Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 отново кражба
Автор: nikedj   
Дата:   02-04-05 23:33

днес и ман ме сполетя тази зла учас
откраднаха ми фотографската чанта която в нея имаше Canon EOS 300 + BP 200 обектив 28-80 и 75-300 сенник за телето дистанционно за апарата и 6 филтъра полари 1 спектар 1 спиид 1 ув 1 жъл за ч/б 1 и син за баланс на бялото 1 също в чантата имаше и разни други такъми като четчица за почистване на обиктиви чехалче което се слага на местотото за светкавицете за синхром със студиините лампи.Също ми открадната и статив Manfrotto 055 pro +глава за статива Manfrotto 329 и калъф за статива пак същата марка. Това нещо ме сполетя във Варна разбили са ми колата и стото ни могли да я запалят са я разровили из купето и в багажника а там бяхя япярятя и статива
ако на някой му попадне нещо токова като описаното по горе ще съм искрено благодарен за подадена информация
0888 872 074
mn_studio@abv.bg



Публикацията е редактирана (02-04-05 23:48)

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: jumbo   
Дата:   02-04-05 23:36

гадно
ама ти си за бой да оставиш техника в колата си [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: pinko   
Дата:   02-04-05 23:41

Съжалявам, ама сам си си виновен.

Аз цигарите(отваряха я веднъж и ми ги взеха, полупразна кутия Лъки Страйк) не смея да си оставя в колата, ти си си оставил цялата техника бата мата...

Мноо тъпо...

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: Amigo   
Дата:   02-04-05 23:42

[smilie2][smilie2] Бре, мамка му... пълно е с разбойници [smilie9] Ама такава техника наистина не се оставя в кола бе, друже[smilie2] дано да имаш късмет и да се намери.

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: nikedj   
Дата:   02-04-05 23:45

ами то колата беше на платен паркинг поради тази причина и ме нямаше само 10 мн
ама за тъпото си е тъпо знам си го



Публикацията е редактирана (02-04-05 23:46)

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: flame   
Дата:   02-04-05 23:51

Обърна ми се стомаха докато четях!!! Ама че гадно!
Дано се намери...

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: Мурджо   
Дата:   03-04-05 00:12

Много шибана работа. От Варна нещата отиват за гладните деца на Русия, така че шансът е минимален. Sorry!

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: Stoevmobile   
Дата:   03-04-05 00:32

[smilie2] [smilie2] [smilie2]
Съболезнования и също шанс за намиране ти желая.

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: Flipshot   
Дата:   03-04-05 00:43

Eh chak men me zabolq :((

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: elrisha   
Дата:   03-04-05 00:44

[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]
съчувствам ти искрено!

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: fotometev   
Дата:   03-04-05 03:03

schupi racete na vseki podozryan[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: snake79   
Дата:   03-04-05 03:11

"ами то колата беше на платен паркинг поради тази причина и ме нямаше само 10 мн"

Чакай малко, как така е била на платен паркинг и са ти я разбили ?
Нали за това си плащаш та да не ти я разбиват и да не я дига паяка.

Аз бих съдил "паркинга".Стига да си извикал ченгетата и да са написали как е станало и на кое място е била колата.



Публикацията е редактирана (03-04-05 03:11)

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: fotometev   
Дата:   03-04-05 03:29

mutri, tiya kopeleta ne sa li svarshiha
sadi parkihga i ne se predavai[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: CArli   
Дата:   03-04-05 04:26

[smilie10] [smilie10] [smilie10]
njama opravija v tazi BG[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: gogo   
Дата:   03-04-05 07:47

A aко нещо се опъват запали кабинката на пазача! [smilie9] В пластмасова бутилка слагаш бензин, отгоре парцал, палиш и ... ефекта е невероятен [smilie9] [smilie9] !!! Мен ми крадаха апарат, та после исках да изколя половината свят!

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: Pitarfoto   
Дата:   03-04-05 08:25

Е тука заприличахте на Талибани и муджихидини , някой погледнал на криво жена му и веднага вадят ножа

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: mad_rad   
Дата:   03-04-05 11:46

Божеее...Българинът не знае още къде да си изхвърля боклуците, а това да се съдим с паркинг ми звучи като Марсианска разходка. Какво като е платен пъркингът?! Какво друго, освен да ти разбият колата и да те ограбят. И всички стоят и им не пука. На улицата ти става лошо или пък по-зле - някой те напада да ти открадне багажа-и пак - кой му пука? Съчувствам ти, nikedj. Дано си намериш откраднатото, което е малко вероятно, за съжаление. Какво е всъщност България-свят на гадняри и мерзавци, които ще те претрепат на улицата за един лев и ще те окрадат!!?? И всеки е безнаказан и не може да носи вина! Къде гледат тия от паркинга, да им се не види в кьоравите идиоти???!!! Това не е държава- ТОВА Е АНАРХИЯ!!!
Искрено се надявам да си получи виновният заслуженото!!!

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: SLR   
Дата:   03-04-05 12:06

Съжалявам nikedj за кражбата[smilie2]
Между другото един "ентелегент" който събираше парите за платения пакинг,на Боровец, на който оставихме колата пълна с багаж ,ми каза:
-Ми то,паркинга е платен,не е охраняем!!!!!!!
Така че нали се сещате че си плащаш 2 кинта да паркираш на улицата,а не да ти я пазят[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Велкоме ту Булгариа[smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: explorer   
Дата:   03-04-05 12:59

Тия с платените паркинги във Варна са мафиоти! Преди няколко години братовчед ми си беше оставил чисто нов Фолксваген на варненски платен паркинг, и на сутринта беше видял, че са му човъркали ключалката. Той наивно се успокоил, че все пак колата му е там, и си я подкарал. В момента в който я паркирал пред някакви роднини, качил се буквално за десет минути - като се върнал, естествено я нямало, гадовете най-вероятно са си подготвили ключ от вечерта.

Аз обаче съм "ЗА" да се съдят тия уроди! Дано да си се обадил в полицията и да имаш протокол, дори и да нямаш, намери свидетели да потвърдят, че техниката ти е открадната там. Стига с тоя манталитет че в България не можело и не ставало... ако никой не опита, няма как да стане. Като заведеш дело, разнеси новината по медиите - за съжаление ще се наложи да си платиш (както казваше една известна фотомоделка на Джъмбо - "нахрани журналистите"), щото и журналистите са ни същите като полицаите, митничарите, чиновниците и политиците.

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: nikedj   
Дата:   03-04-05 15:37

обяснението което получих е че паркинга е платен но неохряняем[smilie2]



Публикацията е редактирана (03-04-05 15:39)

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: gorbi   
Дата:   03-04-05 15:59

съжалявам за случилото се....[smilie2] Аз лично съм го изпитал..... Кажи конкретно поне кой е паркинга за да не се лъжат други да си оставят автомобила там.....

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: pulse   
Дата:   03-04-05 16:01

поне кажи кой е паркинга, да не паркират хората там

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: nikedj   
Дата:   03-04-05 16:17

пред хотел "Черно море" гр.Варна

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: ogimag   
Дата:   03-04-05 18:21

Напиши ако искаш тук номера на апарата и обективите! Така поне има шанс да се засече ако се появи някъде. Горби преди време направи така. Ама неговия случай беше малко по-друг.

Отговори на това съобщение
 Re: отново кражба
Автор: niavaah   
Дата:   03-04-05 19:12

[smilie10] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна