Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да си купя ли?
Автор: giiv   
Дата:   31-03-05 19:47

Видях че в България вече се е появил новият Sony DSC-W5. Tой е наследникът на Sony DSC-W1. Според вас дали си заслужава?

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: TPECHAT   
Дата:   31-03-05 19:55

sigurno prai jestoki neshta... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: giiv   
Дата:   31-03-05 19:58

За повече информация относно този апарат посетете: http://www.dpreview.com/reviews/specs/Sony/sony_dscw5.asp

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: veso01   
Дата:   31-03-05 22:15

ave ne6to dugo si zemi, ne sam imel sony no ne6to sam predubeden za sazi marka pone otnosno aparatite , te pravqt xubavi televizori a vij aparati....... moe mnenie .
a ot drugi sam 4uval 4e mai imali i nai mnogo 6um v senzora ave ti si re6qva6.

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: giiv   
Дата:   31-03-05 22:19

Какво друго бихте ми препоръчали?

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: Stoevmobile   
Дата:   01-04-05 18:07

...ами пак ще изровим томахавките, ама виж ТУК [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: niavaah   
Дата:   01-04-05 22:41

mi kupi si puk...

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: arkaims   
Дата:   02-04-05 14:06

az bih ti prepory4al Canon S60...
mnogo poveche si zaslujava ot Sonito...пък и то е със простички батериии и ще имаш проблем при ниските темп. а и картите на Сонито са много скъпи...

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: sP   
Дата:   02-04-05 15:04

вземи си бира [smilie21]
[beer] [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: elfljo   
Дата:   02-04-05 15:16


stiga ste lqgali choveka, W-serijata na Sony e dosta OK, koeto ne moze da se kaze za P-serijata, naprimer!

testval sqm dosta obilno W1, predi tova pqk imah edin P71 i edin P72.

W1 si e sqvsem OK, s mnogo bqrz fokus (i vqobste vsichko mu e mnogo bqrzo) hubava optika, hubav display (e, malko zqrnist, ama zatova pqk goljam), hubavi cvetove.

osven tova vinagi se prodava lesno, stoto e sony.

estestveno, ostava problema s okolo 20% po-skqpite memory sticks, zatova i az zabjagnah ot markata sony kqm panasonic, no specialno tazi seria na sony ne e zle, priznavam im go

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: PolarBear   
Дата:   02-04-05 18:35

giiv, първо си отговори на въпроса какво ще правиш с апарата и тогава виж какъв апарат ти трябва. След което искай мнения и то от хора, които познават модела добре. Тези, които не са го ползвали, могат да преразкажат неща, които е по-добре да прочетеш сам. Сони правят добри апарати, аз снимам основно с Канон, но съм имал и 2 сонита. Едното от P-серията (Р9) и съм участвал в изложби със негови снимки...Но твоят модел не ми е минавал през ръцете.

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: giiv   
Дата:   02-04-05 22:19

Основно ще ползвам апарата за любителски снимки. Аз сега 'прохождам" в фотографията[smile] . Хубаво е, че има и ръчни настройки, защото по нататък като навляза в материала ще експериментирам. Спрях се на този модел, защото прави и качествено видео. Моделите на Канон също са добър избор(А520), но видеото му е доста кратко и с по-лошо качество.

П.С. Между другото се колебая между фотоапарат и видеокамера-според вас кои е по-добрия избор?

Отговори на това съобщение
 Re: Да си купя ли?
Автор: momchilcha   
Дата:   03-04-05 10:10

Взимай Sony W1 - чудесно е апаратчето - супер бързо, чудесни снимки. Според мен по-добър избор от всеки Канон в този клас (а и от всички други). Едва ли се различава много от W5, но цената му ще е по-ниска...
Не ти трябва камера [smile] - това ще е постоянно в джоба ти и със сигурност ще си много доволен от снимките. Въобще не се чуди - в тема за апарат от този клас има МНОГО субективни мнения, които само ще те заблудят.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна