Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 eBay впечатления?
Автор: Bilbo   
Дата:   04-04-05 01:58

Би ли споделил някой опита си с eBay (от България преди всичко) - както за покупка, така и за продажба (последното ме интересува особено). Има ли неща, които не са очевидни, но е хубаво човек да ги има предвид? Всъщност, има ли въобще хора, които са го ползвали?

Благодаря предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: murnau   
Дата:   04-04-05 02:01

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=129369&t=116564&phorum_uriauth=#reply_129369

Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: Bilbo   
Дата:   04-04-05 02:17

murnau, благодаря ти много! Нещо съм уморен вече и забравих въобще за search-а. [smilie8] Жалко, че хората не пишат много за продаване, което ми беше основния интерес, но явно ще е най-добре първо да попрочета повечко от това, което го има като информация.


Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: Bilbo   
Дата:   04-04-05 02:19

Всъщност, boni, или който там е админ в момента, може би е по-добре да изтриете темата. Съжалявам, че дублирах вече съществуваща.


Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: neuromancer   
Дата:   04-04-05 12:12

Продавал съм по ибей от Бг, няма проблеми. Обаче трябва да имаш банкова сметка някъде в чужбина за да получиш парите... другия вариант е по пейпал и ги харчиш за друго, без да ги прехвърляш в банкова сметка, или с Western Union или някакви чекове, ама трябва да провериш къде можеш да ги осребриш

Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: Bilbo   
Дата:   04-04-05 13:42

Благодаря, neuromancer! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: proudmerry   
Дата:   04-04-05 19:17

Плащаш и получаваш чрез BidPay.https://www.bidpay.com/
Необходимо е да имаш VISA карта( дебитна в моя случай) като си внимаваш за наличностите , когато пазаруваш. Задължително влез в контакт чрез мейл с продавача, когато купуваш, за да уговориш детайли. Почти винаги си поръчвам чарковете като подарък на стойност под 90 $, мисля , че толкова беше границата, от която почва обмитяване. Когато продаваш можеш да ползваш пак Bidpay. Чека е персонален, изисква се регистрация като seller в сайта на bidpay. В Биохим ти взимат 8 Евро на чек, ако не се е променило нещо. PayPal не поддържа услуги в България.
Успех.


Отговори на това съобщение
 Re: eBay впечатления?
Автор: Bilbo   
Дата:   04-04-05 19:35

Много благодаря и на теб, proudmerry! [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна