Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 скенери?
Автор: karavelov   
Дата:   01-04-05 18:59

Мисля да си взема някакъв скенер. Трябва да става както за сканиране на снимки, така и за негативи. Явно ще е някакъв "flatbed". Знам, че хубавите "сканове" се правят с филм-скенер, но не търся от тях перфектно качество, а но-скоро "превю" на това, което е на филма и би могло да се копира.

Вие сигурно имате много по-добра представа от мен за това, кое за какво става. Бихте ли ми препоръчали нещо.

От моето кратко проучване в google ми хареся EPSON 3170, но цените му в България, които открих - хич. Та ако някой знае откъде може да се купи за около $160-180, нека ме насочи.

мекси предварително


Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: jumbo   
Дата:   01-04-05 19:03

еми да ти кажа и аз се ядосвам че в турция доматите са по 50 стинки а тук по 4 луева

Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: n1x0n   
Дата:   01-04-05 19:10

ей, тва вносителите много нервни ставате като се заговори за цени...

Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: jumbo   
Дата:   01-04-05 19:16

и кво да не сме нервни така ли? кажи ми какво работиш да ти дам веднага пример да те засърбе четирибуквието [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: n1x0n   
Дата:   01-04-05 19:21

ами айде дай ми пример с фотографията, че там поне повече опит имаш, отколкото в търговията. ама в друга тема, защото тази си му е на човека за скенерите.

Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: karavelov   
Дата:   01-04-05 19:27

"reference price" на сайта им е $174.99. Е за $160 малко се изсилих, но порядъка е това, който търся, а не $220-240.

Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: jumbo   
Дата:   01-04-05 19:30

и с фотография мога да ти дам :-)
инвестирал си в техника - лампи камера оптика студио
идва един бастун при теб и вика
скийш са снимай ми начи тез бутилчета за един каталог
няма проблем казваш ти 20 долара на кадър
а оня пищи малииииииии къф со кожодер и отива при бае кире дето ползва на готово всичко това и тайно от шефа си бичи час пром и бае кире вика споко бе остави бутилките да ги цунем след това и си готов......


и кво става?

Отговори на това съобщение
 Re: скенери?
Автор: karavelov   
Дата:   01-04-05 19:55

jumbo, съгласен съм с примера ти, но аз просто искам да си _купя_ скенер (и тук става въпрос за търговия) и искам съвет. все си мисля, че EPSON 3170 се е все същият и у нас и в УС и в Турция. Та питах къде може да се намери най-ефтино...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна