Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Vupros za DIMage A200
Автор: PeterPAN   
Дата:   25-03-05 10:31

Imam Konika Minolta DImage A200,
pri slabo osvetlenie AF Sistemara srabotva mnogo bavo, Dadoxa mi za proba svetkavica Minolta Program Maxxum 3600D, koiato ima AF Asistent Lamp, no nemoga da ia podkarama.
Moze li nekoi da mi pimogne i vuzmozno li e izobsto da se povishi burodeistvieto na AF Sistemata pri slabo osvetlenie.
Kogato se opitvam da izpolzvam Direct Manual Focus -> Izobrazenieto vuv EVF e mnogo losho i tazi funkcia e napravo neizpolzvaema, dali tova e defekt na aparata ili si e taka po princip. Susto taka pri losho osvetlenie (ot lampa vuv staia) izobrazenieto vuv viziora(EVF) e dosta zashumeno tova normalno li e?
Na dvevna svetlina vsichko e OK

Отговори на това съобщение
 Re: Vupros za DIMage A200
Автор: Partty   
Дата:   02-04-05 17:41

Не съм компетентен за светкавицата но за визиора мога да кажа че е нормално да има повече шум все пак е в реално време изображението и няма време да събере достатачно светлина... Аз ползжам DIMAGE Z10 и при него има доста шум на тъмно... но понякога дори не оспява да фокусира. За себе си съм намерил един вид решение снимам филм и след това си изкарвам кадрите които искам.. Но все пак да не сравняваме А със Z сериите те нямат ништо общо!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна