Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Аналогова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 за любителите на лентово кино
Автор: sikk   
Дата:   29-04-09 12:52

Продавам кинофилми за заснемане, както и такива за прожекция.
Черно бели и цветни. 1Х8С в касета,.....10лв, 2Х8С на ролка,...12 лв 2Х8N на ролка,...10 лв., 16мм. на ролка 30 м.....20 лв. На заснетите филми при желание осигурявам проявяване,монтаж,лепене. Мога да извърша и прехвърляне на видео, засега само на VHS.
За прожекция на готови филми мога да предложа за закупуване подходяща киномашина, в т.ч. звукова и мувиола. Контакти на 02/8242129, 0898380387, e-mail:sikon@gbg.bg или ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: Nikon_F2   
Дата:   29-04-09 13:49

[smile]
Продавам кинофилми за заснемане...
[smilie11]
Тези филми производител+/iso/asa,срок на годност нямат ли?
[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: sikk   
Дата:   29-04-09 20:30

1Х8С са "Свема", 50 ASA, срок на годност 1991 г. Годни са за снимане. Проверено. Почти без воал, а и ако има минимален такъв той изчезва след избелването - проявяват се по обратимия процес. Всички филми са обратими. Добре са съхранявани.
2Х8С са "Орво", 15 и 21 DIN. Същия срок на годност и качество. 16 мм също са "Орво", 21 DIN, малко по-стари, не са ми под ръка, но ако трябва ще проверя.
До миналата година съм проявявал от същите 8 милиметрови на любители, които още снимат с кинокамери. В София се броят на пръсти и се познаваме.Резултата е задоволителен. Затова казвам, че филмите са проверени. Естествено не е като да се снима с нов филм, но това все пак това е любителско кино, а не професионално. А и всеки решава за себе си дали да снима с такива или да търси нови от внос. От 16 мм не съм проявявал и не знам какъв ще е резултата. Във всички случаи, когато има съмнения се жертва един филм за проби.

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: divpetel   
Дата:   30-04-09 00:23

е за чий х.. е цялата работа, когато и най-евтините цифрови сапунери снимат по-хубави клипчета ??

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: Voland   
Дата:   30-04-09 10:23

отговорът на меко казано неуместния въпрос в горния пост е в заглавието на темата. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: sikk   
Дата:   30-04-09 10:33

А, защо някои се занимават с ветроходство? Казват, че това бил най-трудния, най-бавния и най-скъп начин човек да се придвижи от едно място до друго. И все пак някои го правят. Всеки си има съображения. Другите му се чудят.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: mudman   
Дата:   02-05-09 02:34

Бате не мога да повярвам че някой наистина зададе подобен въпрос.. Всъщност някой още снима ли черно-бяло... отнема много време за проявяване и копиране, имаш малко кадри, не се знае дали става, или не. ДОри и най малкото и грозно сапунерче прави хубави снимки и после само си даваш парите във фотото на някой каун дето до вчера е учил готварство и сега е тръгнал да гради кариера на продавач- консултант, и си готов.
Отговора на твоя въпрос е, че трябва да има уважение към корените на едно изкуство, което противно на всеобщото мнение не е мъртво.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: vizioner   
Дата:   02-05-09 11:09

Мен лично много ме заинтригува. А можещ ли да проявяваш негатив 16мм?

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: miton   
Дата:   03-05-09 02:00

четейки темата стигам до извода че е много тъпо да занимават децата в училище със смятане и разни други неща, щом вече има GOOGLE.....пък и кирилицата.... ami kakwoto mu trqbwa da znae `owek tam Щe go nameri, basi typanaritе, da zanimawat decata 12 g. s izli[ni neЩa

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (03-05-09 02:01)

Отговори на това съобщение
 Re: за любителите на лентово кино
Автор: sikk   
Дата:   03-05-09 08:46

Да, мога да проявявам 16 мм негативни кинофилми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР