Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: deathzone   
Дата:   08-04-05 12:52

Кажете ми какво ви е мнението за тях, трябва ми за висококачествени снимки, е не професионални, заслужава ли за него, ако не, препоръчайте ми друг до 650 лева, но възможно най-качественият апарат за нощни снимки, дневни и тем по-добни, абе общо взето за тези пари кое е най-доброто. Искам само компетенти мнения от професионалисти, пък ако може и снимки да ми покажете. Благодаря Ви предварително.


Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: borissov   
Дата:   08-04-05 12:54

Нощни, дневни и "по-добни"?
Цар си бе, деба!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: deathzone   
Дата:   08-04-05 12:55

Имам в предвид сумрак, здрач.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: aquarius_v   
Дата:   08-04-05 12:56

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=8189&t=8189&phorum_uriauth=

[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: luboar   
Дата:   08-04-05 12:57

Smena/Samsung 8M

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: pne4ev   
Дата:   08-04-05 12:59

luboar:
разсмя ме искрено!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: borissov   
Дата:   08-04-05 12:59

А аз имам предвид елементарна езикова култура...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: Faber   
Дата:   08-04-05 13:09

otricatelno....

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: Samara   
Дата:   08-04-05 13:10

абе borissov, утрепа ме чак сега загрях "по-добни"......[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [shtrak] ...ей знаят децата, учили са ...[ezik]
...моето е положително, снима машинката..[smilie24]



Публикацията е редактирана (08-04-05 13:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: koceto   
Дата:   08-04-05 13:32

deathzone има много хора от форума който снимат със самсунг.аз лично мисля , че самсунг са добър избор като цена/качество.

за справка виж профила на solo5

а и нека той да каже мнението си като собственник на тази марка[smilie24]

погледни модела А5 на цена от 400лв изобщо не е лош избор за 5мп апарат. само дето няма ръчен фокус, но незнам това може ли да го броя за минус.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: samara   
Дата:   08-04-05 13:42

като има макро, безкрайност, 1м, 2м, ...за ръчен ли се брои ?....[ezik] [smilie18] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: deathzone   
Дата:   08-04-05 13:57

Аз лично съм се спрял на Пасаник DMC-LZ2, но незнам дали си заслужава да дам толкова много пари за него. От друга страна Самсунга ме притеснява, че е доста евтин сравнение с другите и да не се окаже, като апаратите на Дейзи[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: koceto   
Дата:   08-04-05 14:06

samara , ти нали беше с 530? четох преди време , че си доволен от апаратчето[smilie24] .
и кажи ми за този ръчен фокус...как точно ще се фокусира като няма ринг на обектива...
аз все още несъм се дигитализирал, но се заглеждам по цифраците в ценовия диапазон ~500лв.

много ми е любопитно за ръчния фокус[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: samara   
Дата:   08-04-05 14:33

..ми това е което ти казвам, от оня джойстик отзад се избира една от позициите, макро, безкрайност, 1м. или 2м....и това го наричат ръчен фокус...просто се улеснява задачата на аутофокуса....между другото при самсунга забелязвам, че много рядко се бърка аутофокуса, но е сравнително бавен и имам чуството, че е малко изместен вляво от центъра ...



Публикацията е редактирана (08-04-05 14:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: todorov   
Дата:   08-04-05 14:34

Ширпотреба ...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: deathzone   
Дата:   08-04-05 14:37

Разгледах му снимките, много са хубави, голяма част от тях са филтрирани и не мога да придобия точна представа за качеството на снимките.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: samara   
Дата:   08-04-05 14:41

служебен ми е, за моята работа е чудесен и засега съм много доволен от него ...взех го за снимане дефекти по метални конструкции, най-вече на макро, снимам и друго, както се вижда в профила ми...отделиха ми малка сума и бони тук точно тогава каза, че влизат в промоция и ...[smilie24] ....проблема е, че вместо да ми мине се запалих повече....утре ше пипам едно 350D....[smilie5] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: elrisha   
Дата:   08-04-05 14:41

колкото и да плюете по Самсунг, трябва да ви кажа съвсем честно,че апаратите са си отлични за класа си! справка - моят профил(ако ви се гледа).
много сте смешни като почнете да се тупате в гърдите и да се делите на Канонци и Никонци и да не признавате нищо друго!
явно си мерите други работи..знам ли?!

така,че за едно добро начало Самсунг е идеален!лесно меню, пълни ръчни настройки - какво му трябва повече на един непрофесионалист!

айде със здраве!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: todorov   
Дата:   08-04-05 14:47

Че то апарата не прави фотографа [smilie21]
Ама е по-хубаво да си има възможности ...
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: samara   
Дата:   08-04-05 14:48

всъщност аз по профила на елриша и първите снимки на кирилиус се спрях на самсунг, не че много го харесвам като марка....[smilie24]
за deathzone, за да пипаш през шопа, изходния материал също трябва да е достатъчно добър....[smilie18]



Публикацията е редактирана (08-04-05 14:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: elfljo   
Дата:   08-04-05 14:51


deathzone:

za samsung kato cjalo ne znam, no optikata na schneider-kreuznach e mnogo mnogo mnogo hubavo nesto; imah vqzmoznost da sravnjavam kodak sqs kodakska optika (retinar) i s optika na schneider-razlikata e ogromna;

poneze samsung sqsto imat sobstvena i schneider-ska optika, goresto ti preporqchvam da se ogledash za model sqs schneider-skata.

a panasonic lz2, za kojto si mislish, sqs sigurnost ste ubie vsichki samsung-i i ste si pazi cenata mnogo po-dobre. ako imash vqzmoznost da otdelish malko poveche pari, moze bi toj naistina e naj-udachnija izbor, 6x zoom, opt. stabilizator, leica obektiv, goljam lcd....

(v momenta sqm s kodak sqs schneider-obektiv i s panasonic fz10, tqj che znam za kakvo govorja)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: samara   
Дата:   08-04-05 14:56

колко скачане беше против панасоник, че не била правила фотоапарати пък тия FZ-та се оказаха толкова сполучливи....сравнително де ...[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: todorov   
Дата:   08-04-05 15:07

То Панасоник може фотоапарати да не прави, ама прави матрици и LCD и т.н. Пък Leica прави обективи и други оптични благинки дето са №1 в света.
Та като се сабраха тия двете стана един такъв миш-маш, дето утрепа рибата.
За LZ2 незнам щото не съм снимал с него, но на LC1 съм навит като свинска опашка...[smilie21]



Публикацията е редактирана (08-04-05 15:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: deathzone   
Дата:   08-04-05 15:28

Тъй като аз съм много любопитен и ще ве открехна. Лейка не прави оптики за Панасоник. Сони също не ползват оптика на Карл Цайс. За този, който иска да разбере повече нека да посети този форум и да се регистрира - http://www.leica-camera.com/cgi-bin/discus_e/discus.pl (About Panasonic and Leica partnership)
а ето отговора на мойто съобщение относно сътрудничеството между Лейка и Панасоник. Ето отговора:

Daniel, first of all welcome.

The Leica tie-up with Panasonic enables Panasonic (Matsushita) to put the Leica brand name on their lenses. The lenses are NOT made by Leica, but are (in theory) manufactured to Leica tolerances and inspected to their standards. The Lumix range encompasses some cameras that carry the Leica brand on their lenses and some that do not. The ones that do not, are, I suspect, simply constructed and inspected to a slightly lower tolerance.

I hope this helps. I am sure that there are others who will respond to this post who can give you a more detailed response.

Regards,

Bill

Така, че не си мислете, че Шнайдер наистина правят оптика за Самуснг. Аз това пиша тука, за да разбера от хора с опит аджеба, за кое си заслужава парите, за да не ме е яд после.[smilie22]



Публикацията е редактирана (08-04-05 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво ви е мнението за Самсунг цифровите апарати?
Автор: todorov   
Дата:   08-04-05 15:36

Бреееееее, как съм се прекарал [smilie11] . Сега ме накара да видя, че Адидаса на краката ми не е Швабски а Китайски - мале-мале.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна