не сте за нас, трябва във вашето районно да идете и там да напишете молба ...

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: tnt   
Дата:   05-12-08 13:27

аааааааааа да! я си идете в районното [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: charm   
Дата:   05-12-08 13:31

мдааа, в моето семейство вече има двама атакувани по същия сценарий /че съм блъснала дете/ - баба ми и свекърва ми. И името направо ми казали тъпаците.

и на мен ми се обаждаха преди няколко месеца, да ходя багаж от Гърция да получавам

какво искате да им направят? или по-точно кой да им го направи? преди месец четох в пресата, ще са хванали в тази схема съдия и прокурор... какво да говорим повече [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Todd   
Дата:   05-12-08 13:35

Пиниза е че "дай пари да оправим детето " или "дай та да оправим работата " минава само в БГ !!!

Гермаската ти баба нема да даде едно евро да се оправиш ако и да си утрепал някого !!!

Ма нали се гледаме до преклонна възраст ....ко да правят !!! [smilie19]


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: ffwd   
Дата:   05-12-08 13:37

Доста хора в София станаха жертва на подобен сценарий. Предупредете родителите си да не се поддават, дори и да ви чуят да "плачете" по телефона и да ги молите.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Chitsujo   
Дата:   05-12-08 13:37

Роси, ами името могат да го докапат някак си, ама да не ми се мяркат пред очите такива, че ш им боксувам с колата на главите направо или ще ги вържа за теглича, както едно време конниците са влачели след коня си жертвата. [smilie9]

Газ, ръчна, дрифт, газ, докато не им изпиля мръсните кожи до кокал [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   05-12-08 13:39

Горката ни държава е пълна с мошеници, крадци и бандити по две причини - защото дупетатите са в комбина с тях и защото 95% от куките напразно ядат държавният хляб.
Ако не беше първата причина, нямаше да сме най-бандитската държава, а ако не бе втората - поне обикновените хора щяха да живеят по-спокойно и сигурно.

Ивет, излез на слънчице и усмихни - с "подличката" мисъл, че си прецакала негодническите кроежи - с цената само на малко изхабени нерви на теб и на мама. [smile] [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: tnt   
Дата:   05-12-08 13:39

Автор: ffwd
Дата: 05-12-08 13:37

Доста хора в София станаха жертва на подобен сценарий. Предупредете родителите си да не се поддават, дори и да ви чуят да "плачете" по телефона и да ги молите.

Как точно да стане това!? Нали се сещаш, че тези, които те обичат и мислят за теб, са най-уязвими...

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Chitsujo   
Дата:   05-12-08 13:41

Към написаното от tnt: И в такива моменти реакцията на всеки е първосигнална.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: PuertoVaras   
Дата:   05-12-08 13:43

и моето семейсто го тормозиха по тази схема

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Todd   
Дата:   05-12-08 13:44

Почвата е добра за такива измами - това е истината !!!!

Будалите са 2 вида !!!

Едните ти ги търсиш - другите идват сами !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: alsash   
Дата:   05-12-08 13:47

интересното е КАК СЕ ДОКОПВАТ ДО ТЕЛЕФОНИ И ИМЕНА

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: charm   
Дата:   05-12-08 13:47

Японче, наскоро една приятелка ми разказа следната история:

Живее с мъжа си в апартамента на баба му /бабата и тя с тях/. И били някъде по балканите. През това време се обадили в Русе на бабата и казала, че внук й блъснал човек. и тя трябва да отиде да купи ваучъри и да продуктува кодовете на нам си кой номер.
И бабата отишла и купила.
През това време приятелката ми и мъжа й слизат от балкана и решили да звъннат на бабата да включи бойлера. И внука й казва: "Бабо, прибираме се, моля те включи бойлера." А бабата като се развикала: "Ти не си Митко, мошенник такъв! Как не те е срам да се представяш за него. Точно сега!" И затворила телефона.
И те газ, да ходят да видят какво става.
Та такива работи - хората дето те обичат, дори да знаят за тия измами в първия момент изобщо не се усещат.....

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Amigo   
Дата:   05-12-08 13:50

Вчреа пък един приятел ми се оплака, че преди 2 дена някакви кретени нарязали четирите гуми на всичките коли, паркирани пред техния блок [cool] Да го хванеш такива и да ги смелиш от бой [cool] [smilie23] Но, това е понеже приложението на закона е липсващо, а и самият закон е рехав за бандюгите от всякакъв калибър[cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Safira   
Дата:   05-12-08 14:01

АААА!!!!В момента го казаха по радиото,даже се шашнах да не е за теб!Жена от Карлово станала жертва на такива измамници!Звъннали й ,че детето й блъснало човек....откуп,или нещо такова /не чух/, трябвало да предаде на таксиметров шофьор!Сумата е 3000,тя дала 2600,защото само толкова имала!Жената е на 80 години!!!! [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: charm   
Дата:   05-12-08 14:04

[smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: Safira   
Дата:   05-12-08 14:04

Казаха го по 92.4 ,вероятно и по новините ще кажат [smilie2] Оф,милата женица [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]
На баба ми са й го правили този номер вече 5/6 пъти...слава Богу,че е "отракана" бабка...поздравила ги е "мило " по телефона и не се е хванала...Обаче после знам какво е чувството да ми звънне разплакана със свито сърце,да ме пита дали съм добре,какво става....и в полицията сме звъняли и .т.н.


Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: exile   
Дата:   05-12-08 14:05

Скоро и на дядо ми са му звънили така.
Искрено им се е смял [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамници!
Автор: chukov   
Дата:   05-12-08 14:10

charm написа:

> мдааа, в моето семейство вече има двама атакувани по същия
> сценарий /че съм блъснала дете/ - баба ми и свекърва ми. И

Чармич
я звънни пак на свекървата, че тя може и още да се съмнява [smilie5]
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.