Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Молба за помощ към всички!!!
Автор: pinko   
Дата:   30-03-05 17:30

Вчера вечерта около моста Чавдар някакви идиоти, наркоманчета предполагам, са пребили и ограбили нашия колега от в. Стандарт Петко Налбантов.

Взели са му Канон 20D с батери пак BG-E2, 16-35 L и светкавица.

Не стига , че са го обрали, ами и зверски са го пребили, счупен му е крака даже...

Помагайте...

Ако чуете нещо, видите по заложни къщи и така нататък, звънете на 0887 631329, Иван Мутафчиев или 9422736, фотографи, вестник 168 часа



Публикацията е редактирана (30-03-05 17:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: epixs   
Дата:   30-03-05 17:33

za toz narod krumovi zakoni triabvat

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: acidness   
Дата:   30-03-05 17:33

ужасно, доста често ходя да снимам там - вечер изобщо не е безопасно...
познавам доста хора в този квартал и ще разпитам...

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: acidness   
Дата:   30-03-05 17:36

по кое време е станало и каде точно е снимла?>

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: Stoevmobile   
Дата:   30-03-05 17:41

[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: lud23   
Дата:   30-03-05 17:50

Не разбрах точно по кое време е станало, той е снимал в НДК бизнесдама на годината и после се е прибирал в къщи, около 22 часа е било май[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: borisoff   
Дата:   31-03-05 10:45

И мен са ме обирари в тоя квартал - под моста на гара Подуене! Слава Богу не ядох бой! Горещо ви препоръ4вам да избягвате разходките след 21:00 по тези места! Който не е дошъл в Сф и не е решил да краде, той не се е пробвал под тия два паметни моста!!!
Много се съмнявам, 4е нещо от откраднатото ще се намери. Поне при мен нищо не се появи на бял свят. И полицията е безсилна. Но все пак стискам палци!

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: 6tuka   
Дата:   31-03-05 11:08

Гадове!Преди година и половина работех с него.Дано се възстанови бързо,а мизерниците,които са го пребили и ограбили -нямам думи,само черни мисли!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: almEra   
Дата:   31-03-05 11:22

ужасно!
А като си помисля, че снощи двама бяхме разпънали стативите на моста и снимахме докъм 21 h. ...


Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: asb1   
Дата:   31-03-05 11:40

Недайте така да говорите така това може да ви се случи на вскъде в софия! Аз живая на близо и познавам раьона...там обикновенно по това време причакват контрольори по градският транспорт..здрави млади момчета...вече няколко пъти ми се случва по това време

Отговори на това съобщение
 Re: Молба за помощ към всички!!!
Автор: asahi   
Дата:   31-03-05 11:44

Дайте му серийния номер на това апаратче. все ще изкочи отнякъде.

Отговори на това съобщение
 лекарство
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-05 11:56

Някой, ако може, да му купи хомеопатичното лекарство Арника 30СН и да му занесе да изпие няколко пъти през 6 часа по 5-6 глобулки. Лекарството може да се поръча във всяка аптека ако го няма в наличност и е евтино. Помага много добре при травми и след побой - от личен опит знам![smilie24] Пълно е с престъпни и изпсихясали типове в БГ, ужас[smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна