Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Canon 20D
Автор: eugenia   
Дата:   27-03-05 16:19

Do vsicki koito imat ponjatie: Molja kazete mi koi ot dvata aparata: Canon 350D i Canon 20D e za preporqcvane i s kakvi obektivi?
350D e dosta po evtin i kakto razbrah ne osobeno razlicen ot 20D, razlikata v zenata bi mogla da bqde obqrnata v obektiv! A sto se otnasja do obektivite- e tuk vece njamam nikakvo ponjatie!
Mersi predvaritelno

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: jumbo   
Дата:   27-03-05 16:23

след като не знаеш каква е разликата вземи си един компктен апарат и си щракай с него

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: emax   
Дата:   27-03-05 16:26





Публикацията е редактирана (27-03-05 16:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: eugenia   
Дата:   27-03-05 16:30

Kompakten imam!
kolkoto do fakta, ce ne mi e izvestna razlikata m/u Canon 20D i 350D: mislja ce nikoi ne se e rodil naucen! Az zatova i pitam. Sqsto taka i za razlicnite serii ot obektivi. Ne sqm profesionalist- njamam i ambizii. prosto iskam da podobrja kacestvoto na lubitelskite si snimki.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: C41   
Дата:   27-03-05 16:35

ето:
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos20d/page2.asp
http://www.dpreview.com/articles/canoneos350d/page2.asp
има всички разлики



Публикацията е редактирана (27-03-05 16:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: snake79   
Дата:   27-03-05 16:35

Jumbo що вески път трябва да се изцепваш така.
Ако не знаеш какво да кажеш по - добре недей казва нищо.
Има съвсем конкретно питане и който знае да отговори.Има доста хора които могат в тоя форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: eugenia   
Дата:   27-03-05 16:40

C41: Mersi

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: thor   
Дата:   27-03-05 16:48

първо си изясни ,какво качество търсиш в картинките ,които смяташ да правиш и тогава питай ,качеството не зависи толкова от фотоапарата ,колкото от обективите ...[smilie6] а и си прецени с до каква сума от пари би се разделила за да си доставиш това удоволствие - качествените картинки....[smilie6]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: Георги   
Дата:   27-03-05 17:02

thor къде ми е подаръка? (онова 300Д дето не ти требе) [smilie10] [smilie10] [smilie10] айде че рд-то ми иде скоро :Р

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: elrisha   
Дата:   27-03-05 17:05

ако някой ще подарява 300 Д нека ме има предвид[smile]

сори,за оффтопика[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: thor   
Дата:   27-03-05 17:35

Георгиеййййй ти нали получи файловете ,не съм ги пипал.... е само шарп 0.3 ,но и омекотен на 0.5 - по памет ,мисля това ми бяха интервенциите по двата файла,и наистина правени с фотоапарат който не дава по хубава картинка от 300D,а ако беше с 20D детайла щеше да е още по фин,така че 300D би свършило чудесна работа ,но при условие ,че му се закачват хубави обективи и някои по редки обективи на резба M42 дават същата картинка ,е мааааалко са по скъпи от по евтините на M42 ,

но при всякакви положения са по евтини от скапаната EF/AF оптика ....[smilie6] иначе аз 300D немам[smilie5] и немам намерение да харча пара за нищо фотографско от тоя род откак се охарчих миналата есен за Helios и Peleng и MTO,виж за по дребни магии да ,разни филтри ,някой друг ефтин обективец на M42 за по 5-10- макс 50-60US$доларес може - по колекционно направление де ....[smilie5] ,

а ти докато е време ,мятай сапюнярите у базар-а ,да са отървеш ,та след това взимайки един DSLR да разбереш що е фотощрак ..[smilie6] пък като ти се матца по шопа , нищо не ти пречи ,пак моеш си матцаш..[smilie5]

[smilie7]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: Георги   
Дата:   27-03-05 17:44

чакам тая фотокина големите да атакуват 10 мегапиксела по-масово, както и пълния фрейм. па аз бих си грабнал едно 350 или 20д. има време :)

(нямам ко да мятам в базара, фуджито не си го давам, а олито... просто го ползвам)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: thor   
Дата:   27-03-05 17:59

мда ,ми хубу де ....ти хубу ше си земеш за 10мега-пиксела фотощрак ,ама не забравяй обективите ,щото фотощрак със скапан обектив ,нема файда , първо си избери марка с добри обективи ,за това да си мисли и тоя дет е пуснал тази тема ,щото както при филмовите ,така и сега ,на този етап разлика голяма няма да има между качеството на 8 мегапикселните и тези 10 мегапикселните ,а в играта с хубавите картинки ще си зависи какво ше му сложиш отпред на тоя 10мегапиксела ..ей на още една фотка с един динозаБър DSLR,от ръчичка ,на авейлЪбъл/амбиантна светлина ,отворена на макс диафрагма ,..е има малко шарп ама е не е мнооо ..[smilie6]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-07/efkr7545.JPG
http://i3.photobucket.com/albums/y87/helioscanon/goshko.jpg


[beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: jumbo   
Дата:   27-03-05 20:34

абе смешници с малки душици
щом не се усещате за това какви дебилски питания имате естетсвено е да подскачате толкова нервно [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
все едно да може да караш колело и изведнъж да решиш без да имаш понятие за това - да станеш пистов съзтезател и да питаш кое е по-добро дукати или сузуки

много сте смешни беееееееееееееееее

A sto se otnasja do obektivite- e tuk vece njamam nikakvo ponjatie!
350D e dosta po evtin i kakto razbrah ne osobeno razlicen ot 20D
[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-03-05 20:58

jumbo, знаем ти отношението към техниката на Канон, но защо ми се струва , че все повече започваш да приличаш на Гена ДП.
Не мисля, че е нужно да си избиваш комплексите с младите и неопитни членове на фотофорума.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: jumbo   
Дата:   27-03-05 21:11

господинчо нищо не знаеш за отношението ми към техниката на канон и със сигурност съм превъртял достатъчно върхови модели през ръцете си за да знам доста за тях
най-добрия апарат в момента за мен е канон 1д марк 2
намери някъде из форума място където да съм се изказал негативно за канон и тогава съди
колегите от канон и от никон са ме признали за толерантен експерт така че......[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ама съм скромен а :-)
на едно изложение когато дойде първия 1дс и не го даваха на никой да го пипне, ми го бяха оставили за 2 часа да си играя с него и после да обясня как се работи с него и това само защото имам негативно отношение [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: Оля   
Дата:   27-03-05 21:16





Публикацията е редактирана (28-03-05 10:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: samara   
Дата:   27-03-05 21:25

май са им разменени местата?[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: snake79   
Дата:   27-03-05 21:32

Оля ти май бъркаш 300Д с 350Д.

350Д - излезе Януари 2005 !!!
300Д - Август 2003

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: Amigo   
Дата:   27-03-05 21:36

С бързината, с която се развива техниката и научната мисъл, всичко, което е излязло днес, утре е вече остаряло [smilie10] [smilie18] [smilie18] Преди 4 години едва ли някой си е представял, че ще има мобилни телефони с по 2 МП камери със светкавица и всевъзможни опции, а Samsung SCH-V770 e дори със 7 МП![smilie10] [smile] С 3 оптичен и 5 дигитален зум. Кой знае какво ще има след още няколко години[smilie11] [smilie10] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: eugenia   
Дата:   27-03-05 21:36

Jumbo: ako slucaino adski te e zaribilo useshtaneto da pazish ravnovesie v/u dve kolela i slucaino si specelil ot toto-to, ne bi li se izkushil da experimentirash s nesto po pazlicno...po bqrzo...po mostno?????

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: eugenia   
Дата:   27-03-05 22:05

Jumbo: inace si originalen i s cuvstvo za rima:)
Ako razviesh temata, moze da izleze nesto denialno-sarkasticno. Prastam assoziazia:

НЕ СМЕ НАРОД

Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.

1875

П.Р. Славейков

Lubimo stihotvorenie


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: Darksorrow   
Дата:   27-03-05 22:08

Ми народ ли е това, верно, да пише с латински букви собствената си азбука, а, eugenia? [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-03-05 22:09

Джъмбо, може да си си играл с каквито искаш играчки, но факт е че държиш уличен език и параноично се самоизтъкваш. Едва ли така помагаш на "невежите" канонджии[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 20D
Автор: eugenia   
Дата:   27-03-05 22:33

Darksorrow: ocakvah go tozi vqpros...za sqzalenie trjabvashe da mahna kiriliza ot komputqra.. za kratko vreme.. KOlkoto do azbukata, poznavjam ja vqv vsickite i formi i novi reformi(sledosvobozdenceski nai- vece), makar ce vece njamam pretenzii kqm nationalnata si prinadleznost

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна