Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Nick name
Автор: special_k   
Дата:   26-12-04 10:23

Imenata s koito se podvizavate tuk/i ne samo/, imat li proizhod i zna4enie? [smilie21]
Special K e vid konska upoika. Lepnaha mi go o6te minaliq vek...) Kazvam se Kaloqn, i mnogo hora mi vikaha "K".., dokato edin "user" ne re6i 4e sum special_k, i taka si ostana.
Razkajete ne6to za etimologiqta na va6ite imena, pls !

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: scrap   
Дата:   26-12-04 10:26

scrap идва от scrappy [smilie5] онова злобното кученце от Scooby Doo.много харесвах филмчето като малък и повечето приятели ме знаят като скрап,пък и много ме бъркат със металните отпадъци[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: TPECHAT   
Дата:   26-12-04 10:30

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: scrap   
Дата:   26-12-04 10:32

TPECHAT откъде идва TPECHAT бе [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: special_k   
Дата:   26-12-04 10:33

TPECHAT, pak ne spi6 ! Are legai si bee ![smilie5] Tvoq nick go znaem - ot remonta v banqta ti ostana...

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: RossN   
Дата:   26-12-04 10:35

е, за моят, няма какво да казавам, той е част от имената ми.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: Lumix   
Дата:   26-12-04 10:35

Lumix ...от марката на фотоапарата с който снимам. Като се регистрирах в началото ме беше страх да не си забравя ника...:-)))! Дори и да го забарвя поглеждам какво пише отпред на апарата ....:-)!!![smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: le_corbeau   
Дата:   26-12-04 10:37

Моят ник е от френски и означава "Гарван" или "Гарвана". В гимназията трябваше да научим баснята на Лафонтен за гарвана и сиренцето, което си беше направо издевателство над мързеливите ни мозъчета. Мой съоченик и приятел взе че "пренаписа" цялото произведение на български и френски. Звучеше нещо като " Лю корбо се ухили и фромажо опущи". И кой да каже подобна щуротия пред класната??? ами аз. Тя, завалийката, ме гледаше много ужасена след като приключих .... и в крайна сметка ми намалиха поведението. Но прякора си остана.[smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: RossN   
Дата:   26-12-04 10:43

le_corbeau[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: sp   
Дата:   26-12-04 10:47

моята история е малко идиотска бих казал но все пак ще ви е кажа :)
sp идва от spedge... а spedge пък идва от spadge... spadge беше ника на един червей от Worms Aramgeddon, който беше супер силен и все него неуспявах да убия:))) и така преди много години като си мислих с какъв ник да се подвизавам реших да е spadge обаче като съм го писал и съм се объркал и съм написал spedge... :))))) та така... по-късно вече понеже spedge звучи малко тъпо и трудно за поизнасяне и щото ми е омръзнало всички да ме питат как се произнася го съкратих малко на sp... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: scrap   
Дата:   26-12-04 10:51

sp [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: RossN   
Дата:   26-12-04 10:55

special_k, виж си пощата[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: Depeche_Fantasy   
Дата:   26-12-04 10:57

Азе пък се кефя на Депеш, обаче Depeche_Mode вече става малко банално и... Така:) Всъщност този ник го ползвма само тук, иначе ме знат като JoiNT_NaTuRe, което идва от една картичка с надпис JOIN The nature на която мн се кефя[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: XiZoR   
Дата:   26-12-04 10:58

Xizor e imeto na geroi ot komix na Star Wars i ot igrata Shadows of the empire. A Slave1 e pak ot Star Wars - taka se kazva korabut na Boba Fett, koito e model FIRESPRAY

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: Canon   
Дата:   26-12-04 10:59

Canon:
1.църковна наредба
2.закон, норма, правило, критерий
.....
от фр. оръдие
Вероятно, щото одобрявам консервативните норми/закони в изграждането/визията на образа.[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-12-04 11:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: TK3C-Pyce   
Дата:   26-12-04 11:03

TK3C e Traktorno Kooperativno 3emedelsko Ctopanstvo
Ryce mu e mestoto :)

Tova se pishe s bukvi na latinica i akosi v chujbina moje da si go slojish na bluza nadpisa ili na kolata ako iskash,ne e zadaljitelno da ima kirilica

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: simon   
Дата:   26-12-04 11:05

Саймън...Лепна ми го сестра ми като бях в седми клас.Така ме знаят всички, дори майка ми се обръща така към мен[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: jumbo   
Дата:   26-12-04 11:08

при мен е ясно
а ако не е потърсете в каталога на диейчел какво означава[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: machine_head   
Дата:   26-12-04 12:03

ако чуете мобилен телефон с рифа от Lazy това съм аз....[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: pne4ev   
Дата:   26-12-04 12:08

Дъщеря ми в на4алото не можеше да каже Пенчева, а казваше Пнечева или нещо подобно, и така си дойде а "4"-ката, просто ми е по-лесо на клавиатурата!!!![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: ahab   
Дата:   26-12-04 12:41

Капитан Ахаб (Ейхаб?) е герой от новелата Моби Дик.

Обрича екипажа и себе си на гибел в безумно преследване на един легндарен бял кит из Атлантическия океан през 185х година. Безумието му го противопоставя срещу животното, морската стихия и собствения екипаж. Всички загиват заради неговата мания.

В края на разказа никой не може да каже кое е по-голямото чудовище: кита или обезумелия капитан.

Аз иначе съм си много кротък :)

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: jumbo   
Дата:   26-12-04 12:51

таман с мобито мож са комбинирате

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: Junior   
Дата:   26-12-04 12:54

Junior - две предпоставки, неизбежно слели се при мен:
1. Аз съм Ангел N 14 в нашия род и в момента съм (очевидно) младши, заради баща ми...
2. Любимият ми бейзболист се казва Кен Грифи Джуниър (и при него баща му, също голям бейзболист, е Синиър), но тъй като още на млади години пича чупи маса рекорди и на практика прнаписва бейзболната история, всички от тогава му викат галено Junior...

Така при мен малко от отбора, малко от желание да избягам от предишните си прякори (и близките да не ми викат тъпото Аньо) а и малко от родова чест си остана такъв прякор и съответно ник.

П.С. Следващият път като си затрия документите, ще го имам и на личната си карта...

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: Stefoo   
Дата:   26-12-04 12:56

Стефан - Стефчо - Стефко - Стефо - Стефоо /за по оригинално/!

Отговори на това съобщение
 Re: Nick name
Автор: чичовия   
Дата:   26-12-04 13:05

По принцип се подвизавам като VOGON:),но тук чичовия, а то идва от "... що нехванеш чичовия за *** ..."[smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна