Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблемът с редактирането остава!
Автор: matasel   
Дата:   29-03-05 11:25

Тази тема вече беше повдигана, но както установих днес, резултатът все още не може да се почуства!
Снимка, която е качена в конкурс по никакъв начин не може да бъде редактирана! Дори не може да се смени коментарът на автора!!![smilie23]
Появява се неизменният надпис в сочно червено:
Изберете вярна категория за снимката.
И с това възможностите приключват[smilie19]
Толкова голям грях ли е да се смени един коментар?[smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблемът с редактирането остава!
Автор: GORBI   
Дата:   29-03-05 11:29

.....обясниха че е направено нарочно..... Ако искаш да смениш нещо - триеш, редактираш, качваш наново.... Успех в конкурса....[smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблемът с редактирането остава!
Автор: matasel   
Дата:   29-03-05 11:35

Велико!, на конкурс като на конкурс, значи[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблемът с редактирането остава!
Автор: boni   
Дата:   29-03-05 13:16

Da,tochno taka matasel.Ili shte mi dadesh primer na konkurs kydeto sled kato e zapochnalo oceniavaneto si vzemash snimkata da ia redaktirash .

Отговори на това съобщение
 Re: Проблемът с редактирането остава!
Автор: matasel   
Дата:   29-03-05 19:48

Благодаря, Бони![smile] Трогнат съм, че този път ми отговори лично ти![smile] Това не ми се случва всеки път, шъ знаиш! [smilie5]
Аз от конкурси не разбирам,[smilie11] ама не мисля, че е голям грях и нарушения на разните му там правила да си оправи човек дори правописна грешка допусната в заглавието на снимката или коментара, например.[smilie6]
Пък ако е толкова голям грях, прощавай![smilie5]
Който е безгрешен нека първи да хвърли камък върху мен![smilie5] Последното е почти цитат от една доста стара книга![smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблемът с редактирането остава!
Автор: gorbi   
Дата:   30-03-05 10:40

Аз най-редовно всичко си омотвам - от заглавието до коментара и правя по десет корекции..... но съм съгласен да не може да се корегира за конкурса - все пак за там трябва повече старание...... [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна