Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SD Help!!!
Автор: Donsky   
Дата:   27-12-04 15:15

Мама му стара, чувствам се едно тъпо прецакано копеле!!!
Бях се поръчал преди време SD карта KINGSTONE, а ми пробутаха, уж пак с три годишна гаранция KINGMAX. Ама разликата май е като между PANASONIC и PANASOANIC. Съдбата веднъж ме предупреди, като в едно фото картриидъра отказа да я чете, ама аз реших, че е случайно и сега си го получих. Цяла коледна колекция ми е в картата и нито апарата, нито в едно от петте фота, които обиколих, картата не се чете. Излиза съобщение, че не е форматирана и услужливо предлага да я свърши тая работа. Мерси!
Питанката ми е, дали има някъде риидър на ниско ниво да изчопли отвътре файловете, като обещавам тържествено, тази карта да я ползвам само най-крайна и рядка нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: SD Help!!!
Автор: terminator   
Дата:   27-12-04 16:33

Ако Windows-a ти "вижда" апарата или рийдъра с картата вътре като устройство (дори и неформатирана),
пробвай да изтеглиш ей това - http://free.data.bg/marioz/GetDataBack%20NTFS%20225.rar, да си я инсталираш програмката и да си извлечеш данните (снимките)

Отговори на това съобщение
 Re: SD Help!!!
Автор: Donsky   
Дата:   27-12-04 18:10

Да, вижда се като устройство.
Ще го изтегля този GetDataBack като се оправи data.bg, че нещо се шие.
Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: SD Help!!!
Автор: Stoevmobile   
Дата:   20-02-05 01:19

Не работи с CF [smilie11]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна