Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Аксесоари
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   12-10-12 11:56

Продавам от името на мой колега посочената чудесна раница в ПЕРФЕКТНО състояние. Гарантирам,че е ползвана САМО ВЕДНЪЖ.
Цена 148,50 лв. Намира се в София.

За контакти може да се обаждате директно на човека, 0899 828984, Радостин. Или ползвате моя профил.

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   14-10-12 22:31

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   15-10-12 22:31

Айде на хубавата раницаа! Не се стискай народее! Който разбира тука се спираа :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   22-10-12 12:19

[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: drsemov   
Дата:   22-10-12 17:53

Моите уважения но този модел,чисто нов струва 132лв независимо дали говорим за e-bay, amazon или който и да е друг сайт за продажби.Самия факт, че раницата е без гаранционна карта,касов бон и се продава от частно лице означава понижаване на цената с поне 25% от тази в търговската мрежа,дори ПЕРФЕКТНО изглеждаща.Колкото и да гарантирате от името на вашия колега че раницата е ползвана "само веднъж",без снимков материал не знам кой ще се излъже да каже "пращай-купувам".Не се заяждам,просто изказвам мнение.Успех с продажбата.

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   24-10-12 08:27

Предавам отговор от продавача:

"Благодаря за коментара !!!
Прав сте - направих много кратка справка в ebay и цената варира от 80$ до 110$.
Има и bid-ове за по 10$... :-)))

Аз знам, че точно този модел е спряна от производство, а е един от най-добрите.
Просто скоро няма да я напълня, за съжаление... и.... не ми трабва...

Вие за каква сума бихте я купил, ако ви хареса ?"

И добавка от мен: Тъй като този модел е спрян от производство от около 2 години, появата му в сайтове като eBay е радваща, но на нея би трябвало да се гледа с известни резерви относно реалната наличност, състоянието а и да се вземат предвид транспортните разходи. Тук е базар, нормално е да се коментират цени и да се осведомяват участниците за пазарното ниво, но е добре това да става и при реален интерес.
Относно моята устна гаранция- имам достатъчно основание да я смятам за достатъчна след отличните отзиви за всичко, което съм продавал тук. Дай боже всички да си държаха на думата поне толкова.
А за всички търгуващи тук е известно че съществува достатъчна гъвкавост у куриерите, която позволява преглед на стоката преди заплащане, а и какви ли не уговорки са възможни между участниците в сделката, повтарям, при РЕАЛЕН ИНТЕРЕС. Поздрави :))

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: drsemov   
Дата:   24-10-12 18:43

Съгласен съм и с думите на продавача, и с вашите.Моята раница(абсолютно същия модел естествено) пътува с тракинг намбър от Китай(което не означава че ще пристигне...за това пък съществува защитата в Pay Pal).Ако раницата не пристигне по каквито и да било причини и вашата оферта още е валидна,бъдете сигурен че ще ви потърся-ДА имам реален интерес!Сега няма да коментирам каква цена е разумна за мен,защото не е коректно!Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   24-10-12 19:22

Надявам се и предполагам,че ще пристигне успешно! А дотогава-[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: Добичето   
Дата:   27-10-12 13:02

Раницата е неразличима от нова и е вече моя......Радо (собственика) е много точен .....благодарство!



Публикацията е редактирана (29-10-12 00:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Раница LowePro Computrеkker AW
Автор: univox   
Дата:   29-10-12 08:55

Ай честито и на двамата :))) Изкарах и аз една почерпка от другия Точен :))))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР