Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ОЛИ или Матсушита
Автор: agk1s   
Дата:   08-04-05 17:43

Здравейте!

Имаме два апарата ОЛИМПЪС–C-7000 / щатски вариант , а в Европа е с-70/ и Панасоник FZ5.
Кой да се избере?
Излизам от позицията , че отношение ще вземат основно тези, които са ги ползвали. Е, ако има такъв , който да ги е ползвал и двата- той може би ще даде много точно становище!?!?!?!?. Разбира се, всяко едно мнение е относително. Знам, че крайния избор ще го направя сам. Обръщам се към вас защото ТОВА Е МЯСТОТО за мен на компетентното отношение по фото въпроси. Е, не всички са се родили научени, както някой тук си мислят но.......... това е живота.Ние незнаещите питаме, защото четене на каталогчета, брошурки за дадено моделче не ни задоволяват !!! Има голяма вероятност да се появят мнения за други модели, марки и .т.н. Това не ме вълнува. Обръщам се към вас за съдействие по този въпрос- кой от двата?!?
Благодаря ви предварително !


Отговори на това съобщение
 Re: ОЛИ или Матсушита
Автор: SLR   
Дата:   08-04-05 17:55

Вълнува или не,сега спецовете ше те светнат че е най-добре Канон или Никон[smilie5] [smilie5] [smilie5]
Наздраве[beer]
...а иначе,без да имам преки впечътления мисля че Панасоник FZ5 е по добре.

Отговори на това съобщение
 Re: ОЛИ или Матсушита
Автор: elfljo   
Дата:   08-04-05 17:56

hm, mi te ne sa mnogo sravnimi:

oly c-70 e hubav 7-pixelov aparat s interesen zoom 5x, kofti xd-karta...

panasonic fz5 e nesto sqvsem drugo, 5 mpix, 12x zoom, evtina sd-karta, stabilizator...

njakak si naistina ne sa sravnimi, ot razlichni klasove sa, vseki si ima + i - ...

osven tova i dvata sa dosta novi, malko trudno ste njamerish njakoj, kojto gi e polzval, che i dvata [smile]

lichno men golemija zoom i optichnija stabilizator na panasonic fz-serijata me vpechatliha dosta silno i zanapred ne bih iskal da se otkaza ot tjah...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна