Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Споделете впечатления от Pentax * ist Ds
Автор: thor   
Дата:   11-04-05 22:37

аве bilbo ..стига си говорил глупости ,хич даже не съм докачлив и нямам конкретно мнение ,ама защо сравняваш с 300D ,сравнявай с D70 ...и естествено ,че трябва да има спорове ,колкото повече спорове ,толкова повече истини ще излезнат ,колкото повече спорещи толкова повече гледни точки ..иначе кво всеки ше си хвали нещо и ще заблуждава другите ...какво толкова има да му разбираш ,казваш ,че ти харесва ми хубаво ,ама щом като казваш ,че не разбираш не сравнявай ,това ,че ти изглежда там както ти изглежда не е довод ,че това което си избрал е по добро ,аз имам фотоапарат от 10 години който е пласмасов и още си щрака ,тъй ,че проблема не е в пластмасата ..[smilie6]

[ezik]

[beer]



Публикацията е редактирана (11-04-05 22:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете впечатления от Pentax * ist Ds
Автор: Bilbo   
Дата:   11-04-05 22:52

Торе, нека да кажем, че не съм се изразил достатъчно добре и да приключим тоя диалог, ако си съгласен. Струва ми се, че общо взето нямаме принципни различия, а пък за дреболиите наистина само заради бирата си заслужава да се спори. Ако пък не си съгласен, може и да продължим, но нека да не е тая вечер, защото ми е време да си ходя.

Впрочем, ти така и не каза нищо за оня Хелиос, а пък аз наистина ще се радвам да ти чуя мнението за него. ;)

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Споделете впечатления от Pentax * ist Ds
Автор: thor   
Дата:   11-04-05 23:01

ми хубав си е Helios-а аз с него съм щракнал само веднъж - два пъти най много ,но ми се струва супер и много добър за парите си ..удря според мен всички китови зумчета у земята ,аз така го виждам ,пък даже не само китовите ,ама тва е друг въпрос ..пък на някой друг може да не му харесва , лично аз на мен ми харесва картинката му [smilie24]
е други подобни от рода на неговата дължина около 50mm-вите повече ми харесват ,но пък и струват повече ...[smilie6]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете впечатления от Pentax * ist Ds
Автор: Bilbo   
Дата:   11-04-05 23:12

Благодаря, радвам се да го чуя, защото аз също много си го харесвам, явно не без основание. Откакто се счупи Зенита за съжаление не съм снимал с него, затова и най-много именно адаптера за него чакам. Ако е живот и здраве, ще се опитам да направя малко проби за по-пълно впечатление, въпреки че някои от тях наистина от сега са ми ясни (например сравнението с китовия, както казваш).

[beer]



Публикацията е редактирана (11-04-05 23:12)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна