Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли акумулаторни CR2 батерии?
Автор: yakumo   
Дата:   04-04-05 20:33

Благодаря на отзивчивите[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли акумулаторни CR2 батерии?
Автор: Avon   
Дата:   04-04-05 20:40

Teoretichno ima, v mrejata mogat da se nameriat, no v BG ne sam vijdal, a sam chel che sa kepazeta. Ako ne snimash mnogo, kupu si fotobateriiki, ako snimash mnogo - vzemi buster.

Mojesh da si napravish, kato slepish 1.5V "tabletki", no izkarvat malko i e neudobno.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли акумулаторни CR2 батерии?
Автор: hose   
Дата:   04-04-05 20:46

znachi
i az imah takava tema predi ako ti se rovi vij ia ako ne polojenieto e slednoto:

ima rechargable CR2 no samo na GP
magazina na GP e v priaka na Vitoshka, struva mi se tazi na koiato e TERANOVA kum kolonite vurvish
ako ne si ot sofia pomoli niakoi da ti obiasni kude e ili kato idvash kaji shte ti obiasnime

zenite obache sa zverski - spored mene de i za moia job ;) okolo 50lv. e zariadno s 1 bateria, vtorata e kum 20 lv.

ima edin chovek deto gi rpedlagashe s namalenie no pak izliza kum 50-60lv 2 baterii i zariadno

az reshih che niama smisul i si ostavam na normalni ne rechargable - taka mi e po udobno i evtino za sega :)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли акумулаторни CR2 батерии?
Автор: Junior   
Дата:   04-04-05 20:47

има...
неска ги гледах по БГ сайтовете

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли акумулаторни CR2 батерии?
Автор: Ceaser   
Дата:   04-04-05 21:39

абе тук един пич във форума предлагаше... работел в технополис... и не бяха скъпи, доколкото помня
я се разрови из архивните теми

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли акумулаторни CR2 батерии?
Автор: yakumo   
Дата:   05-04-05 11:52

Thanks[smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна