Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Problem - HP
Автор: muni   
Дата:   13-04-05 14:52

Здравейте! Имам апарат HP 945 и имам един проблем, който се надявам да ми помогнете да реша - от няколко месеца го имам и от около месец на снимки, които са на светъл фон се появяват петънца. Преди да си го взема, бях чела в един чужд форум, че дава такъв дефект - събира се прах между лещите. Обективът е чист, редовно го почиствам! Как мога да махна тези петънца? Фатално ли е това за апарата?

Благодаря предварително!



Публикацията е редактирана (13-04-05 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Problem - HP
Автор: radko   
Дата:   13-04-05 18:59

Ако можеш ,смени го. Не е ли в гаранция?

Отговори на това съобщение
 Re: Problem - HP
Автор: muni   
Дата:   13-04-05 19:56

V garanciq e. No ne sym v Sofia, koeto znachi, che ako im go pratq, shte se protochi pone 2sedmici, koeto izobshto ne me ustroyva! Kakto syshto ne me ustroyva i da go smenqm :) Absurd :) Koq firma shte predpochete da dade nov produkt, vmesto da opravi stariq ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Problem - HP
Автор: Ninety   
Дата:   13-04-05 19:57

I as imam takuv aparat. ne mi dava takuv defekt. suvetvam vi da go zanesete v specializiraniya servis i tam da go pocistat. vse pak tova sa le6ti.

Отговори на това съобщение
 Re: Problem - HP
Автор: bygcho   
Дата:   14-04-05 09:03

Занеси го в някои от сервизите на Стемо - те не са само в София. Има голям шанс да го броят за дефектен и да ти дадат нов. Е, чакането ще трябва да си го изчакаш...
(всъщност има значение от къде е купен, но повечето места в БГ важат)

Отговори на това съобщение
 Re: Problem - HP
Автор: pelti   
Дата:   14-04-05 14:30

Една година близо се разправям с дефекта на НР 945. Когато се снима срещу светлината и особено при зоом по-голям от 4 пъти оптично част или церия кадър се разпада на "черга".
Виж :
http://www.pbase.com/tony23/image/41862167
Пуснал съм една снимка с частичен такъв дефект. Ако и при Вас е нещо подобно, то моля Ви да го споделите.
Валери.

Отговори на това съобщение
 Re: Problem - HP
Автор: muni   
Дата:   14-04-05 18:59

Pelti, tova i az go imam. Ne e defekt vsledstvie na nqkakva agresiq vyrhu aparata. I az imam nqkolko takiva snimki. No ne sym sigurna ot kakvo tochno se poluchava, zashtoto edin pyt go nqma, drug pyt go ima, rqdko se poluchava. Pri men chak ot 4 ne se e poluchavalo... :( Pelti, obyrni se i ti za pomosht, v garanciq ti e, predpolagam, nov model e.
May shte vi poslusham, priqteli, i shte pratq aparata na remont :( Loshoto e, che go izpolzvam za rabota i ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна