Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Относно "нефотографските теми"
Автор: almEra   
Дата:   02-04-05 01:20

Общност ли сме?
Как се гради общност?
А?
Само час от себе си ли представяме тук?
Коя част?
Нечия загуба в личен план не била фотографска тема и не представлява интерес... Нечие креативно хрумване, изложено като литературна импресия не било фотографска тема и не представлява интерес...
Една общност не се ли гради от пълноценни хора с всичките им споделени успехи и загуби?
Помните ли "Плажът"? Едно изолирано общество не изхвърли ли ранения далеч от себе си, за да не пречи на "щастието" и позитивното възприемане на света на другите? Оцеля ли това общество?

Съботно-вечерни размисли просто...



Публикацията е редактирана (02-04-05 01:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Относно нефотографските теми
Автор: субектив   
Дата:   02-04-05 01:29

almEra [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Относно нефотографските теми
Автор: nsirakov   
Дата:   02-04-05 01:30

Almera - мисля, че дори и неподкрепена със снимки литературната тема на зоо си е доста на място и доста силна... [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно нефотографските теми
Автор: Божидар   
Дата:   02-04-05 01:40

Тииихо, не буди админ, който спи!:)))))

Защо закваси поста си с тази холивудска зомбизация, като се опитваш да сготвиш манджа със стафиди, ориз и сини сливи?!

Поне можеше да драснеш нещо твое... креативно...или не...



Публикацията е редактирана (02-04-05 01:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Относно нефотографските теми
Автор: soni   
Дата:   02-04-05 01:43

Almera, права си! Общност се гради без завист и егоцентризъм. Лошото е, че нашата е представителна извадка от типичната българска действителност. И въпреки това съм оптимист. Вярвам, че ако всеки се старае да бъде по-доброто си АЗ и приема хората наоколо без да изпитва истерично желание да ги променя (или да им натрива носовете, доказвайки на себе си, че все още е най-добрият), някой ден не само тази общност, но и страната ни ще станат по-добро място...

If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and start the change!
[beer]

Позитивизъм ни трябва, и по-широк светоглед!


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Brummaker   
Дата:   02-04-05 05:57

по-широк светоглед : по-близо до света, аз така го разбирам...иде лято, юруш по островите [smilie5]

https://photo-forum.net/joro/emoticons/653.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: elrisha   
Дата:   02-04-05 11:19

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: aemon   
Дата:   02-04-05 12:39

бе не ви ли е направило още впечатление, че тоя форум е един малък макет на България?
Алмеро, предлагам да я водим таз дискусия на Емона :-)


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: PolarBear   
Дата:   02-04-05 18:41

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: yanee   
Дата:   02-04-05 20:26

almEra, подкрепям тезата ти


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: vatsacho   
Дата:   02-04-05 20:36

Миля,че форумът не е съвсем макет на България.Простотията,която е единственият,но страшен проблем в страната ни,тук не доминира!

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Rebellious   
Дата:   02-04-05 20:39

Браво Алмера и за куража ,и за мисленето ![smilie24] [smilie24] [smilie24]
Не че и тук не се появиха хора , умиращи да изграждат интересна визия с канонада от твърде "еър" лафчета като Божидар(Божьо ,нищо лично ,просто написаното от теб не може да бъде прието по друг начин )...
Абе като не разбираме,не схващаме или просто не сме на кеф да се опитаме да осмислим ,казаното от някой друг,не е ли по-добре просто да си позатраяме и да подминем без да мърсиме ,вместо да доказваме ,че на първо място трябва да покажем присъствие ,а начина е нещо второстепенно като важност ?


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Божидар   
Дата:   02-04-05 21:21


Rebellious, къде видя канонада в поста ми!?
Какъв смисъл влагаш в това "еър"?
И как да не е лично като цитираш името ми?!
А на всичкото отгоре решаваш, че само един е начина по който да бъде прието написаното от мен!!!

"Абе като не разбираме,не схващаме или просто не сме на кеф да се опитаме да осмислим ,казаното от някой друг,не е ли по-добре просто да си позатраяме и да подминем без да мърсиме ,вместо да доказваме ,че на първо място трябва да покажем присъствие ,а начина е нещо второстепенно като важност ?"
Това казвал ли си го поне веднъж на себе си?

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Rebellious   
Дата:   02-04-05 21:44

Държиш ли наистина да ти кажа защо или просто засегнах егото ти и това е единствената причина да ме отвърнеш? Ако е второто предпочитам да не продължавам и ще замълча, а ако по някакъв начин това те е засегнало приеми извинението ми ,защото не да те засягам исках с написаното ! А зад редовете си твърдо стоя .

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Божидар   
Дата:   02-04-05 22:35


Казвай, каквото ще казваш, какво го увърташ!
Не приемам подобен род извинения.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Rebellious   
Дата:   02-04-05 22:53

Дали ги приемаш или не си е твоя работа ! Нямат родове извиненията ,има просто хора ,които се опитват да вникнат и такива ,които не го правят .
Казвам ти следното : има много теми тук,където някой се опитва да изрази нещо сериозно ,да сподели лично мнение и усещане и в това усещане да има много смисъл и сериозност ,така е и с тази тема на Алмера ,поне според мен. И какво става? Все ще се появи "шеговитец" , с доста високопарно комбинирани думички ,с които обаче не казва нищо във връзка и просто пълни пространството с талаш. И темата полека, полека се поизмества нанякъде ,затъвайки и губейки сериозния си смисъл. Да,аз поне смятам,че размислите тук бяха сериозни и "закачката " ти бе меко казано не на място. Но ти си избираш правото къде и как да се изказваш ,твое си е ! Уважавайки това ти право се извиних ,нищо повече ,но и нищо по-малко! Всеки има правото да решава кога и как да се излага ,всеки !
Това достатъчно неувъртяно ли е вече,а ?


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Божидар   
Дата:   02-04-05 23:41


Кой ти говори за родове?!
Сега като ти кажа "Ходи се гръмни", да не приемеш думите буквално...

"Все ще се появи "шеговитец""
Това ли приемаш за шега:"Защо закваси поста си с тази холивудска зомбизация..."?!

Не желая лицемерни и лъжливи извинения:
"Всеки има правото да решава кога и как да се излага ,всеки !"
Ако обичаш за в бъдеще подобни, насочени към мене извинения да си ги запазваш за себе си!Ако не обичаш пак!

Според мен глупаво и крайно несериозно е шепа суфрабираджии да се определят като флагман/знаме/представителна извадка на 7-8 хиляди регистрирани във фото-форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: Rebellious   
Дата:   03-04-05 00:25

Кавичките и преносния смисъл май за теб са нещо,дето ти убягва ... Иронията ,също ...
Опита да се говори с теб с нормален и възпитан тон -май и там определено не вдяваш и скачаш . Ами скачай си тогава щом това ти е номера в живота. Жив и здрав .

P.S. Благодаря ти за думите,оценките и патоса в моя посока,те за мен определено са комплимент в тоя случай .

Отговори на това съобщение
 Re: Относно
Автор: Божидар   
Дата:   03-04-05 01:37

Нищо не каза, освен да обесняваш безмислените извивки и заобикалки в целенасочено криволичещите ти увъртания...замълча си с лъжата и лицемерието...поредния...нормален...



Публикацията е редактирана (03-04-05 01:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Относно
Автор: almEra   
Дата:   03-04-05 23:52





Публикацията е редактирана (04-04-05 00:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: air   
Дата:   04-04-05 00:56

Споходи ни Дар Отгоре, Grand Prix, така да се каже, ... Амин, АмАн....
Халал да му е на ФотоФорума....
Такива Дарове....
ДА ПРЕБЪДЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: aemon   
Дата:   04-04-05 10:57

>Автор: vatsacho
>Дата: 02-04-05 20:36

>Миля,че форумът не е съвсем макет на България.Простотията,която е
>единственият,но страшен проблем в страната ни,тук не доминира!

ей на...яко! а кое ли общество не отива по дяволте, рано или късно?


Отговори на това съобщение
 Re: Относно "нефотографските теми"
Автор: bro   
Дата:   04-04-05 13:37

Споделям мислите и желанието на almEra. Бих искал отговорът на първия въпрос да е "Да", но не смея да го кажа... [smilie24] [smile] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна