Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 10d vs 350d???
Автор: ejko   
Дата:   14-04-05 11:28

Я кажете това как ви се вижда???
Парите са почти еднакви!!! 10д е по стабилен, но ми е доста неясно за RAW формата, да не снима бавно и т.н.
Вземете превид също, че не съм много вещ във фотографията и не съм снимал с ДСЛР, а само с Фуджи с7000!!!! Но пък не съм склонен да си сменям много често фотоапарата, даже по скоро ми се иска да го ръчкам апарата докато сам си умре!!!

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: aquarius_v   
Дата:   14-04-05 11:36

Отивам за Пуканки!!!!!
[smilie7] [smilie7] [smilie7]
[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: namaste   
Дата:   14-04-05 14:15

Da vleze thor [smilie24]
Imahme edni takiva komentari s nego predi okolo mesec,
samo deto ne pomnq temata tocho[smilie5]
Kolkoto do kupuvane na 10D ili 350D,
pishi mi na petervlasov@yahoo.com,
moga da dam edno ramo [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: ejko   
Дата:   14-04-05 14:52

ама аз отивам в Щатите и мисля оттам да си го взема...

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: behemoth   
Дата:   14-04-05 18:10

ejko грабвай 300D
http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=productlist&A=details&Q=&sku=297501&is=REG

Без обектив идва 700$ , тука може да продадеш китовия за повече от 50$

С руския хак става доста приличен като функционалност.

може да закачаш EF-S на него за разлика от 10D

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: namaste   
Дата:   14-04-05 18:58

benemoth [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: thor   
Дата:   14-04-05 20:48

ако търсиш по хубава картинка определено ще я получиш с 350D ...[smilie6]
ако търсиш по качествена физическа обработка ,10D е най доброто което съм виждал като изработка в този клас от всички марки на пазара ...[smilie24]
аз не бих , не бих си взел EF-S обективи ,но това си е мое мнение ... най добре се разходи из ,photosig.com ,pbase.com и други сайтове и разгледай картинките правени с фотоапаратите които те интересуват с един и същи или с различни обективи ,за да добиеш представа ,кой какъв резултат би ти дал , ако трябва да избирам ,бих взел най евтиния фотоапарат с най качествения обектив ,който мога да си позволя , определено 20D е най доброто и предполагам най дълго време ще издържи като ,затвор и качествена електроника ,ако търсиш фотоапарат с който да щракаш по дълго време на този етап сега ,аз мисля че най доброто ще да е 20D,но това си е само моето мнение ....[smilie6]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: namaste   
Дата:   14-04-05 21:05

thore [smile]
za 10D tqlo $850 dobre li e? nov, razbira se[smile]
i mnogo [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: thor   
Дата:   14-04-05 21:21

абе ....стар е фотоапарата ..незнам ..все пак е на две години ,бавен е ...но 100US$ си ги струва в повече за него от колкото да си взимаш да речем 300D,аз поне бих ги дал, все пак въпрос на вкус ,не толкова ,че ще да е по добър ,просто го чувствувам по добре него в ръцете си отколкото 300D,за 350D там вече незнам ,не съм щракал с 350D ,но ако картинката е по добра ,според зависи кой на какво ще се радва повече ,аз си падам повече по ,по добре изпипаното и солидното и предпочитам да платя екстра парички за това ,иначе по разумно е да се вземе по новата технология .......

фотоапаратите не са толко важни сега ,а най вече оптиката ,така ,че първо бих разрешил проблема за възможно най добрата оптика която бих си взел ,като за начало ,след това колкото пари останат за фотоапарата ,за който стигнат от всичките ( хубавото е поне ,че може да се комбинират механични и аутофокусни обективи - така да се постигне макс-качество при по свит бюджет )....... човек трябва сам да се убеди в това ,което най много би го зарадвало .. [smilie24]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: namaste   
Дата:   14-04-05 21:28

макс-качество при по свит бюджет
za da ima za [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: namaste   
Дата:   14-04-05 21:32

A Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM AF Lens
kato kachestvo/cena struva li si spored teb?

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: thor   
Дата:   14-04-05 21:32

аааааааааа за тва [beer] ,нема бюджет то не е подложено на дискусия ,ако нема за него ,за нищо друго нема [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: thor   
Дата:   14-04-05 21:53

сложен върос ,нямам идея ,пак според зависи какво търсиш,първо имаш ли идея ,какви картинки искаш да правиш ,като качество какви са ти изискванията ,ако е за снимки за семейния албум обектива требе да си е OK - е имам в предвид ,ако не търсиш ,определен тип картинки ....,ако се стремиш към определени тип картинки ,като например незнам портретки за такъв бих ,аз на твое място ,бих си взел един EF 85mm f1.8 USM ,ако и да е само един обектив ,то портретките с него ще да са най доброто което мога да получа за възможно най малко похарчени парички и естествено бих го комбинирал с някой механичен широкоъгълен - така ще имаш бърз аутофокусен с който можеш да щракаш при доста ситуации и да речем един флектогон 20mm f2.8 ,ще си е супер като начало с тея двата ,след това един 50mm f1.4 механичен и си готов ,това при свит бюджет и като краен резултат макс качество ..докато не решиш за следващите стъпки ..[smilie6] ей ти малко картинки спортни с EF 85mm f1.8 USM ..

http://www.pbase.com/maderito/yale_bbbal_2005&page=all

тук пък гледам готини портретки

http://www.pbase.com/mengfang/20d4&page=all

или ей тука се рови изобщо за разни фотки правени с този обектив

http://www.pbase.com/cameras/canon/ef_85_18u

изобщо ,цена/качество не виждам по добър обектив ,който можеш да си вземеш ..а разгледай и картинките със зумчето и си направи сравнение ...[smilie6]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: namaste   
Дата:   14-04-05 21:56

thor [smilie24]
takiva kato teb trqbva da gi nagrajdavat s mnogo [beer]
blagodarq, sega ste pogledna

Отговори на това съобщение
 Re: 10d vs 350d???
Автор: ejko   
Дата:   15-04-05 10:05

мерси много за съветите...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна