Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 IMAM ZAPITVANE KYM HORATA KOITO SA PO NAPRED S KAMEmolia niakoi da mi pomogne...
Автор: kalata77   
Дата:   29-09-06 01:54

Zdraveite,

imam kamera Panasonic Lumix DMC-FZ7.vsichki snimki koito sym snimal s neia kato gi otvoria s PhotoShop CS2 rezoliuciata im e 72pix/inch
moje li tova da se naglasia ot samata kamera ili e postoianno.
niakoi koito ima DMC-FZ50 moje li da proveri kakva e rezoliuciata na snimkite sled kato se otvori s PS

thanks

Отговори на това съобщение
 Re: IMAM ZAPITVANE KYM HORATA KOITO SA PO NAPRED S KAMEmolia niakoi da mi pomogne...
Автор: zaiko   
Дата:   29-09-06 03:00

Резолюцията ти е 6 мегапиксела, ако снимаш на толкова. Това другото може да си го сменяш когато и на колкото искаш - тази резолюция определя максималният размер, на който можеш да принтнеш снимката. Ще ти дам пример - с моя FZ5 на 5 мегапиксела, снимките могат да бъдат разпечатани в следните размери:

72dpi - 90,3x67,7cm
200dpi - 32,5x24,4cm
300dpi - 21,6x16,2cm

Принципно, най-добро качество се получава от 200dpi нагоре, но пак ти казвам - това не е стойност, която е окончателна, веднъж сменена. Тя се задава преди да печаташ и няма значение за web.



Публикацията е редактирана (29-09-06 03:00)

Отговори на това съобщение
 Re: IMAM ZAPITVANE KYM HORATA KOITO SA PO NAPRED S KAMEmolia niakoi da mi pomogne...
Автор: tofo   
Дата:   29-09-06 09:07

Смени апарата[smilie5]
Това си е стандарт за мрежата. Мониторите са с такава разделителна способност. Хич не се шашкай[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: IMAM ZAPITVANE KYM HORATA KOITO SA PO NAPRED S KAMEmolia niakoi da mi pomogne...
Автор: boni   
Дата:   29-09-06 09:36

https://photo-forum.net/ebook/page6-4.htm

Отговори на това съобщение
 Re: IMAM ZAPITVANE KYM HORATA KOITO SA PO NAPRED S KAMEmolia niakoi da mi pomogne...
Автор: kalata77   
Дата:   12-10-06 19:26

blagodaria na vsichki koito se otzovaha.....mislia che sega sym naiasno s tezi neshta sled kato prochetoh dosta info....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна