Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 01:44

dami i gospoda, ne mislite li 4e fotografiata otdawna we4e se iz4erpa...??? kakto i kinoto...???...izkustwa koito sa6testwuwat ot stotina godini i we4e..........dobre 4e ima fotoshop...powe4eto ne6ta stanaha edin wid sport...hmmm...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: algaivel   
Дата:   09-04-05 01:49

Е, сега те изядоха с парцалите. Добре, че май повечето спят[smilie25]
Не, аз не мисля така. Щом това е начина да осъществя мечтата си ( да бъда на възможно най-много места по света) и за сега за мен той е единствен, то значи аз имам нужда от нея и за мен тя е неизчерпаема[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:00

ne me razbirai pogre6no..., uwajawam izkazwaneto ti, no ne mislia 4e e oprawdana prepowdignatostta, iskah da kaja, 4e fotografiata si e ok, no prekaleno mnogo para se wdiga...az su6to, o4ewidno, obi4am da snimam,... sega 6te me napadnat, znam, kolko mi bili zle snimkite i t.n....hahahahha[smilie3] , iskam da kaja 4e fotografiata i kinoto stanaha, a razbira se i goliama 4ast ot ostanalite izkustwita,...- sport, mdaa, razbira se im strahotni fotografii amaaa....., haha, az se nadiawah da sa se sabudili[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: Junior   
Дата:   09-04-05 02:02

Имаш право до някъде...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: algaivel   
Дата:   09-04-05 02:05

Добре, хайде да почакаме до утре(днес). И земи пиши на кирилица, че си труден за четене. До утре[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:09

ami da,...wsi4ko jiwo u4i fotoshopa, i az, haha, ama ne smiatam da se prawia na goliama rabota, idei se poiawiawat ot wremne na wreme(mnooooogo riadko)..............[smile]... imam edin wapros kam wsi4ki, koito, nadiawam se 6te po4nat da me iadat s parzalite[smilie7] (gorkite) - moje li edna snimka da gi razpla4e??????????..........ehei, ama bez prewazbujdania...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: algaivel   
Дата:   09-04-05 02:11

Е, ако имаш нещо общо с Елана, доста лиги текоха там. За сълзи не знам, а теб разплаквала ли те е фотография?

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: Junior   
Дата:   09-04-05 02:12

МОЖЕ! но не режисирана

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:16

algaivel: niamam ni6to ob6to s elana, ne sum zapoznat sas slu4aia...4estno kazano ne sum prejiwiawal takowa ne6to dosega...
Junior : pokaji mi edna takawa, moje bi ne sum gledal dostata4no, iskam da izpitam podobno 4uwstwo...a bi mi se iskalo...prosto towa e e edin ot kriteriite mi pri ozenkata na silata na izkustwoto...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: murnau   
Дата:   09-04-05 02:19

imash pravo, no tova vaji za tezi , koito ia priemat kato sport.
vprochem tozi forum e sporten!
az sushto se prevurnah na sportist.
a tolkova mi se iska da snimam samo za sebe si.
...

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:25

az mislia 4e triabwa da otpadne to4kuwaneto...towa e goliama glupost...panair na suetata...pulno e s gluposti w toia forum, a i imat naglostta da se hwaliat s goliam reiting, kato britney spiers i backstreetboys, hahahahhaa[smilie7] , ama neka se radwat, i profesionalistite deto im dadoha tam niakakwi po-wisoki to4ki, i te da se radwat.....[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: algaivel   
Дата:   09-04-05 02:28

Не смятам, че една снимка(фотография или както там научно се нарича) може лесно да разплаче някого, особено пък Джуниър. Тя е само миг, може би филм - има много, които са ме разплаквали. Зависи от емоционалното състояние, от много неща. Сега се сещам за една снимка(от любимите на мурнау-там я видях-едно детенце с недъгава ръчичка-мисля, че беше на СпешълК), тя много ме натъжи.
Фотографията, киното това са изразни средства, които трудно ще се изчерпят.

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:35

znae6 li, w powe4eto slu4ai filmite postigat wazdeistwieto si blagodarenie na muzikata , koiato e dopalnena...pomislete si dobre i pak mi otgoworete ne e li taka...w towa otno6enie fotografiata e edno niwo i pod filmite...

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: GOSPODIN   
Дата:   09-04-05 02:37

A,в Америка си бият негрите....[smile]
Нещо много мрънкаш ми се струва - от къде започна и свърши с точките на форума...
Като не ти харесват стогодишните изкуства и партии си измисли нови..[smile]
Скулптурата и изобразителното изкуство са на дестки холяди години май.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:42

haha, gospodine, ti mai izob6to ne si w 4as sas skulpturata i jiwopistta...da ne goworim za literatura i muzika...hahahahahha, nazdrawe, ne te napadam, spokoino[smile] prosto konstatiram...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: GOSPODIN   
Дата:   09-04-05 02:51

И откъде констатира - да не си медиум на канал 2001[smile] или имаш пряк контакт с началника на папата? Не, че се заяждам, но май нещо те е подгонила параноята [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: murnau   
Дата:   09-04-05 02:55

medium na kanal 2001 e tva e lafa na vecherta [smilie5]
a luxor e malko takuv de :-D))))))

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: algaivel   
Дата:   09-04-05 02:58

murnau
[smilie24] [ezik] [smilie24] [ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 02:59

ne sum medium na 2001, ama gi gledam ot wreme na wreme,[smile] [smilie8], ti znae6 li koi e na4alnika na papata 4e gowori6 za nego taka lesno...??? ot tona i izkazwaneto ti sudia za razni ne6ta, do izwestna stepen...

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: luxor   
Дата:   09-04-05 03:10

hahaha, paranoizite pokazwat sreden prust na horata, koito ne poznawat, i si pozwoliawat po tozi na4in da obijdat, dragi, elementaren si, pone pokaji malko dostoinstwo[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: murnau   
Дата:   09-04-05 03:10

kvo dostojnstvo tuka be?

ti sunuvash neshto

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: ceco   
Дата:   09-04-05 04:00

За филмите си прав, luxor, но трябва да се вземе под внимание, че филмът задържа вниманието на зрителя много по-дълго време, докато една снимка рядко може да задържи вниманието повече от минута-две.


Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: volokin   
Дата:   09-04-05 06:46

Луксор, днес в 21 век едно огромно количество хора особено в западния свят, правят джогинг!! Броя на рекордьорите обаче си е същият, както на къси, така и на дълги разстояния[smilie3]
Та в 21 век едва ли има човек който да не носи маратонки, просто щото е удобно, но маратонци са много малко....
Компютри имаме вече почти всички, колко от нас са програмисти???
Примери колкото искаш, мисля че горната ти констатация е малко наивна!!

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: holden   
Дата:   09-04-05 07:35

Е, аз съм програмист. Голям праз.

Иначе аз пък си мисля че една снимка може да въздейства много повече от един филм за равностойно време. Значи за онези две минути на Цецо малко са филмите които могат да окажат голямо влияние. А една снимка: например онази от "Как се правят хубавите снимки" само за няколко секунди успя да ме развесели. Да не говорим за снимка на хубаво момиче или за снимка на критичният момент в някой спорт (вратарят скача да хване топката от дузпа).

Отговори на това съобщение
 Re: dokade i dokolko...
Автор: tenax   
Дата:   09-04-05 09:26

luxor, гледай War Photographer. ама не само гледай, ами и се замисли.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна