Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ КОНКУРСИТЕ .... НЕДОУМЯВАМ!!!!
Автор: AGISOFTTM   
Дата:   28-03-05 21:18

Някой може ли да ми разясни - по какъв критерии се качват снимките в конкурсите ?????? - имам предвид следното: някои си качват снимките още на деня, други чакат по 10 ДЕНА - след като се логне потребителя - снимката му се намира в профила и на нея пише "КОНКУРС" но я няма във въпросния конкурс.

Предварително благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ КОНКУРСИТЕ .... НЕДОУМЯВАМ!!!!
Автор: TPECHAT   
Дата:   28-03-05 21:20

[smilie21] някои пият от радост... други от мъка.. аз пък от сутринта [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ КОНКУРСИТЕ .... НЕДОУМЯВАМ!!!!
Автор: kirilius   
Дата:   28-03-05 22:50

Трябва да си сложиш снимката в "избрано". Като си качиш снимката в съответната галерия, под нея се появява една стрелкичка нагоре. С нея се качва в "избрано". Там обаче имаш по-малка квота.

Седни прочети правилата на сайта най-добре...

Неа съ пуашиш [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ КОНКУРСИТЕ .... НЕДОУМЯВАМ!!!!
Автор: AGISOFTTM   
Дата:   28-03-05 23:38

aaaaa 10x - тва за избраното не го пише в правилата.... и за конкурсите по-специално..... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ КОНКУРСИТЕ .... НЕДОУМЯВАМ!!!!
Автор: AGISOFTTM   
Дата:   29-03-05 01:39

TPECНAT: мдааа за тебе знаем [beer] [beer] [beer] [beer] [smilie24] [smilie24] личи ти [smilie5] [smilie5] дай да се сборим на малко ракийки...... мисля че на 8мата има какво да си кажем [smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie5] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна